Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 маусымдағы № 147 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 6368 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 18.10.2021 № 375 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 - бабының 4, 6 - тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 - бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Айыртау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 18.10.2021 № 375 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 18.10.2021 № 375 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесуі өткізу үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 127 қаулысының (2019 жылғы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5398 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Амрин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_________ Е.Мерғасымов
2020 жылы "___" ___________
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 17 маусымы
№ 147 қаулысына
1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июня 2020 года № 6368.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18.10.2021 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Айыртауской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18.10.2021 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
2. Исключено постановлением акимата Айыртауского района СевероКазахстанской области от 18.10.2021 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 6 мая 2019 года № 127 (опубликовано 14 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5398).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Амрин
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Айыртауской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
_________ Е.Мергасимов
"___" ___________ 2020 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
от 17 июня 2020 года № 147
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 18.10.2021 № 375 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Орналасқан жері
1
Антоновка ауылы
14
Айыртау ауданы, Антоновка ауылы, Ақан сері көшесі, № 39 мекенжайы бойынша орналасқан Қазпошта бөлімшесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
2
Арықбалық ауылы
45
Айыртау ауданы, Арықбалық ауылы, Центральная көшесі, № 19 мекенжайы бойынша орналасқан "РИК" сауда орталығының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
3
Саумалкөл ауылы
8
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Байкен Ашимова және Михаил Янко көшелерінің бұрышы мекенжайы бойынша орналасқан "Детский мир" дүкені ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
4
Гусаковка ауылы
51
Айыртау ауданы, Гусаковка ауылы, Молодежная көшесі, № 29 мекенжайы бойынша орналасқан бос уақыт орталығының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
5
Елецкое ауылы
7
Айыртау ауданы, Елецкое ауылы, Центральная көшесі, № 26/2 мекенжайы бойынша орналасқан "Настенька" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд(келісім бойынша)
6
Имантау ауылы
57
Айыртау ауданы, Имантау ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, № 36 мекенжайы бойынша орналасқан "Мега" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
7
Казанка ауылы
22
Айыртау ауданы, Казанка ауылы, Рабочая көшесі, №17 мекенжайы бойынша орналасқан "Достық-Дэн" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 3 өндірістік учаскесінің әкімшілік ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
8
Карасевка ауылы
18
Айыртау ауданы, Карасевка ауылы, Озерная көшесі№ 75 мекенжайында орналасқан "Мұқашова А.Б. ЖК" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
9
Қаратал ауылы
27
Айыртау ауданы, Қаратал ауылы, Орталық көшесі № 36 мекенжайы бойынша орналасқан "Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
10
Константиновка ауылы
53

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18.10.2021 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Номер избирательного участка
Месторасположение
1
село Антоновка
14
Инфомационный стенд у здания отделения Казпочты (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Антоновка, улица Ақан Сері, № 39
2
село Арыкбалык
45
Информационный стенд у здания торгового центра "РИК" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Арыкбалык, улица Центральная№ 19
3
село Саумалколь
8
Информационный стенд у здания магазина "Детский мир" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Саумалколь, угол улиц Байкена Ашимова и Михаила Янко
4
село Гусаковка
51
Информационный стенд у здания Центра досуга, расположенного по адресу Айыртауский район, село Гусаковка, улица Молодежная, № 29
5
село Елецкое
7
Информационный стенд у зданиямагазина "Настенька" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Елецкое, улица Центральная, № 26/2
6
село Имантау
57
Информационный стенд у здания магазина "Мега" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Имантау, улица Шоқан Уәлиханов, № 36
7
село Казанка
22
Информационный стенд у здания производственного участка №3 товарищества с ограниченной ответственностью "Достык-Дэн" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Казанка, улица Рабочая, № 17
8
село Карасевка
18
Информационный стенд у здания магазина "ИП Мукашова А.Б." (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Карасевка, улица Озерная № 75
9
село Каратал
27
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каратальского сельского округа", расположенного по адресу Айыртауский район, село Каратал, улица Орталык № 36
10
село Константиновка
53

Айыртау ауданы, Константиновка ауылы, Достық көшесі, № 70 "а" мекенжайында орналасқан "Константиновка-2004" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
11
Лобаново ауылы
59
Айыртау ауданы, Лобаново ауылы, Абай көшесі, № 32 мекенжайы бойынша орналасқан "Оксана" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
12
Нижний Бұрлық ауылы
63
Айыртау ауданы, Нижний Бұрлық ауылы, Центральная көшесі, № 34 мекенжайында орналасқан "Нижний Бұрлық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
13
Сырымбет ауылы
31
Айыртау ауданы, Сырымбет ауылы, Школьная көшесі, № 3 мекенжайында орналасқан "Алма" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
14
Кирилловка ауылы
39
Айыртау ауданы, Кирилловка ауылы, Абай көшесі, № 40 мекенжайында орналасқан "Айсұлу" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 17 маусымы
№ 147 қаулысына
2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жай
Саумалкөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Ақан Сері көшесі, № 31 мекенжайында орналасқан: "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу залы.

Информационный стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Константиновка-2004" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Константиновка, улица Достық, № 70 "а"
11
село Лобаново
59
Информационный стенд у здания магазина "Оксана" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Лобаново, улица Абай, № 32
12
село Нижний Бурлук
63
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Нижний-Бурлукского сельского округа" расположенного по адресу Айыртауский район, село Нижний Бурлук, улица Центральная, № 34
13
село Сырымбет
31
Информационный стенд у здания магазина "Алма" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Сырымбет, улица Школьная, № 3
14
село Кирилловка
39
Информационный стенд у здания магазина "Айсулу" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Кирилловка, улица Абай, № 40
Приложение 2
к постановлению акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
от 17 июня 2020 года № 147
Помещение для встреч с избирателями на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Помещение для встреч с избирателями
село Саумалколь
читальный зал коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области", расположенное по адресу: Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Акана Сере, № 31.