"Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидасын бекiту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 58/2 шешiмiне өзгерістер енгізу туралы"
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 61/2 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 5 мамырда № 5603 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 8/3 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 02.11.2023 № 8/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-3 тармағына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидасын бекiту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 58/2 шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5520 болып тіркелген, 2020 жылдың 01 сәуірінде Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасында:
7-тармақтың 3 тармақшасындағы "біржолғы 15 (он бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сан мен сөз "біржолғы 35 (отыз бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
8 тармақтың 1 тармақшасындағы "300 000 (үш жүз мың) теңге" деген сан мен сөз "1 000 000 (бір миллион) теңге" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
8 тармақтың 2 тармақшасындағы "300 000 (үш жүз мың) теңге" деген сан мен сөз "1 000 000 (бір миллион) теңге" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
2. "Ордабасы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 10 марта 2020 года № 58/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 28 апреля 2020 года № 61/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 мая 2020 года № 5603. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 2 ноября 2023 года № 8/3
Сноска. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 02.11.2023 № 8/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 10 марта 2020 года № 58/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5520, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 01 апреля 2020 года) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
в подпункте 3 пункта 7 цифры и слова "единовременно в размере 15 (пятнадцать) месячных расчетных показателей" заменить цифрами и словами "единовременно в размере 35 (тридцать пять) месячных расчетных показателей;
в подпункте 1 пункта 8 цифры и слова "300 000 (триста тысяч) тенге" заменить цифрами и словами "1 000 000 (один миллион) тенге";
в подпункте 2 пункта 8 цифры и слова "300 000 (триста тысяч) тенге" заменить цифрами и словами "1 000 000 (один миллион) тенге";
2. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ордабасы аудандық мәсихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Г. Раймбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садвахасов

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Г. Раймбеков
Секретарь районного маслихата Б. Садвахасов