Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-55/4-20 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 8240 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 21.10.2021 № 7С-14/3-21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 25 мамырдағы Заңына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Ерейментау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар айқындалсын.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Ерейментау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар айқындалсын.
3. Осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес Ерейментау ауданында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары айқындалсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Е.Биекенов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
К.Махметов
Ерейментау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 6С-55/4-20 шешіміне
1-қосымша
Ерейментау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 21.10.2021 № 7С-14/3-21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ерейментау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар:
1. Орталық алаң, Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі.
2. Үмбетей жырау атындағы көшесі мен Шоқан Уәлиханов көшесінің қиылысындағы орналасқан алаң.
3. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ерейментау қаласы, Жеңіс көшесі мен Абай Құнанбаев көшесінің қиылысынан бастап, әрі қарай Абай Құнанбаев көшесімен Үмбетей жырау атындағы көшесімен қиылысына дейін.
4. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ерейментау қаласы, Бөгенбай көшесі мен Әл-Фараби көшесінің қиылысынан бастап, әрі қарай Бөгенбай көшесімен Талғат Мұсабаев көшесімен қиылысына дейін, әрі қарай Талғат Мұсабаев көшесімен Абай Құнанбаев көшесімен қиылысына дейін, әрі қарай Абай Құнанбаев көшесімен орталық алаңға дейін.

О некоторых вопросах проведения мирных собраний
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2020 года № 6С-55/4-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2020 года № 8240.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 21.10.2021 № 7С-14/3-21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 25 мая 2020 года "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Ерейментауском районе согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Определить порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Ерейментауском районе согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Определить границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Ерейментауском районе согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного маслихата
Е.Биекенов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 9 декабря
2020 года № 6С-55/4-20
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Ерейментауском районе
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 21.10.2021 № 7С-14/3-21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Ерейментауском районе:
1. Центральная площадь, город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева.
2. Площадь, расположенная на пересечении улицы имени Умбетей жырау и улицы Шокана Уалиханова, город Ерейментау.
3. Маршрут следования для проведения мирных собраний: город Ерейментау, от пересечения улицы Женис с улицей Абая Кунанбаева, далее по улице Абая Кунанбаева до пересечения с улицей имени Умбетей жырау.
4. Маршрут следования проведения мирных собраний: город Ерейментау, от пересечения улицы Богенбая с улицей Аль-Фараби, далее по улице Богенбая до пересечения с улицей Талгата Мусабаева, далее по улице Талгата Мусабаева до пересечения с улицей Абая Кунанбаева, далее по улице Абая Кунанбаева до центральной площади.

5. Орталық алаң, Ақмырза ауылы, Жастар көшесі.
6. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ақмырза ауылы, Бейбітшілік, 1 көшесінен Жастар, 20 көшесіне дейін.
7. Орталық алаң, Ақсуат ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі.
8. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ақсуат ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесінен бастап, әрі қарай Абай Құнанбаев көшесімен Ыбырай Алтынсарин, 2 көшесіне дейін.
9. Орталық алаң, Бестоғай ауылы, Бейбітшілік көшесі.
10. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Бестоғай ауылы, Тың игерушілер, 31 көшесінен Бейбітшілік, 2 көшесіне дейін.
11. Орталық алаң, Бозтал ауылы, Достық көшесі.
12. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Бозтал ауылы, Тәуелсіздік, 13Б көшесінен Достық, 3Б көшесіне дейін.
13. Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Еркіншілік ауылы, Сарыжайлау көшесі.
14. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Еркіншілік ауылы, Сарыжайлау, 4 көшесінен бастап Сарыжайлау, 15 көшесіне дейін.
15. Орталық алаң, Ажы ауылы, Зейін Шашкин көшесі.
16. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ажы ауылы, Қаркен Ахметов атындағы, 1 көшесінен Зейін Шашкин, 4 көшесіне дейін.
17. Орталық алаң, Күншалған ауылы, Иллиадор Поморцев атындағы көшесі.
18. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Күншалған ауылы, Иллиадор Поморцев атындағы, 1 көшесінен, Иллиадор Поморцев атындағы, 8 көшесіне дейін.
19. Орталық алаң, Новомарковка ауылы, Яков Киселев көшесі.
20. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Новомарковка ауылы, Достық, 31 көшесінен Яков Киселев, 18 көшесіне дейін.
21. Орталық алаң, Олжабай батыр атындағы ауылы, Алаш Орда көшесі.
22. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Олжабай батыр атындағы ауылы, Шамшит Байтуаров атындағы, 21 көшесінен Алаш Орда, 15 көшесіне дейін.
23. Орталық алаң, Сілеті ауылы, Абай Құнанбаев көшесі.
24. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Сілеті ауылы, Ыбырай Алтынсарин, 24 көшесінен, әрі қарай Бөгенбай көшесімен, әрі қарай Бейбітшілік көшесімен Абай Құнанбаев көшесіне дейін.
25. Орталық алаң, Тайбай ауылы, Сарыарқа көшесі.
26. Клуб алдындағы алаң, Малтабар ауылы, Бөгенбай батыр көшесі.
27. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Тайбай ауылы, Сарыарқа, 53 көшесінен, Сарыарқа, 5 көшесіне дейін.
28. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Малтабар ауылы, Бөгенбай батыр, 1 көшесінен Бөгенбай батыр, 9 көшесіне дейін.
29. Орталық алаң, Торғай ауылы, Жәнібеков Құрмаш атындағы көшесі.
30. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Торғай ауылы, Жәнібеков Құрмаш атындағы, 2 көшесінен Жәнібеков Құрмаш атындағы, 21 көшесіне дейін.

5. Центральная площадь, село Акмырза, улица Жастар.
6. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Акмырза, от улицы Бейбитшилик, 1 до улицы Жастар, 20.
7. Центральная площадь, село Аксуат, улица Ибрай Алтынсарина.
8. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Аксуат, от улицы Ибрай Алтынсарина, 2 далее по улице Абая Кунанбаева до улицы Ибрай Алтынсарина, 1.
9. Центральная площадь, село Бестогай, улица Бейбитшилик.
10. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Бестогай, от улицы Тын игерушилер, 31 до улицы Бейбитшилик, 2.
11. Центральная площадь, село Бозтал, улица Достык.
12. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Бозтал, от улицы Тауелсиздик, 13Б до улицы Достык, 3Б.
13. Площадь перед домом культуры, село Еркиншилик, улица Сарыжайлау.
14. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Еркиншилик, от улицы Сарыжайлау, 4 до улицы Сарыжайлау, 15.
15. Центральная площадь, село Ажы, улица Зейна Шашкина.
16. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Ажы, от улицы имени Каркена Ахметова, 1 до улицы Зейна Шашкина, 4.
17. Центральная площадь, село Куншалган, улица имени Иллиадора Поморцева.
18. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Куншалган, от улицы имени Иллиадора Поморцева, 1 до улицы имени Иллиадора Поморцева, 8.
19. Центральная площадь, село Новомарковка, улица Якова Киселева.
20. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Новомарковка, от улицы Достык, 31 до улицы Якова Киселева, 18.
21. Центральная площадь, село имени Олжабай батыра, улица Алаш орда.
22. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село имени Олжабай батыра, от улицы имени Шамшита Байтуарова, 21 до улицы Алаш Орда, 15.
23. Центральная площадь, село Селетинское, улица Абая Кунанбаева.
24. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Селетинское, от улицы Ыбырай Алтынсарина, 24, далее по улице Богенбая, далее по улице Бейбитшилик до улицы Абая Кунанбаева.
25. Центральная площадь, село Тайбай, улица Сарыарка.
26. Площадь перед клубом, село Малтабар, улица Богенбай батыра.
27. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Тайбай, по улице Сарыарка, 53 до улицы Сарыарка, 5.
28. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Малтабар, от улицы Богенбай батыра, 1 до улицы Богенбай батыра, 9.
29. Центральная площадь, село Тургай, улица имени Жанибекова Курмаша.
30. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Тургай, от улицы имени Жанибекова Курмаша, 2 до улицы имени Жанибекова Курмаша, 21.

31. Орталық алаң, Өлеңті ауылы, Тың көшесі.
32. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Өлеңті ауылы, Тәуелсіздік көшесінен, әрі қарай Қапбас Жаниев атындағы көшесімен Тың, 1 а көшесіне дейін.
Ерейментау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 6С-55/4-20 шешіміне
2-қосымша
Ерейментау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 21.10.2021 № 7С-14/3-21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Ерейментау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді.
2. Арнайы орындар санитариялық нормалар мен өрт қауіпсіздігі қағидаларын сақтай отырып пайдаланылады. Арнайы орындарда жоспарланған басқа да ресми, мәдени, ойын-сауық мәдени-бұқаралық, дене шынықтыру-сауықтыру, спорттық және өзге де іс-шараларды өткізу, құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру туралы ақпарат болмаған жағдайда, бейбіт жиналыстарды өткізуге жол беріледі.
3. Бейбіт жиналыстар өткізуді материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуді оларды ұйымдастырушы мен оларға қатысушылар өз қаражаты есебінен, сондай-ақ осы бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жиналған және (немесе) берілген қаражат пен мүлік есебінен, егер Заңда және Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында өзгеше белгіленбесе, жүзеге асырады.
4. Ерейментау ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындардың шекті толу нормалары:
1) орталық алаң, Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, шекті толу нормасы 200 адам;
2) Үмбетей жырау атындағы көшесі мен Шоқан Уәлиханов көшесінің қиылысында орналасқан алаң, Ерейментау қаласы, шекті толу нормасы 200 адам;
3) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ерейментау қаласы, Жеңіс көшесі мен Абай Құнанбаев көшесінің қиылысынан бастап, әрі қарай Абай Құнанбаев көшесімен Үмбетей жырау атындағы көшесімен қиылысына дейін, шекті толу нормасы 200 адам;

31. Центральная площадь, село Уленты, улица Тын.
32. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Уленты, от улицы Тауелсиздик, далее по улице имени Капбас Жаниева, до улицы Тын, 1 а.
Приложение 2 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 9 декабря
2020 года № 6С-55/4-20
Порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Ерейментауском районе
Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 21.10.2021 № 7С-14/3-21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Настоящий порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Ерейментауском районе разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан" (далее – Закон).
2. Специализированные места используются с соблюдением санитарных норм и правил пожарной безопасности. Допускается проведение мирных собраний в случае отсутствия информации о проведении в специализированных местах других запланированных официальных, культурных, зрелищных культурно-массовых, физкультурно-оздоровительных, спортивных и иных мероприятий, осуществлении строительно-монтажных работ.
3. Материально-техническое и организационное обеспечение проведения мирных собраний осуществляется их организатором и участниками за счет собственных средств, а также за счет средств и имущества, собранных и (или) переданных для проведения данных мирных собраний, если Законом и иными законами Республики Казахстан не установлено иное.
4. Нормы предельной заполняемости специализированных мест для проведения мирных собраний в Ерейментауском районе:
1) центральная площадь, город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева, норма предельной заполняемости 200 человек;
2) площадь расположенное на пересечении улицы имени Умбетей жырау и улицы Шокана Уалиханова, город Ерейментау, норма предельной заполняемости 200 человек;
3) маршрут следования для проведения мирных собраний: город Ерейментау, от пересечения улицы Женис с улицей Абая Кунанбаева, далее по улице Абая Кунанбаева до пересечения с улицей имени Умбетей жырау, норма предельной заполняемости 200 человек;

4) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ерейментау қаласы, Бөгенбай көшесі мен Әл-Фараби көшесінің қиылысынан бастап, әрі қарай Бөгенбай көшесімен Талғат Мұсабаев көшесімен қиылысына дейін, әрі қарай Талғат Мұсабаев көшесімен Абай Құнанбаев көшесімен қиылысына дейін, әрі қарай Абай Құнанбаев көшесімен орталық алаңға дейін, шекті толу нормасы 200 адам;
5) орталық алаң, Ақмырза ауылы, Жастар көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;
6) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ақмырза ауылы, Бейбітшілік, 1 көшесінен Жастар, 20 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
7) орталық алаң, Ақсуат ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;
8) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ақсуат ауылы, Ыбырай Алтынсарин, 2 көшесінен бастап, әрі қарай Абай Құнанбаев көшесімен Ыбырай Алтынсарин, 1 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
9) Бестоғай ауылы, Бейбітшілік көшесі, орталық алаң, шекті толу нормасы 100 адам;
10) бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру бағыты: Бестоғай ауылы, Тың игерушілер, 31 көшесінен Бейбітшілік, 2 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
11) Бозтал ауылы, Достық көшесі, орталық алаң, шекті толу нормасы 100 адам;
12) бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру үшін жүру бағыты: Бозтал ауылы, Тәуелсіздік, 13Б көшесінен Достық, 3Б көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
13) мәдениет үйінің алдындағы алаң, Еркіншілік ауылы, Сарыжайлау көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;
14) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Еркіншілік ауылы, Сарыжайлау, 4 көшесінен бастап Сарыжайлау, 15 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
15) орталық алаң, Ажы ауылы, Зейін Шашкин көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;
16) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ажы ауылы, Қаркен Ахметов атындағы, 1 көшесінен Зейін Шашкин, 4 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
17) орталық алаң, Күншалған ауылы, Иллиадор Поморцев атындағы көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;
18) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Күншалған ауылы, Иллиадор Поморцев атындағы, 1 көшесінен, Иллиадор Поморцев атындағы, 8 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
19) орталық алаң, Новомарковка ауылы, Яков Киселев көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;
20) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Новомарковка ауылы, Достық, 31 көшесінен Яков Киселев, 18 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;

4) маршрут следования для проведения мирных собраний: город Ерейментау, от пересечения улицы Богенбая с улицей Аль-Фараби, далее по улице Богенбая до пересечения с улицей Талгата Мусабаева, далее по улице Талгата Мусабаева до пересечения с улицей Абая Кунанбаева, далее по улице Абая Кунанбаева до центральной площади, норма предельной заполняемости 200 человек.
5) центральная площадь, село Акмырза, улица Жастар, норма предельной заполняемости 100 человек;
6) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Акмырза, от улицы Бейбитшилик, 1 до улицы Жастар, 20, норма предельной заполняемости 100 человек.
7) центральная площадь, село Аксуат, улица Ибрай Алтынсарина, норма предельной заполняемости 100 человек;
8) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Аксуат, от улицы Ибрай Алтынсарина, далее по улице Абая Кунанбаева до улицы Ибрай Алтынсарина, 2, норма предельной заполняемости 100 человек.
9) центральная площадь, село Бестогай, улица Бейбитшилик, норма предельной заполняемости 100 человек;
10) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Бестогай, от улицы Тын игерушилер, 31 до улицы Бейбитшилик, 2, норма предельной заполняемости 100 человек.
11) центральная площадь, село Бозтал, улица Достык, норма предельной заполняемости 100 человек;
12) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Бозтал, улица Тауелсиздик, 13Б до улицы Достык, 3Б, норма предельной заполняемости 100 человек.
13) площадь перед домом культуры, село Еркиншилик, улица Сарыжайлау, норма предельной заполняемости 100 человек;
14) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Еркиншилик, от улицы Сарыжайлау, 4 до Сарыжайлау, 15, норма предельной заполняемости 100 человек.
15) центральная площадь, село Ажы, улица Зейна Шашкина, норма предельной заполняемости 100 человек;
16) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Ажы, от улицы имени Каркена Ахметова, 1 до улицы Зейна Шашкина, 4, норма предельной заполняемости 100 человек.
17) центральная площадь, село Куншалган, улица имени Иллиадора Поморцева, норма предельной заполняемости 100 человек;
18) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Куншалган, от улицы имени Иллиадора Поморцева, 1 до улицы имени Иллиадора Поморцева, 8, норма предельной заполняемости 100 человек.
19) центральная площадь, село Новомарковка, улица Якова Киселева, норма предельной заполняемости 100 человек;
20) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Новомарковка, от улицы Достык, 31 до улицы Якова Киселева, 18, норма предельной заполняемости 100 человек.

21) орталық алаң, Олжабай батыр атындағы ауылы, Алаш орда көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;
22) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Олжабай батыр атындағы ауылы, Шамшит Байтуаров атындағы, 21 көшесінен Алаш орда, 15 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
23) Сілеті ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, орталық алаң, шекті толу нормасы 100 адам;
24) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Сілеті ауылы, Ыбырай Алтынсарин, 24 көшесінен, әрі қарай Бөгенбай көшесімен, әрі қарай Бейбітшілік көшесімен Абай Құнанбаев көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
25) орталық алаң, Тайбай ауылы, Сарыарқа көшесі, шекті алу нормасы 100 адам;
26) клуб алдындағы алаң, Малтабар ауылы, Бөгенбай батыр көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;
27) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Тайбай ауылы, Сарыарқа, 53 көшесінен, Сарыарқа, 5 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
28) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Малтабар ауылы, Бөгенбай батыр, 1 көшесінен Бөгенбай батыр, 9 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
29) орталық алаң, Торғай ауылы, Жәнібеков Құрмаш атындағы көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;
30) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Торғай ауылы, Жәнібеков Құрмаш атындағы, 2 көшесінен Жәнібеков Құрмаш атындағы, 21 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
31) орталық алаң, Өлеңті ауылы, Тың көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;
32) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Өлеңті ауылы, Тәуелсіздік көшесінен, әрі қарай Қапбас Жаниев атындағы көшесімен Тың, 1 а көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;
5. Жергілікті атқарушы органның келісімінсіз бейбіт жиналыстар ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарда киіз үйлер, шатырлар, өзге де құрылысжайлар орнатуға жол берілмейді.
6. Дәл сол бір жерде және (немесе) дәл сол бір жүру маршруты бойынша не дәл сол бір уақытта бейбіт жиналыс өткізуге бір мезгілде бірнеше бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушы үміткер болған жағдайда, көрсетілген орынды пайдалану кезектілігін жергілікті атқарушы орган бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушыдан тиісті хабарламаны немесе өтінішті алған уақытын негізге ала отырып айқындайды.
7. Әлеуметтік қашықтықты сақтау мақсатында, пикеттеуден басқа, бейбіт жиналысқа қатысатын адамдардың арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде екі метрді құрайды.

21) центральная площадь, село имени Олжабай батыра, улица Алаш Орда, норма предельной заполняемости 100 человек;
22) маршрут следования для проведения мирных собраний: село имени Олжабай батыра, от улицы имени Шамшита Байтуарова, 21 до улицы Алаш Орда, 15, норма предельной заполняемости 100 человек.
23) центральная площадь, село Селетинское, улица Абая Кунанбаева, норма предельной заполняемости 100 человек;
24) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Селетинское, от улицы Ыбырай Алтынсарина, 24, далее по улице Богенбая, далее по улице Бейбитшилик до улицы Абая Кунанбаева, норма предельной заполняемости 100 человек.
25) центральная площадь, село Тайбай, улица Сарыарка, норма предельной заполняемости 100 человек;
26) площадь перед клубом, село Малтабар, улица Богенбай батыра, норма предельной заполняемости 100 человек;
27) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Тайбай, по улице Сарыарка, 53 до улицы Сарыарка, 5, норма предельной заполняемости 100 человек;
28) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Малтабар, от улицы Богенбай батыра, 1 до улицы Богенбай батыра, 9, норма предельной заполняемости 100 человек.
29) центральная площадь, село Тургай, улица имени Жанибекова Курмаша, норма предельной заполняемости 100 человек.
30) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Тургай, от улицы имени Жанибекова Курмаша, 2 до улицы имени Жанибекова Курмаша, 21, норма предельной заполняемости 100 человек.
31) центральная площадь, село Уленты, улица Тын, норма предельной заполняемости 100 человек;
32) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Уленты, от улицы Тауелсиздик, далее по улице имени Капбас Жаниева, до улицы Тын, 1 а, норма предельной заполняемости 100 человек.
5. Не допускается установление юрт, палаток, иных сооружений в специализированных местах для организации и проведения мирных собраний без согласия местного исполнительного органа.
6. В случае, если на проведение мирного собрания в одном и том же месте и (или) по одному и тому же маршруту следования либо в одно и то же время одновременно претендует несколько организаторов мирных собраний, очередность использования указанного места определяется местным исполнительным органом исходя из времени получения им соответствующего уведомления или заявления от организатора мирных собраний.
7. Минимальное допустимое расстояние между лицами, принимающими участие в мирном собрании, кроме пикетирования, составляет не менее двух метров, в целях сохранения социальной дистанции.

8. Бір қатысушы өткізетін пикеттеуді жүзеге асыратын адамдар арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде 100 метрді құрайды
9. Бейбіт жиналыстар өткізілетін күні Ерейментау ауданының жергілікті уақыты бойынша сағат 9-дан ерте бастауға және сағат 20-дан кеш аяқтауға болмайды.
Ерейментау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 6С-55/4-20 шешіміне
3-қосымша
Ерейментау ауданында пикеттеуді өткізуге жол берілмейтін іргелес аумақтардың шекаралары
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 21.10.2021 № 7С-14/3-21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ерейментау ауданының аумағында іргелес аумақтардың шекарасына 400 метрден жақын жерде пикет өткізуге жол берілмейді:
1) жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;
4) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
5) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда.

8. Минимальное допустимое расстояние между лицами, осуществляющими пикетирование, проводимое одним участником, составляет не менее 100 метров.
9. Мирные собрания не могут начинаться ранее 9 часов и заканчиваться позднее 20 часов по местному времени Ерейментауского района в день проведения мирных собраний.
Приложение 3 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 9 декабря
2020 года № 6С-55/4-20
Границы прилегающих территорий, в которых не допускается проведение пикетирования в Ерейментауском районе
Сноска. Приложение 3 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 21.10.2021 № 7С-14/3-21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На территории Ерейментауского района не допускается проведение пикетирования ближе 400 метров от границы прилегающих территорий:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.