Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қазандағы № 502-2499 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 1302 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңы 1-бабы 31-тармағының 16) тармақшасына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес кейбір қаулылардың күші жойылды деп танылсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 2), 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары М.Е. Бектұроваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Кизатов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 26 қазаны
№ 502-2499 қаулысына
қосымша
Күші жойылды деп танылған кейбір қаулылардың тізбесі
1. "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 111-1820 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 864 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсанда "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
2. "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 111-1820 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 111-2033 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 984 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсанда "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата города Нур-Султана от 26 октября 2020 года № 502-2499. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 30 октября 2020 года № 1302
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 16) пункта 31 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султана;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Бектурову М.Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Нур-Султан
Е. Кизатов
Приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 26 октября 2020 года № 502-2499
Перечень утративших силу некоторых постановлений
1. Постановление акимата города Астаны от 4 ноября 2014 года № 111-1820 "Об утверждении регламентов Государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 864, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана" 25 декабря 2014 года).
2. Постановление акимата города Астаны от 11 ноября 2015 года № 111-2033 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 4 ноября 2014 года № 111-1820 "Об утверждении регламентов Государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 984, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана" 31 декабря 2015 года).

3. "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 102-959 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1030 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 23 маусымда "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
4. "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 102-960 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1031 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 23 маусымда "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
5. "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 102-961 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1032 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 23 маусымда "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
6. "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 102-962 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1033 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 23 маусымда "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
7. "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 102-1473 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1060 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 24 қыркүйекте "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

3. Постановление акимата города Астаны от 13 мая 2016 года № 102-959 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1030, опубликовано 27 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана" 23 июня 2016 года).
4. Постановление акимата города Астаны от 13 мая 2016 года № 102-960 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1031, опубликовано 27 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана" 23 июня 2016 года).
5. Постановление акимата города Астаны от 13 мая 2016 года № 102-961 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1032, опубликовано 28 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана" 23 июня 2016 года).
6. Постановление акимата города Астаны от 13 мая 2016 года № 102-962 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1033, опубликовано 28 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана" 23 июня 2016 года).
7. Постановление акимата города Астаны от 22 августа 2016 года № 102-1473 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1060, опубликовано 18 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана" 24 сентября 2016 года).

8. "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қазандағы № 180-1852 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1075 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 5 қарашада "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
9. "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 111-1820 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 2 наурыздағы № 111-405 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1097 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2017 жылғы 15 сәуірде "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
10. "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 102-1473 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 22 шілдедегі № 502-993 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1241 болып тіркелген, 2019 жылғы 7 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

8. Постановление акимата города Астаны от 5 октября 2016 года № 180-1852 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1075, опубликовано 29 ноября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана" 5 ноября 2016 года).
9. Постановление акимата города Астаны от 2 марта 2017 года № 111-405 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 4 ноября 2014 года № 111-1820 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1097, опубликовано 13 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана" 15 апреля 2017 года).
10. Постановление акимата города Нур-Султан от 22 июля 2019 года № 502-993 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 22 августа 2016 года № 102-1473 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1241, опубликовано 7 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).