Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 6С-49/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7755 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қаласы бойынша аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібін және мөлшерін айқындау туралы" 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-36/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4703 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімі;
Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-36/3 "Степногорск қаласы бойынша аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібін және мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 29 наурыздағы № 6С-2/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5296 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 сәуірде "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Степногорск қалалық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Н.Лощинская
Степногорск қалалық
мәслихат хатшысының
міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі

О признании утратившими силу некоторых решений Степногорского городского маслихата
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 марта 2020 года № 6С-49/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7755
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Степногорского городского маслихата:
решение Степногорского городского маслихата "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Степногорску" от 17 февраля 2015 года № 5С-36/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4703, опубликовано 20 марта 2015 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск");
решение Степногорского городского маслихата "О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 17 февраля 2015 года № 5С-36/3 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Степногорску" от 29 марта 2016 года № 6С-2/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5296, опубликовано 28 апреля 2016 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Степногорского городского
маслихата
Н.Лощинская
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска