Қаратал ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің материалдық-тұрмыстық және әлеуметтік жағдайларын жақсарту жөніндегі қосымша шаралар туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 қарашадағы № 308 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 қарашада № 5749 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қаратал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаратал ауданы әкімдігінің "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің материалдық-тұрмыстық және әлеуметтік жағдайларын жақсарту жөніндегі қосымша шаралар туралы" 2010 жылғы 14 қаңтардағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-12-140 тіркелген, 2010 жылдың 18 қаңтарында "Қаратал" газетіне жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қаратал ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Қаратал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қаратал ауданы әкімі аппаратына осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қаратал ауданы әкімінің орынбасары Қ.Қасымовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудан әкімі К. Булдыбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Каратальского района от 14 января 2010 года № 2 "О дополнительных мерах по улучшению материально-бытавого и социального положения участников и инвалидов Великой Отчественной войны"
Постановление акимата Каратальского райоона Алматинской области от 11 ноября 2020 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2020 года № 5749
В соответствии cо статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Каратальского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каратальского района "О дополнительных мерах по улучшению материального и социального положения участников и инвалидов Великой Отчественной войны" от 14 января 2010 года № 2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-12-140, опубликован 18 января 2010 года в газете "Каратал").
2. Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Каратальского района" в установленном законодательством Республики порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Каратальского района после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представить аппарату акима Каратальского района сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Каратальского района К.Касымова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каратальского района К. Булдыбаев