Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № а-4/172 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 7787 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" 2011 жылғы 11 қазандағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Е. Мысырәлімоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы "2" сәуірдегі
№ а-4/172 қаулысына
1-қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 01.02.2021 № А-2/36 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Арнайы тұрақты үй-жайлардың атауы
Арнайы тұрақты үй-жайлардың мекенжайлары
Бурабай ауданы
1.
"Мир книг" кітап дүкені
Щучинск қаласы, Әуезов көшесі, 44
1-1.
тұрақты үй-жай
Щучинск қаласы, Сарыжайлау көшесі, 8 "а"
Жақсы ауданы
2.
"Жақсы" дүкені
Жақсы ауылы, Жақыпов көшесі, 86
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы "2" сәуірдегі
№ а-4/172 қаулысына
2-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту және ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шаралар өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Ақмола облысы әкiмдігiнiң 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № А-1/668 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3632 болып тіркелген, 2013 жылғы 29 қаңтарда "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде жарияланған).

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата Акмолинской области от 2 апреля 2020 года № а-4/172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 апреля 2020 года № 7787.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Мусралимову А.Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 2 апреля 2020 года
№ а-4/172
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Акмолинской области от 01.02.2021 № А-2/36 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Наименование специальных стационарных помещений
Адреса специальных стационарных помещений
Бурабайский район
1.
книжный магазин "Мир книг"
город Щучинск, улица Ауезова, 44
1-1.
стационарное помещение
город Щучинск, улица Сарыжайлау, 8 "а"
Жаксынский район
2.
магазин "Жақсы"
село Жаксы, улица Жакупова, 86
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 2 апреля 2020 года
№ а-4/172
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 28 декабря 2012 года № А-1/668 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3632, опубликовано 29 января 2013 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").

2. "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № А-11/550 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3957 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 қаңтарда "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде жарияланған").
3. "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасатырылуын бекіту туралы шешім беру және діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № А-1/668 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкiмдігiнiң 2016 жылғы 17 маусымдағы № А-7/303 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5450 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту және ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шаралар өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № А-1/668 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкiмдігiнiң 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № А-13/560 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5649 болып тіркелген, 2017 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 13 декабря 2013 года № А-11/550 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3957, опубликовано 28 января 2014 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 28 декабря 2012 года № А-1/668 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 17 июня 2016 года № А-7/303 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5450, опубликовано 29 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 28 декабря 2012 года № А-1/668 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 2 декабря 2016 года № А-13/560 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5649, опубликовано 9 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).