Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 338 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін базалық ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 588 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 7800 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 338 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін базалық ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5950 тіркелген, 2018 жылғы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған);
2) 2019 жылғы 19 маусымдағы № 432 "Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 338 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін базалық ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6268 тіркелген, 2019 жылғы 5 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
А. Айтжанов
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. Калдыгулова

О признании утратившим силу решения областного маслихата от 19 сентября 2018 года № 338 "О повышении базовых ежемесячных ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в городе Актобе Актюбинской области"
Решение маслихата Актюбинской области от 11 декабря 2020 года № 588. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2020 года № 7800
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения областного маслихата:
1) от 19 сентября 2018 года № 338 "О повышении базовых ежемесячных ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в городе Актобе Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5950, опубликованное 27 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) от 19 июня 2019 года № 432 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 19 сентября 2018 года № 338 "О повышении базовых ежемесячных ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в городе Актобе Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6268, опубликованное 5 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
А. Айтжанов
Секретарь областного маслихата С. Калдыгулова