Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 497/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 6929 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар облыстық мәслихатының аппараты басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының сессия төрағасы К. Капенов
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Б. Бексеитова
Павлодар облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 21 тамызы
№ 497/42 шешіміне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 18 қыркүйектегі "Павлодар облысы мәслихатының регламенті туралы" № 389/44 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4733 болып тіркелген, 2015 жылғы 07 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы "Павлодар облысы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 74/9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5324 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтарда "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған).
3. Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 6 желтоқсандағы "Павлодар облысы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 74/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 113/12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5480 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 сәуірде "Регион.kz" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
Решение Павлодарского областного маслихата от 21 августа 2020 года № 497/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 августа 2020 года № 6929
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Павлодарского областного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Павлодарского
областного маслихата К. Капенов
Секретарь Павлодарского областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 21 августа 2020 года
№ 497/42
Перечень утративших силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
1. Решение Павлодарского областного маслихата от 18 сентября 2015 года № 389/44 "О Регламенте маслихата Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4733, опубликовано 07 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Павлодарского областного маслихата от 6 декабря 2016 года № 74/9 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат маслихата Павлодарской области" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5324, опубликовано 14 января 2017 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья").
3. Решение Павлодарского областного маслихата от 31 марта 2017 года № 113/12 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2016 года № 74/9 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат маслихата Павлодарской области" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5480, опубликовано 27 апреля 2017 года в газете "Регион.kz").