Қапшағай қаласы әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 12-15 "Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-20 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 25 желтоқсанда № 5837 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 12-21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 04.01.2024 № 12-21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2006 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 26-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Қапшағай қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласы әкімінің "Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 12-15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4946 тіркелген, 2018 жылдың 13 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Қосымшаның 4 тармағындағы:
"Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан, № 9, "Қапшағай қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Малыш балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны." жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан, № 9, "Малыш балабақшасы" Жеке кәсіпкер.";
Қосымшаның 5 тармағындағы:
"Шекарасы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан: № 1, № 2, № 3, № 3а, № 4, № 5, № 6а, № 6б, № 37, № 38; Қойшыманов көшесі № 1-ден 37-ге дейін, Энергетическая көшесі № 1, № 2, № 3, № 5; Наурыз көшесі № 1-ден 7, № 9, № 13, № 14, № 15, № 18; Хмельницкий көшесі № 1 ден 19-ға дейін, № 27, № 28; Степная көшесі № 1, № 2, № 5, № 6, №8, № 10; тас өңдеу зауытының жатақханасы." жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Шекарасы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан: № 1, № 2, № 3, № 3а, № 4, № 5, № 6а, № 6б, № 37, № 38; Қойшыманов көшесі № 1-ден 37-ге дейін, Энергетическая көшесі № 1, № 2, № 3, № 5; Наурыз көшесі № 1-ден 7, № 9, № 13, № 14, № 15, № 18; Хмельницкий көшесі № 1 ден 19-ға дейін, № 27, № 28; Степная көшесі № 1, № 2, №4, № 5, № 6, №8, № 10; тас өңдеу зауытының жатақханасы.";
Қосымшаның 6 тармағындағы:

О внесении изменений и дополнения в решение акима города Капшагай от 10 декабря 2018 года № 12-15 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай"
Решение акима города Капшагай Алматинской области от 24 декабря 2020 года № 12-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 декабря 2020 года № 5837. Утратило силу решением акима города Қонаев Алматинской области от 4 января 2024 года № 12-21
Сноска. Утратило силу решением акима города Қонаев Алматинской области от 04.01.2024 № 12-21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2006 года "О правовых актах", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Капшагай "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай" от 10 декабря 2018 года № 12-15 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4946, опубликован 13 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
Строку пункта 4 приложения:
"Центр: город Капшагай, 3 микрорайон, № 9, Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Малыш" государственного учреждения "Отдел образования города Капшагай"." изложить в новой редакции:
"Центр: город Капшагай, 3 микрорайон, № 9, "Индивидуальный предприниматель "Детский сад Малыш".";
Строку пункта 5 приложения:
"В границах: город Капшагай, 2-микрорайон: № 1, № 2, № 3, № 3а, № 4, № 5, № 6а, № 6б, № 37, № 38; улица Койчуманова с № 1 по 37, улица Энергетическая № 1, № 2, № 3, № 5; улица Наурыз с № 1 по 7, № 9, № 13, № 14, № 15, № 18; улица Хмельницкого с № 1 по 19, № 27, № 28; улица Степная № 1, № 2, № 5, № 6, № 8, № 10; общежитие камнеобрабатывающего завода." изложить в новой редакции:
"В границах: город Капшагай, 2-микрорайон: № 1, № 2, № 3, № 3а, № 4, № 5, № 6а, № 6б, № 37, № 38; улица Койшыманова с № 1 по 37, улица Энергетическая № 1, № 2, № 3, № 5; улица Наурыз с № 1 по 7, № 9, № 13, № 14, № 15, № 18; улица Хмельницкого с № 1 по 19, № 27, № 28; улица Степная № 1, № 2, №4, № 5, № 6, №8, № 10; общежитие камнеобрабатывающего завода.";
Строку пункта 6 приложения:

"Орталығы: Қапшағай қаласы, "Ивушка" шағын ауданы, №5/1, "Бәйтерек" Қапшағай колледжі." жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Орталығы: Қапшағай қаласы, Қойшыманов көшесі, № 10 А, "Қапшағай қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұр-Бөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.";
Қосымшаның 8-тармағы жолындағы "19-шағын аудан: № 1г, № 11;" деген сөздер "19-шағын аудан: №1 а, № 1г, № 11;" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қосымшаның 11 тармағындағы:
"Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, № 32, "Қазақ автодор" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Алматы облыстық филиалының № 15 жол пайдалану учаскесінің әкімшілік ғимараты." жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, № 28/1, "Қапшағай аймағының Газ жүйелері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.";
Қосымшаның 15 тармағы:
"№ 947 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, № 5а, қалалық балалар емханасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан: № 2а, № 2б, № 2в, № 3, № 4, № 5, № 6, № 9, № 10-нан 13а-ға дейін." жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 947 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, 1 ғимарат, 4 тұрғын емес жай, "Қапшағай қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кешкі (ауысымдық) мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан: № 2а, № 2б, № 2в, № 3, № 3/1, № 4, № 5, № 6, № 9, № 10-нан 13а-ға дейін.";
Қосымшаның 17-тармағындағы:
"Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан: № 1-ден 4-ке дейін, № 6, № 18, № 19, № 26; 2-шағын аудан: № 9-дан 14-ке дейін, № 16, № 18." жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан: № 1-ден 4-ке дейін, № 6, № 18, № 19, № 26; 2-шағын аудан: № 9-дан 14-ке дейін, № 16, № 18, № 47."
Қосымшаның 21-тармағы жолындағы "Әуезов көшесі №4." деген сөзден кейін "Жамбыл көшесі." деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Б. Ф. Дуйсенбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Куматаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қапшағай қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы М. Айтова

"Центр: город Капшагай, микрорайон "Ивушка", №5/1, Капшагайский колледж "Байтерек"." изложить в новой редакции:
"Центр: город Капшагай, улица Койшыманова, № 10 А, Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Нур-Бобек" государственного учреждения "Отдел образования города Капшагай".";
В строке пункта 8 приложения слова "19-микрорайон: № 1г, № 11;" заменить словами "19-микрорайон: №1 а, № 1г, № 11;"
Строку пункта 11 приложения:
"Центр: город Капшагай, улица Сейфуллина, № 32, административное здание дорожно-эксплуатационного участка № 15 Алматинского областного филиала республиканского государственного предприятия "Казахавтодор" изложить в новой редакции:
"Центр: город Капшагай, улица Сейфуллина, № 28/1, товарищество с ограниченной ответственностью "Газовые сети Капшагайского региона".";
Пункт 15 приложения:
"Избирательный участок № 947
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, № 5а, городская детская поликлиника.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон: № 2а, № 2б, № 2в, № 3, № 4, № 5, № 6, № 9, с № 10 по 13а." изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 947
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, здание 1, не жилое помещение 4, государственное коммунальное учреждение "Вечерняя (сменная) школа" государственного учреждения "Отдел образования города Капшагай.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон: № 2а, № 2б, № 2в, № 3, № 3/1, № 4, № 5, № 6, № 9, с № 10 по 13а.";
Строку пункта 17 приложения:
"В границах: город Капшагай, 4-микрорайон: с № 1 по 4, № 6, № 18, № 19, № 26; 2-микрорайон: с № 9 по 14, № 16, № 18." изложить в новой редакции:
"В границах: город Капшагай, 4-микрорайон: с № 1 по 4, № 6, № 18, № 19, № 26; 2-микрорайон: с № 9 по 14, № 16, № 18, № 47.";
В строке пункта 21 приложения после слова "улица Ауезова №4." дополнить словом "улица Жамбыла."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Дуйсенбаева Б. Ф.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Куматаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Капшагайской
городской территориальной
избирательной комисси М. Айтова