Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 10/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 5701 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 1 ақпандағы № 08/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 01.02.2021 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 4 февраля 2020 года № 10/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 февраля 2020 года № 5701. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 1 февраля 2021 года № 08/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 01.02.2021 № 08/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарға жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) 1-қосымшаға сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз мөлшерде;

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере 1 процента от списочной численности работников согласно приложению 1;