Мақтаарал ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 20 шілдедегі № 309 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 20 шілдеде № 5725 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 12 маусымдағы № 358 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 12.06.2023 № 358 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Сауда қызметiн реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуiрдегi Заңының 27 бабының 2 тармағына және "Iшкi сауда қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрiнiң мiндетiн атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына сәйкес, (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 11148 болып тiркелген) Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақтаарал ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 961 "Мақтарал ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4283 тіркелген, 2017 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Султанхановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Асанов
Мақтаарал ауданы әкімдігінің

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Мактааральского района
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 20 июня 2020 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 июля 2020 года № 5725. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 12 июня 2023 года № 358
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 12.06.2023 № 358 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148) акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Мактааральского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Мактааральского района от 6 ноября 2017 года № 961 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Мактааральского района" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4283, опубликованный в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 декабря 2017 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Мактааральского района" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района С.Султанханову
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Асанов
Приложение к постановлению
акимата Мактааральского района

2020 жылғы 20 шілдедегі № 309
қаулысына қосымша
Мақтаарал ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасатын орны
1
Мырзакент кенті
Еркіндік көшесі және Достық каналының қиылысы
2
Мырзакент кенті
Е.Мамбетов көшесі бойында (Бекет батыр көшесі мен Абай көшесінің аралығы)
3
Атакент кенті
Ташкент көшесі бойында (Шаруашылық көшесі мен К.Көшкінбаев көшесінің аралығы)
4
Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі
М.Миманжораев көшесі бойында (Мәдениет үйі ғимаратының оң жақ беті)

от 20 июля 2020 года № 309
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Мактааральского района
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Поселок Мырзакент
Пересечение улицы Еркиндик и канала Достык
2
Поселок Мырзакент
По улице Е.Мамбетова (между улицей Бекет батыра и улицей Абая)
3
Поселок Атакент
По улице Ташкент (между улицей Шаруашылык и улицей К.Кошкинбаева)
4
Сельский округ Ж.Нурлыбаева
По улице М.Миманжораева (правая сторона здания Дома культуры)