Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 маусымдағы № 147 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 6368 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 18.10.2021 № 375 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 - бабының 4, 6 - тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 - бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Айыртау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 18.10.2021 № 375 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 18.10.2021 № 375 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесуі өткізу үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 127 қаулысының (2019 жылғы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5398 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Амрин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_________ Е.Мерғасымов
2020 жылы "___" ___________
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 17 маусымы
№ 147 қаулысына
1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июня 2020 года № 6368.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18.10.2021 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Айыртауской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18.10.2021 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
2. Исключено постановлением акимата Айыртауского района СевероКазахстанской области от 18.10.2021 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 6 мая 2019 года № 127 (опубликовано 14 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5398).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Амрин
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Айыртауской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
_________ Е.Мергасимов
"___" ___________ 2020 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
от 17 июня 2020 года № 147
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 18.10.2021 № 375 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 21.02.2024 № 69 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
р/с
Елді мекеннің атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Орналасқан жері
1.
Антоновка ауылы
14
Айыртау ауданы, Антоновка ауылы, Ақан-Сере көшесі, № 39 мекенжайында орналасқан Қазпошта бөлімшесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
2.
Арықбалық ауылы
45
Айыртау ауданы, Арықбалық ауылы, Центральная көшесі, № 19 мекенжайында орналасқан "РИК" сауда орталығы ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
3.
Саумалкөл ауылы
8
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Байкен Әшімов пен Михаил Янко көшелерінің қиылысында орналасқан "Кристалл" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
4.
Гусаковка ауылы
51
Айыртау ауданы, Гусаковка ауылы, Школьная көшесі, № 38 мекенжайында орналасқан "Луч" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
5.
Елецкое ауылы
7
Айыртау ауданы, Елецкое ауылы, Центральная көшесі, № 26/1 мекенжайында орналасқан "Рахмет" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
6.
Имантау ауылы
57
Айыртау ауданы, Имантау ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, № 36 мекенжайында орналасқан "Мега" дүкенінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
7.
Казанка ауылы
22
Айыртау ауданы, Қазан ауылы, Рабочая көшесі, № 17 мекенжайында орналасқан "Dostyk Dan GCK" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің №3 өндірістік учаскесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
8.
Қамсақты ауылы
18
Айыртау ауданы, Қамсақты ауылы, Озерная көшесі, № 75 мекенжайында орналасқан "ЖК Мукашова А. Б." дүкенінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
9.
Қаратал ауылы
27
Айыртау ауданы, Қаратал ауылы, Орталық көшесі, № 36 мекенжайында орналасқан "Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
10.
Константиновка ауылы
53

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18.10.2021 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 21.02.2024 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Номер избирательногоучастка
Месторасположение
1
село
Антоновка
14
Информационный стенд у здания отделения Казпочты, расположенного по адресу Айыртауский район, село Антоновка, улица Акана-Сере № 39
2
село Арыкбалык
45
Информационный стенд у здания торгового центра "РИК", расположенного по адресу Айыртауский район, село Арыкбалык, улица Центральная№ 19
3
село Саумалколь
8
Информационный стенд у здания магазина "Кристалл", расположенного по адресу Айыртауский район, село Саумалколь, угол улиц Байкена Ашимова и Михаила Янко
4
село
Гусаковка
51
Информационный стенд у здания магазина "Луч", расположенного по адресу Айыртауский район, село Гусаковка, улица Школьная, № 38
5
село
Елецкое
7
Информационный стенд у здания магазина "Рахмет", расположенного по адресу Айыртауский район, село Елецкое, улица Центральная, № 26/1
6
село
Имантау
57
Информационный стенд у здания магазина "Мега", расположенного по адресу Айыртауский район, село Имантау, улица Шоқан Уәлиханов, № 36
7
село
Казанка
22
Информационный стенд у здания производственного участка №3 товарищества с ограниченной ответственностью "Dostyk Dan GCK", расположенного по адресу Айыртауский район, село Казанка, улица Рабочая, № 17
8
село
Қамсақты
18
Информационный стенд у здания магазина "ИП Мукашова А.Б.", расположенного по адресу Айыртауский район, село Қамсақты, улица Озерная № 75
9
село
Каратал
27
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каратальского сельского округа", расположенного по адресу Айыртауский район, село Каратал, улица Орталык № 36
10
село Константиновка
53

Айыртау ауданы, Константиновка ауылы, Достық көшесі, № 70 "а" мекенжайы бойынша орналасқан "Константиновка-2004" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
11.
Лобанов ауылы
59
Айыртау ауданы, Лобаново ауылы, Абай көшесі, № 32 мекенжайында орналасқан "Оксана" дүкенінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
12.
Нижний-Бурлук ауылы
63
Айыртау ауданы, Нижний-Бурлук ауылы, Центральная көшесі, № 34 мекенжайында орналасқан "Нижнебурлук ауылдық округі әкімнің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
13.
Сырымбет ауылы
31
Айыртау ауданы, Сырымбет ауылы, Школьная көшесі, № 3 мекенжайында орналасқан "Алма" дүкенінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
14.
Кирилловка ауылы
39
Айыртау ауданы, Кирилловка ауылы, Абай көшесі, № 35 мекенжайында орналасқан "Женис" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 17 маусымы
№ 147 қаулысына
2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жай
Саумалкөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Ақан Сері көшесі, № 31 мекенжайында орналасқан: "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу залы.

Информационный стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Константиновка-2004" , расположенного по адресу Айыртауский район, село Константиновка, улица Достық, № 70 "а"
11
село
Лобаново
59
Информационный стенд у здания магазина "Оксана", расположенного по адресу Айыртауский район, село Лобаново, улица Абай, № 32
12
село
Нижний Бурлук
63
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Нижнебурлукского сельского округа" расположенного по адресу Айыртауский район, село Нижний Бурлук, улица Центральная, № 34
13
село Сырымбет
31
Информационный стенд у здания магазина "Алма", расположенного по адресу Айыртауский район, село Сырымбет, улица Школьная, № 3
14
село Кирилловка
39
Информационный стенд у здания магазина "Женис", расположенного по адресу Айыртауский район, село Кирилловка, улица Абай, № 35
Приложение 2
к постановлению акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
от 17 июня 2020 года № 147
Помещение для встреч с избирателями на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Помещение для встреч с избирателями
село Саумалколь
читальный зал коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области", расположенное по адресу: Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Акана Сере, № 31.