Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 53/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 мамырда № 5848 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 106/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 06.12.2023 № 106/02 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 19.02.2021 № 16/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 және 139-баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, аудан әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 19.02.2021 № 16/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Жаңаарқа ауданы аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" № 32/02 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3763 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 16 мамырда, 2016 жылғы 14 мамырда № 23 (9753) "Жаңаарқа" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин
Жаңаарқа ауданының
әкімдігінің

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 21 мая 2020 года № 53/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 мая 2020 года № 5848. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района области Ұлытау от 6 декабря 2023 года № 106/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района области Ұлытау от 06.12.2023 № 106/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Наименование – в редакции постановления акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 19.02.2021 № 16/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 18 и 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Републике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 19.02.2021 № 16/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 6 апреля 2016 года № 32/02 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3763, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 16 мая 2016 года, в районной газете "Жанаарка" от 14 мая 2016 года № 23 (9753)).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин
Приложение к постановлению
Акимата Жанааркинского
района

2020 жылғы 21 мамыры
№ 53/01
Қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 19.02.2021 № 16/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Лауазым атаулары

от 21 мая 2020 года
№ 53/01
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 19.02.2021 № 16/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование должностей