Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 510-2362 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қазанда № 1300 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы 31-тармағының 16) тармақшасына сәйкес Нұр-Cұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 2), 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Н.Ж. Нұркеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Кизатов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігің
2020 жылғы 21 қазаны
№ 510-2362 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Астана қаласының аумағында жер қатынастары саласында жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 197-1202 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 937 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата города Нур-Султана от 21 октября 2020 года № 510-2362. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 26 октября 2020 года № 1300
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 16) пункта 31 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат города Нур-Султана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султана;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султана после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султана Нуркенова Н.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
города Нур-Султан
Е. Кизатов
Приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султана
от 21 октября 2020 года № 510-2362
Перечень утративших силу постановлений акимата
1. Постановление акимата города Астаны от 20 июля 2015 года № 197-1202 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений, оказываемых физическим и юридическим лицам на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 937, опубликовано 20 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").

2. "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 120-2110 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 981 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 26 желтоқсанда "Астана ақшамы" № 145 (3350), "Вечерняя Астана" № 145 (3368) газеттерінде жарияланған).
3. "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 120-596 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1013 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 12 мамырда "Астана ақшамы" № 53 (3405), "Вечерняя Астана" № 53 (3423) газеттерінде жарияланған).
4. "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 120-2110 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 120-820 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1023 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 2 маусымда "Астана ақшамы" № 62 (3414), "Вечерняя Астана" № 62 (3432) газеттерінде жарияланған).
5. "Астана қаласының аумағында жер қатынастары саласында жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 197-1202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 197-1527 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1066 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 8 қазанда "Астана ақшамы" № 117 (3469), "Вечерняя Астана" № 117 (3487) газеттерінде жарияланған).
6. "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қазандағы № 120-1848 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1072 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 5 қарашада "Астана ақшамы" № 129 (3481), "Вечерняя Астана" № 129 (3499) газеттерінде жарияланған).

2. Постановление акимата города Астаны от 19 ноября 2015 года № 120-2110 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Управление архитектуры и градостроительства города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 981 опубликовано 24 декабря 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 26 декабря 2015 года в газетах "Астана ақшамы" № 145 (3350), "Вечерняя Астана" № 145 (3368).
3. Постановление акимата города Астаны от 29 марта 2016 года № 120-596 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1013, опубликовано 16 мая 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 12 мая 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 53 (3405), "Вечерняя Астана" № 53 (3423).
4. Постановление акимата города Астаны от 25 апреля 2016 года № 120-820 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 19 ноября 2015 года № 120-2110 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Управление архитектуры и градостроительства города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1023, опубликовано 31 мая 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 2 июня 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 62 (3414), "Вечерняя Астана" № 62 (3432).
5. Постановление акимата города Астаны от 25 августа 2016 года № 197-1527 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 20 июля 2015 года № 197-1202 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений, оказываемых физическим и юридическим лицам на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1066, опубликовано 17 октября 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 8 октября 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 117 (3469), "Вечерняя Астана" № 117 (3487).
6. Постановление акимата города Астаны от 5 октября 2016 года № 120-1848 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1072, опубликовано 17 ноября 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 5 ноября 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 129 (3481), "Вечерняя Астана" № 129 (3499).

7. "Астана қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қазандағы № 120-1849 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1073 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 14 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2016 жылғы 5 қарашада "Астана ақшамы" № 129 (3481), "Вечерняя Астана" № 129 (3499) газеттерінде жарияланған).
8. "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қазандағы № 197-1977 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1080 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 26 қарашада "Астана ақшамы" № 138 (3490), "Вечерняя Астана" № 138 (3508) газеттерінде жарияланған).
9. "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 120-2110 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 120-113 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1092 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 2 наурызда "Астана ақшамы" № 25 (3530), "Вечерняя Астана" № 25 (3548) газеттерінде жарияланған).
10. "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 120-2305 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1139 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 25 қарашада "Астана ақшамы" № 140 (3645), "Вечерняя Астана" № 140 (3663) газеттерінде жарияланған).
11. "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 510-1572 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1189 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

7. Постановление акимата города Астаны от 5 октября 2016 года № 120-1849 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых Государственным учреждением "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1073, опубликовано 17 ноября 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 14 ноября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 5 ноября 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 129 (3481), "Вечерняя Астана" № 129 (3499).
8. Постановление акимата города Астаны от 21 октября 2016 года № 197-1977 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1080, опубликовано 30 ноября 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 26 ноября 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 138 (3490), "Вечерняя Астана" № 138 (3508).
9. Постановление акимата города Астаны от 25 января 2017 года № 120-113 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 19 ноября 2015 года № 120-2110 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Управление архитектуры и градостроительства города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1092, опубликовано 3 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 2 марта 2017 года в газетах "Астана ақшамы" № 25 (3530), "Вечерняя Астана" № 25 (3548).
10. Постановление акимата города Астаны от 7 ноября 2017 года № 120-2305 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых Государственным учреждением "Управление архитектуры и градостроительства города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1139, опубликовано 28 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 25 ноября 2017 года в газетах "Астана ақшамы" № 140 (3645), "Вечерняя Астана" № 140 (3663).
11. Постановление акимата города Астаны от 10 сентября 2018 года № 510-1572 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1189, опубликовано 5 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

12. "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қазандағы № 120-1848 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 510-325 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1205 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қазандағы № 120-1849 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 510-326 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1206 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
_______________________

12. Постановление акимата города Астаны от 27 февраля 2019 года № 510-325 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 5 октября 2016 года № 120-1848 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1205, опубликовано 9 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
13. Постановление акимата города Астаны от 27 февраля 2019 года № 510-326 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 5 октября 2016 года № 120-1849 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых Государственным учреждением "Управление архитектуры и градостроительства города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1206, опубликовано 24 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).