Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 наурыздағы № 40 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 наурызда № 4148 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.С. Қалдығұл) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Б.А. Қашақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2020 жылғы 10 наурыздағы
№ 40 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 218 "Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық көшеттерiн отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2809 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 232 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2816 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықық жүйесінде жарияланған).
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № 236 "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2821 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 240 "Астық қолхаттарын шығара отырып, қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2824 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 10 марта 2020 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 марта 2020 года № 4148
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.  Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (Калдыгул С.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, размещение на интернет - ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Качакова Б.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 10 марта 2020 года № 40
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 29 июля 2015 года № 218 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2809, опубликовано 1 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Мангистауской области от 31 июля 2015 года № 232 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2816, опубликовано 10 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Мангистауской области от 5 августа 2015 года № 236 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2821, опубликовано 16 сентября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Мангистауской области от 11 августа 2015 года № 240 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2824, опубликовано 17 сентября 2015 года в информационно - правовой системе "Әділет").

5. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 тамыздағы № 250 "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық - материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2825 болып тіркелген, 2015 жығлы 18 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 259 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2837 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қазанда "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 288 "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2855 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 296 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2858 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 қарашада "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған).
9. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 317 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2870 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
10. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 324 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2878 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
11. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 362 "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2927 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Постановление акимата Мангистауской области от 13 августа 2015 года № 250 "Об утверждении регламета государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2825, опубликовано 18 сентября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Мангистауской области от 20 августа 2015 года № 259 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2837, опубликовано 6 октября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Мангистауской области от 25 сентября 2015 года № 288 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2855, опубликовано 16 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Постановление акимата Мангистауской области от 29 сентября 2015 года № 296 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2858, опубликовано 13 ноября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
9. Постановление акимата Мангистауской области от 21 октября 2015 года № 317 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2870, опубликовано 2 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
10. Постановление акимата Мангистауской области от 23 октября 2015 года № 324 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2878, опубликовано 26 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
11. Постановление акимата Мангистауской области от 25 ноября 2015 года № 362 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2927, опубликовано 6 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

12. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 98 "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3044 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
13. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 120 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 296 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3059 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
14. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 122 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 317 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3060 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
15. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 187 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3096 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
16. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 шілдедегі № 231 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 232 "Мал шаруашылығы cаласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетті тіркеу Тізілімінде № 3141 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
17. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 шілдедегі № 232 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3142 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
18. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 307 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3179 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

12. Постановление акимата Мангистауской области от 12 апреля 2016 года № 98 "Об утверждении регламентов государственных услуг оказываемых заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3044, опубликовано 18 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
13. Постановление акимата Мангистауской области от 4 мая 2016 года № 120 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 29 сентября 2015 года № 296 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3059, опубликовано 16 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
14. Постановление акимата Мангистауской области от 6 мая 2016 года № 122 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 21 октября 2015 года № 317 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3060, опубликовано 21 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
15. Постановление акимата Мангистауской области от 23 июня 2016 года № 187 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3096, опубликовано 2 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
16. Постановление акимата Мангистауской области от 25 июля 2016 года № 231 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 31 июля 2015 года № 232 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3141, опубликовано 6 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
17. Постановление акимата Мангистауской области от 25 июля 2016 года № 232 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3142, опубликовано 6 сентября 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").
18. Постановление акимата Мангистауской области от 7 октября 2016 года № 307 " О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3179, опубликовано 18 ноября 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").

19. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 353 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 288 "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3226 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
20. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 133 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 240 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3389 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
21. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 134 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 187 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3387 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
22. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 қыркүйектегі № 212 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 317 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3436 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
23. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 51 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 232 "Мал шаруашылығы cаласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3584 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

19. Постановление акимата Мангистауской области от 28 ноября 2016 года № 353 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 25 сентября 2015 года № 288 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3226, опубликовано 30 декабря 2016 года в информационно - правовой системе "Әділет").
20. Постановление акимата Мангистауской области от 29 мая 2017 года № 133 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 11 августа 2015 года № 240 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3389, опубликовано 18 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
21. Постановление акимата Мангистауской области от 29 мая 2017 года №134 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 23 июня 2016 года № 187 "Об утверждении регламента услуги государственной "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3387, опубликовано 18 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
22. Постановление акимата Мангистауской области от 18 сентября 2017 года № 212 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 21 октября 2015 года № 317 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3436, опубликовано 7 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
23. Постановление акимата Мангистауской области от 9 апреля 2018 года № 51 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 31 июля 2015 года № 232 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3584, опубликовано 5 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

24. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 69 "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3596 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
25. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 70 "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3600 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
26. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 71 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3594 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
27. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 72 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3598 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
28. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 305 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 69 "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3728 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
29. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 315 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 70 "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3748 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

24. Постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 69 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3596, опубликовано 22 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
25. Постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 70 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3600, опубликовано 16 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
26. Постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 71 " О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3594, опубликовано 28 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
27. Постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 72 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3598, опубликовано 16 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
28. Постановление акимата Мангистауской области от 6 декабря 2018 года № 305 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 69 "Об утверждении регламентa государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728, опубликовано 14 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
29. Постановление акимата Мангистауской области от 20 декабря 2018 года № 315 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 70 "Об утверждении государственных регламентов в сфере сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3748, опубликовано 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

30. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 317 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 187 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3747 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
31. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 22 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 296 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3817 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
32. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 76 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 317 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3882 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
33. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 126 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 259 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3944 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
34. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 шілдедегі № 132 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3945 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
35. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № 147 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3967 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

30. Постановление акимата Мангистауской области от 20 декабря 2018 года № 317 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 23 июня 2016 года № 187 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3747,  опубликовано 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
31. Постановление акимата Мангистауской области от 6 февраля 2019 года № 22 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 29 сентября 2015 года № 296 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3817, опубликовано 13 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
32. Постановление акимата Мангистауской области от 25 апреля 2019 года № 76 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 21 октября 2015 года № 317 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3882, опубликовано 13 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
33. Постановление акимата Мангистауской области от 26 июня 2019 года № 126 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 20 августа 2015 года № 259 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3944, опубликовано 9 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
34. Постановление акимата Мангистауской области от 4 июля 2019 года № 132 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативых правовых актов за № 3945, опубликовано 17 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
35. Постановление акимата Мангистауской области от 16 июля 2019 года № 147 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3967, опубликовано 13 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

36. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № 148 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 70 "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3966 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
37. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 тамыздағы № 172 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 362 "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3968 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
38. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 тамыздағы № 178 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3977 болып тіркелген, 2019 жылғы 20 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

36. Постановление акимата Мангистауской области от 16 июлья 2019 года № 148 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 70 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3966, опубликовано 13 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
37. Постановление акимата Мангистауской области от 5 августа 2019 года № 172 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 25 ноября 2015 года № 362 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3968,  опубликовано 15 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
38. Постановление акимата Мангистауской области от 9 августа 2019 года № 178 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативых правовых актов за № 3977, опубликовано 20 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).