Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қазандағы № 107-2157 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 1296 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңы 1-бабы 31-тармағының 16) тармақшасына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 2), 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Мәкенге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Кульгинов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 9 қазаны
№ 107-2157 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурсына қатысу үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 107-1336 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 941 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 103 (3308) "Астана ақшамы", № 103 (3326) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата города Нур-Султана от 9 октября 2020 года № 107-2157. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 13 октября 2020 года № 1296.
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 16) пункта 31 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат города Нур-Султана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление образования города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султана;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султана после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султана Мәкена Б.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султана
от 9 октября 2020 года № 107-2157
Перечень утративших силу постановлений акимата
1. Постановление акимата города Астаны от 31 июля 2015 года № 107-1336 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 941, опубликовано 30 сентября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 17 сентября 2015 года в газетах "Астана ақшамы" № 103 (3308), "Вечерняя Астана" № 103 (3326).

2. "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 107-1346 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 943 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 19 қыркүйектегі № 104 (3309) "Астана ақшамы", № 104 (3327) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
3. "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" және "Аз қамтылған отбасылардағы балалардың қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттар қабылдау және жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № 107-1485 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 944 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 3 қазандағы № 110 (3315) "Астана ақшамы", № 110 (3333) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
4. "Қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын орган көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 107-1565 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 952 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 22 қазандағы № 118 (3323) "Астана ақшамы", № 118 (3341) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
5. "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 107-1662 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 957 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 қарашадағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. "Орта білім беру саласында мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 107-1679 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 962 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қарашадағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 14 қарашадағы № 128 (3333) "Астана ақшамы", № 128 (3351) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
7. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында жергілікті атқарушы орган көрсететін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 107-1900 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 971 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қарашадағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 14 қарашадағы № 136 (3341) "Астана ақшамы", № 136 (3359) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

2. Постановление акимата города Астаны от 6 августа 2015 года № 107-1346 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых организациями технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 943, опубликовано 1 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 19 сентября 2015 года в газетах "Астана ақшамы" № 104 (3309), "Вечерняя Астана" № 104 (3327).
3. Постановление акимата города Астаны от 25 августа 2015 года № 107-1485 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" и "Прием документов и выдача направлений на предоставление отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 944, опубликовано 12 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 3 октября 2015 года в газетах "Астана ақшамы" № 110 (3315), "Вечерняя Астана" № 110 (3333).
4. Постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 107-1565 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых органом, осуществляющим функции по опеке или попечительству" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 952, опубликовано 29 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 22 октября 2015 года в газетах "Астана ақшамы" № 118 (3323), "Вечерняя Астана" № 118 (3341).
5. Постановление акимата города Астаны от 22 сентября 2015 года № 107-1662 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере специального образования, оказываемых местными исполнительными органами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 957, опубликовано 4 ноября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата города Астаны от 28 сентября 2015 года № 107-1679 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 962, опубликовано 16 ноября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 14 ноября 2015 года в газетах "Астана ақшамы" № 128 (3333), "Вечерняя Астана" № 128 (3351).
7. Постановление акимата города Астаны от 26 октября 2015 года № 107-1900 "Об утверждении Регламента государственной услуги, оказываемой местным исполнительным органом в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 971, опубликовано 3 декабря 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 3 декабря 2015 года в газетах "Астана ақшамы" № 136 (3341), "Вечерняя Астана" № 136 (3359).

8. "Қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын орган көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 107-1565 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 107-665 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1010 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 7 мамырдағы № 52 (3404) "Астана ақшамы", № 52 (3422) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
9. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 107-675 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1011 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 7 мамырдағы № 52 (3404) "Астана ақшамы", № 52 (3422) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
10. "Қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын орган көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 107-1565 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 107-676 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1016 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 17 мамырдағы № 55 (3407) "Астана ақшамы", № 55 (3425) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
11. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтер регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 107-1900 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 107-709 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1018 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 17 мамырдағы № 55 (3407) "Астана ақшамы", № 55 (3425) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
12. "Орта білім беру саласында мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 107-1679 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 107-749 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1019 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 26 мамырдағы № 59 (3411) "Астана ақшамы", № 59 (3429) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

8. Постановление акимата города Астаны от 6 апреля 2016 года № 107-665 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 107-1565 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых органом, осуществляющим функции по опеке или попечительству" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1010, опубликовано 18 мая 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 7 мая 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 52 (3404), "Вечерняя Астана" № 52 (3422).
9. Постановление акимата города Астаны от 7 апреля 2016 года № 107-675 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1011, опубликовано 18 мая 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 7 мая 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 52 (3404), "Вечерняя Астана" № 52 (3422).
10. Постановление акимата города Астаны от 7 апреля 2016 года № 107-676 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 107-1565 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых органом, осуществляющим функции по опеке или попечительству" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1016, опубликовано 18 мая 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 17 мая 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 55 (3407), "Вечерняя Астана" № 55 (3425).
11. Постановление акимата города Астаны от 12 апреля 2016 года № 107-709 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 26 октября 2015 года № 107-1900 "Об утверждении регламента государственной услуги, оказываемых местными исполнительными органами в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1018, опубликовано 18 мая 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 17 мая 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 55 (3407), "Вечерняя Астана" № 55 (3425).
12. Постановление акимата города Астаны от 18 апреля 2016 года № 107-749 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 28 сентября 2015 года № 107-1679 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1019, опубликовано 27 мая 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 26 мая 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 59 (3411), "Вечерняя Астана" № 59 (3429).

13. "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 107-1346 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 107-750 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1020 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 26 мамырдағы № 59 (3411) "Астана ақшамы", № 59 (3429) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
14. "Қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын орган көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 107-1565 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 107-1325 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1040 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 шілдедегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 26 шілдедегі № 85 (3437) "Астана ақшамы", № 85 (3455) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
15. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 107-1333 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1044 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 тамыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 25 тамыздағы № 98 (3450) "Астана ақшамы", № 98 (3468) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
16. "Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 107-1679 "Орта білім беру саласында мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 107-1408 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1119 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
17. "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы білім және арнаулы әлеуметтік қызметтерді алуы үшін жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қазандағы № 107-2152 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1137 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 қарашадағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2017 жылғы 2 қарашадағы № 130 (3635) "Астана ақшамы", № 130 (3653) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

13. Постановление акимата города Астаны от 18 апреля 2016 года № 107-750 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 6 августа 2015 года № 107-1346 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых организациями технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1020, опубликовано 27 мая 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 26 мая 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 59 (3411), "Вечерняя Астана" № 59 (3429).
14. Постановление акимата города Астаны от 21 июня 2016 года № 107-1325 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 09 сентября 2015 года № 107-1565 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых органом, осуществляющим функции по опеке или попечительству" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1040, опубликовано 29 июля 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 26 июля 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 85 (3437), "Вечерняя Астана" № 85 (3455).
15. Постановление акимата города Астаны от 13 июля 2016 года № 107-1333 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1044, опубликовано 29 августа 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 25 августа 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 98 (3450), "Вечерняя Астана" № 98 (3468).
16. Постановление акимата города Астаны от 13 июля 2017 года № 107-1408 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 28 сентября 2015 года № 107-1679 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1119, опубликовано 11 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
17. Постановление акимата города Астаны от 19 октября 2017 года № 107-2152 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1137, опубликовано 3 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 2 ноября 2017 года в газетах "Астана ақшамы" № 130 (3635), "Вечерняя Астана" № 130 (3653).

18. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 107-11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1158 болып тіркелген, 2018 жылғы 7 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
19. "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 107-12 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1159 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
20. "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 107-166 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1160 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
21. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 107-1900 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 107-239 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1161 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
22. "Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін және жеңілдетілген тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 107-566 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1173 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

18. Постановление акимата города Астаны от 8 января 2018 года № 107-11 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1158, опубликовано 7 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
19. Постановление акимата города Астаны от 8 января 2018 года № 107-12 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1159, опубликовано 8 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
20. Постановление акимата города Астаны от 29 января 2018 года № 107-166 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1160, опубликовано 20 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
21. Постановление акимата города Астаны от 8 февраля 2018 года № 107-239 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 26 октября 2015 года № 107-1900 "Об утверждении Регламента государственной услуги, оказываемых местными исполнительными органами в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1161, опубликовано 3 марта 2018 года Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
22. Постановление акимата города Астаны от 17 апреля 2018 года № 107-566 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного и льготного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1173, опубликовано 15 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

23. "Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 22 мамырдағы № 107-888 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1176 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 маусымдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
24. "Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 107-1565 "Қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын орган көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 107-960 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1177 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
25. "Баланы (балаларды) қабылдаушы отбасына тәрбиелеуге беру және оларды асырауға ақшалай қаражат төлеуді тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 107-961 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1178 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
26. "Балаға кері әсер етпейтін ата-ана құқықтарынан айырылған ата-аналарға баламен кездесуіне рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 107-962 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1179 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
27. "Үздік педагог" атағын беру конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 10 қазандағы № 107-1677 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1190 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
28. "Мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурсына қатысу үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 107-1336 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 107-384 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1214 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

23. Постановление акимата города Астаны от 22 мая 2018 года № 107-888 "О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1176, опубликовано 15 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
24. Постановление акимата города Астаны от 30 мая 2018 года № 107-960 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 107-1565 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых органом, осуществляющим функции по опеке или попечительству" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1177, опубликовано 27 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
25. Постановление акимата города Астаны от 30 мая 2018 года № 107-961 "Об утверждении регламента государственной услуги "Передача ребенка (детей) на воспитание в приемную семью и назначение выплаты денежных средств на их содержание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1178, опубликовано 27 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
26. Постановление акимата города Астаны от 30 мая 2018 года № 107-962 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на свидания с ребенком родителям, лишенным родительских прав, не оказывающие на ребенка негативного влияния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1179, опубликовано 28 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
27. Постановление акимата города Астаны от 10 октября 2018 года № 107-1677 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе на присуждение звания "Лучший педагог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1190, опубликовано 19 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
28. Постановление акимата города Астаны от 18 марта 2019 года № 107-384 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 31 июля 2015 года № 107-1336 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1214, опубликовано 12 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

29. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 107-1333 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 107-385 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1213 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
30. "Баланы (балаларды) қабылдаушы отбасына тәрбиелеуге беру және оларды асырауға ақшалай қаражат төлеуді тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 107-961 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 107-446 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1219 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
31. "Қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын орган көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 107-1565 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 107-447 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1221 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
32. "Он жасқа толған баланың пікірін есепке алу туралы қорғаншылар мен қамқоршылар органдарының шешімін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 107-448 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1220 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
33. "Қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын орган көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 107-1565 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 107-970 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1238 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

29. Постановление акимата города Астаны от 18 марта 2019 года № 107-385 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 13 июля 2016 года № 107-1333 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального основного среднего, общего среднего технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1213, опубликовано 13 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
30. Постановление акимата города Нур-Султана от 8 апреля 2019 года № 107-446 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 30 мая 2018 года № 107-961 "Об утверждении регламента государственной услуги "Передача ребенка (детей) на воспитание в приемную семью и назначение выплаты денежных средств на их содержание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1219, опубликовано 18 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
31. Постановление акимата города Нур-Султана от 8 апреля 2019 года № 107-447 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 107-1565 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых органом, осуществляющим функции по опеке или попечительству" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1221, опубликовано 18 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
32. Постановление акимата города Нур-Султана от 8 апреля 2019 года № 107-448 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Выдача решения органа опеки и попечительства об учете мнения ребенка, достигшего десятилетнего возраста" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1220, опубликовано 18 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
33. Постановление акимата города Нур-Султана от 10 июля 2019 года № 107-970 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 107-1565 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых органом, осуществляющим функции по опеке или попечительству" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1238, опубликовано 29 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

34. "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 107-12 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № 107-978 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1240 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
______________________________

34. Постановление акимата города Нур-Султана от 16 июля 2019 года № 107-978 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 8 января 2018 года № 107-12 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1240, опубликовано 29 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).