Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 шілдедегі № 428/64-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 шілдеде № 7956 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Н.Токабаев
Целиноград аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 шілдедегі
№ 428/64-6 шешіміне
қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Целиноград ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 146/20-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6154 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 10 қарашада жарияланған);
2. "Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 146/20-6 "Целиноград ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 тамыздағы № 235/33-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6791 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 27 қырқүйекте жарияланған);
3. "Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 146/20-6 "Целиноград ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қазандағы № 242/35-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6810 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 25 қазанда жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Целиноградского районного маслихата
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10 июля 2020 года № 428/64-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 июля 2020 года № 7956
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Целиноградского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского районного маслихата
Н.Токабаев
Секретарь
Целиноградского районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата от 10 июля
2020 года № 428/64-6
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Целиноградского районного маслихата
1. Решение Целиноградского районного маслихата от 23 октября 2017 года № 146/20-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Целиноградском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6154, опубликовано 10 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2. Решение Целиноградского районного маслихата от 24 августа 2018 года № 235/33-6 "О внесении изменений и дополнения в решение Целиноградского районного маслихата от 23 октября 2017 года № 146/20-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Целиноградском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6791, опубликовано 27 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
3. Решение Целиноградского районного маслихата от 9 октября 2018 года № 242/35-6 "О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 октября 2017 года № 146/20-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Целиноградском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6810, опубликовано 25 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

4. "Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 146/20-6 "Целиноград ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 292/42-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7122 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 8 сәуірде жарияланған);
5. "Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 146/20-6 "Целиноград ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 327/47-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7238 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 маусымда жарияланған);
6. "Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 146/20-6 "Целиноград ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 338/48-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7319 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 13 тамызда жарияланған).

4. Решение Целиноградского районного маслихата от 18 марта 2019 года № 292/42-6 "О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 октября 2017 года № 146/20-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Целиноградском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7122, опубликовано 8 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
5. Решение Целиноградского районного маслихата от 13 июня 2019 года № 327/47-6 "О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 октября 2017 года № 146/20-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Целиноградском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7238, опубликовано 24 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
6. Решение Целиноградского районного маслихата от 30 июля 2019 года № 338/48-6 "О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 октября 2017 года № 146/20-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Целиноградском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7319, опубликовано 13 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).