Қызылқоға ауданы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды айқындау туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қазандағы № 184 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 4777 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 қарашадағы № 215 қаулысымен

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории Кызылкогинского района
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 27 октября 2020 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 октября 2020 года № 4777. Утратило силу постановлением акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 22 ноября 2023 года № 215

Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 22.11.2023 № 215 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8-бабының 2) және 3) тармақшаларына және 27-бабына сәйкес, Қызылқоға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 22.11.2023 № 215 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктами 2) и 3) статьи 8 и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қызылқоға ауданы аумағында ішкі сауда субьектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 125 "Қызылқоға ауданының аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3919 болып тіркелген, 2017 жылдың 9 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории Кызылкогинского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Кызылкогинского района от 9 июня 2017 года № 125 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток субъектам торговой деятельности на территории Кызылкогинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3919, опубликованное 9 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).