Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 39 "Бейнеу ауданы бойынша 2020 жылғы арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 280 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қазанда № 4316 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 05-14-1446 ұсынысының негізінде Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бейнеу ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 39 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4133 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Демократұлы) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары Р. Шалбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданы әкімінің міндетін уақытша атқарушы Р. Шалбаев
Бейнеу ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Бейнеуского района от 14 февраля 2020 года № 39 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год по Бейнеускому району"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 12 октября 2020 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 октября 2020 года № 4316
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании представления республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 9 сентября 2020 года № 05-14-1446, акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бейнеуского района от 14 февраля 2020 года № 39 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год по Бейнеускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4133, опубликовано 20 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Бейнеу аудандық білім бөлімі" (Демократулы Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бейнеуского района Шалбаева Р.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима Бейнеуского района Р. Шалбаев
Приложение к
постановлению акимата
Бейнеуского района от

2020 жылғы 12 қазаны
№ 280 қаулысына қосымша
Бейнеу ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 14 ақпандағы
№ 39 қаулысына қосымша
Бейнеу ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы бір айдағы ата-ананың төлемақысының мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
1.

12 октября 2020 года
№ 280
Приложение к
постановлению акимата
Бейнеуского района от
14 февраля 2020 года № 39
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Бейнеускому району
Группы в организациях дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
1.