Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 26 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 4500 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 30.03.2021 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 3 февраля 2020 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 февраля 2020 года № 4500. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 30 марта 2021 года № 59
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 30.03.2021 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27 баптарына сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к данному постановлению.

2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 124 (нормативтік құқықтық актілерді мемлкеттік тіркеу тізілімінде № 4253 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 02 тамызда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Сарысу ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Сарысуского района от 29 мая 2019 года № 124 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4253, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 02 августа 2019 года).
3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Сарысуского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Имашев Ерлан Оспанбекұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан Әкімі Қ. Мәдібек
Сарысу ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 ақпаны
№ 26 қаулыға қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Имашеву Ерлану Оспанбековичу.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Қ. Мәдібек
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 3 февраля 2020 года № 26
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 17.09.2020 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде бөлінген квота саны (адам)
1
2
3
4
5
1
"Сарысу ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Абылайхан атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96
2 %
2
2
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Сарысу аудандық орталық ауруханасының емхана бөлімшесі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
99
2 %
2
3
алынып тасталды- Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 17.09.2020 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4
алынып тасталды- Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 17.09.2020 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5
алынып тасталды- Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 17.09.2020 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының Жаңатас көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
83
2 %
1
7
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімі аппаратының "Айгөлек" бөбекжай бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
79
2 %
1

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 17.09.2020 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (процент от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
2
3
4
5
1
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Абылайхана" отдела образования акимата Сарысуского района
96
2 %
2
2
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Отделение поликлиники Сарысуской центральной районной больницы" управления здравоохранения акимата Жамбылской области
99
2 %
2
3
исключен постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 17.09.2020 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4
исключен постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 17.09.2020 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5
исключен постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 17.09.2020 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6
Коммунальное казенное государственное предприятие "Жанатасский многоотраслевой колледж управления образования акимата Жамбылской области"
83
2 %
1
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад "Айголек" аппарата акима города Жанатас Сарысуского района
79
2 %
1