Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 4 мамырдағы № 177 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 4 мамырда № 5595 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 16 наурыздағы № 107 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 16.03.2021 № 107 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 4 мая 2020 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 мая 2020 года № 5595. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 16 марта 2021 года № 107
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 16.03.2021 № 107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 тіркелген) Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденным Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.
2. Арыс қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 302 "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 3 қазанда № 5193 тіркелген және 2019 жылғы 14 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Арыс от 2 октября 2019 года № 302 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 октября 2019 года за № 5193 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 октября 2019 года).

3. Арыс қаласы "Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Айтбаевқа жүктелсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат акима" города Арыс в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Арыс.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Р.Айтбаева.

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қаласының әкімі М. Қадырбек
Арыс қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 4 мамырдағы
№ 177 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%)
Мүгедектер үшін квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1.
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Арыс М. Қадырбек
Приложение к постановлению
акимата города Арыс
от 4 мая 2020 года № 177
Квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты %
Количество рабочих мест установленной квотой для инвалидов
1.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени С.Сейфуллина" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь