Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 195 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 маусымда № 9253 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Ардагерлер туралы" 2020 жылғы 6 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) Қостанай облысы әкімдігінің "Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шара туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 491 қаулысының (2010 жылғы 19 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3703 болып тіркелген);
2) Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 491 "Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шара туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 26 наурыздағы № 140 қаулысының (2012 жылғы 20 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3799 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 5 июня 2020 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 июня 2020 года № 9253
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 6 мая 2020 года "О ветеранах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Костанайской области "О дополнительной мере по социальной защите отдельных категорий граждан" от 30 декабря 2009 года № 491 (опубликовано 19 февраля 2010 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3703);
2) постановление акимата Костанайской области "О внесении дополнений в постановление акимата от 30 декабря 2009 года № 491 "О дополнительной мере по социальной защите отдельных категорий граждан" от 26 марта 2012 года № 491 (опубликовано 20 апреля 2012 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3799).
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов