Приозерск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 39/400 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 5915 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Приозерск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы Д. Дюсембаев
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сарсембеков
Приозерск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 24
маусымы
№ 39/400
шешіміне қосымша
Приозерск қалалық мәслихатының күші жойылды деп тануға жататын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы XLVII сессиясының № 47/366 "Приозерск қаласының аумағына салық салу мақсаты үшін аймақтандыру сызбасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3625 болып тіркелген, 2016 жылы 05 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Приозерский вестник" газетінде 2016 жылғы 19 ақпандағы № 7/443 жарияланған);
2. Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 маусымдағы III сессиясының № 3/29 "Приозерск қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3894 болып тіркелген, 2016 жылдың 25 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Приозерский вестник" газетінде 2016 жылғы 22 шілдеде № 29/465 жарияланған);
3. Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы L сессиясының № 50/401 "Приозерск қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3710 болып тіркелген 2016 жылдың 29 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Приозерский вестник" газетінде 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 13/449 жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Приозерского городского маслихата
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 39/400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июля 2020 года № 5915
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Приозерского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Д. Дюсембаев
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
Приложение к
решению
Приозерского городского
маслихата
от 24 июня 2020 года
№ 39/400
Перечень некоторых решений Приозерского городского маслихата, подлежащих признанию утратившими силу
1. Решение XLVII сессии Приозерского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/366 "Об утверждении схемы зонирования для целей налогообложения территории города Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3625, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 05 февраля 2016 года, в газете "Приозерский вестник" от 19 февраля 2016 года № 7/443);
2. Решение III сессии Приозерского городского маслихата от 21 июня 2016 года № 3/29 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3894, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 25 июля 2016 года, в газете "Приозерский вестник" от 22 июля 2016 года № 29/465);
3. Решение L сессии Приозерского городского маслихата от 17 февраля 2016 года № 50/401 "О повышении ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3710, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 29 марта 2016 года, в газете "Приозерский вестник" от 01 апреля 2016 года № 13/449).