Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № 46/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 5960 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы", 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулыға қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 17 шілдесі
№ 44/02
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 50/02 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3427 тіркелген, 2015 жылғы 20 қазандағы № 169 (22 053) "Орталық Қазақстан" және 2015 жылғы 20 қазандағы № 144 (21895) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 20 қазанында жарияланған).
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 50/03 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3428 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қазандағы № 170-171 (22 055) "Орталық Қазақстан" және 2015 жылғы 22 қазандағы № 145-146 (21896-21897) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 20 қазанында жарияланған).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 50/04 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3429 тіркелген, 2015 жылғы 24 қазандағы № 173-173 (22 057) "Орталық Қазақстан" және 2015 жылғы 24 қазандағы № 147-148 (21898-21899) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 22 қазанында жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 22 июля 2020 года № 46/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июля 2020 года № 5960
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 17 июля 2020 года
№ 44/02
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановления акимата Карагандинской области от 2 сентября 2015 года № 50/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3427, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 20 октября 2015 года № 144 (21895) и "Орталық Қазақстан" от 20 октября 2015 года № 169 (22 053), в информационно-правовой системе "Әділет" 20 октября 2015 года).
2. Постановления акимата Карагандинской области от 2 сентября 2015 года № 50/03 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3428, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 22 октября 2015 года № 145-146 (21896-21897) и "Орталық Қазақстан" от 22 октября 2015 года № 170-171 (22 055), в информационно-правовой системе "Әділет" 20 октября 2015 года).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 2 сентября 2015 года № 50/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3429, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 24 октября 2015 года № 147-148 (21898-21899) и "Орталық Қазақстан" от 24 октября 2015 года № 173-173 (22 057), в информационно-правовой системе "Әділет" 22 октября 2015 года).

4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 50/05 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3430 тіркелген, 2015 жылғы 27 қазандағы № 174 (22 058) "Орталық Қазақстан" және 2015 жылғы 27 қазандағы № 149-150 (21900-21901) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 22 қазаныңда жарияланған).
5. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 71/05 "Қарағанды облысы әкiмдiгiнiң денсаулық сақтау саласындағы кейбiр қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3975 тіркелген, 2016 жылғы 15 қазандағы № 170 (22 275) "Орталық Қазақстан" және 2016 жылғы 15 қазандағы № 134 (22079) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2016 жылы 21 қазанда жарияланған).
6. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 ақпандағы № 11/03 "Қарағанды облысы әкімдігінің денсаулық сақтау саласындағы кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4185 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 сәуірдегі № 35 (22 342) "Орталық Қазақстан" және 2017 жылғы 1 сәуірдегі № 35 (22148) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2017 жылы 31 наурызда жарияланған).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 2 сентября 2015 года № 50/05 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3430, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 27 октября 2015 года № 149-150 (21900-21901) и "Орталық Қазақстан" от 27 октября 2015 года № 174 (22 058), в информационно-правовой системе "Әділет" 22 октября 2015 года).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 29 сентября 2016 года № 71/05 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Карагандинской области в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3975, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 15 октября 2016 года № 134 (22079) и "Орталық Қазақстан" от 15 октября 2016 года № 170 (22 275), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 октября 2016 года).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 21 февраля 2017 года № 11/03 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Карагандинской области в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4185, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 1 апреля 2017 года № 35 (22148) и "Орталық Қазақстан" от 1 апреля 2017 года № 35 (22 342), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 марта 2017 года).