Ақмола облысы аумағында карантиндік режимін енгізе отырып карантинді аймағын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № А-5/249 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 7851 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 28 мамырдағы № А-5/270 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 28.05.2021 № А-5/270 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Өсімдіктер карантині туралы" 1999 жылғы 11 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасының аумағын карантиндік объектілерден және бөтен текті түрлерден қорғау жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы бұйрығына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Ақмола облыстық аумақтық инспекциясының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 03-06-315 ұсынымының негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес залалданған алқаптардың көлемінде, карантиндік арамшөп – жатаған (қызғылт) укекіре бойынша Ақмола облысы аумағында карантиндік режимін енгізе отырып карантинді аймақ белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес залалданған алқаптардың көлемінде, карантиндік арамшөп – далалық арамсояу бойынша Ақмола облысы аумағында карантиндік режимін енгізе отырып карантинді аймақ белгіленсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес залалданған алқаптардың көлемінде, орманның карантиндік зиянкесі – жұпсыз жібек көбелегі бойынша Ақмола облысы аумағында карантиндік режимін енгізе отырып карантинді аймақ белгіленсін.

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 6 мая 2020 года № А-5/249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 мая 2020 года № 7851. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 28 мая 2021 года № А-5/270
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 28.05.2021 № А-5/270 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года "Об утверждении Правил по охране территории Республики Казахстан от карантинных объектов и чужеродных видов", на основании представления Акмолинской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 апреля 2020 года № 03-06-315, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Акмолинской области в объемах зараженных площадей по карантинному сорняку – горчаку ползучему (розовому), согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Акмолинской области в объемах зараженных площадей по карантинному сорняку – повилики полевой, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Акмолинской области в объемах зараженных площадей по карантинному вредителю леса – непарному шелкопряду, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

4. Осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Ғ.К. Әбдіхалықовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданылысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 6 мамырдағы
№ А-5/249 қаулысына
1-қосымша
Карантиндік арамшөп – жатаған (қызғылт) укекіре бойынша Ақмола облысы аумағында карантиндік режимін енгізе отырып белгіленген карантинді аймақ
№ р/р
Аудандардың атауы
Ауылдық округтердің атауы
Залалданған жерлердің көлемі, га
1.
Ақкөл
Новорыбин ауылдық округі

4. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Абдыкаликова Г.К.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 6 мая 2020 года № А-5/249
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Акмолинской области в объемах зараженных площадей по карантинному сорняку – горчаку ползучему (розовому)
№ п/п
Наименование районов
Наименование сельских округов
Зараженная площадь, га
1
Аккольский
Новорыбинский сельский округ.

145,4
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 6 мамырдағы
№ А-5/249 қаулысына
4-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" 2014 жылғы 27 ақпандағы № А-3/61 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4080 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" 2017 жылғы 1 маусымдағы № A-6/233 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6008 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысының аумағында карантин режімін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 27 ақпандағы № А-3/61 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 1 маусымдағы № А-6/234 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6009 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 27 ақпандағы № А-3/61 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 18 шілдедегі № А-7/318 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6752 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

145,4
Приложение 4 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 6 мая 2020 года № А-5/249
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области" от 27 февраля 2014 года № А-3/61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4080, опубликовано 20 августа 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области" от 1 июня 2017 года № А-6/233 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6008, опубликовано 13 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 27 февраля 2014 года № А-3/61 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области" от 1 июня 2017 года № А-6/234 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6009, опубликовано 13 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 27 февраля 2014 года № А-3/61 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области"" от 18 июля 2018 года № А-7/318 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6752, опубликовано 16 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).