Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Қазыбек би ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 13 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 4 ақпанда № 5397 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Жетісай ауданы Қазыбек би ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазыбек би ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Абиболла ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшеге - Ыбырай Алтынсарин атауы;
2) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге - Бейімбет Майлин атауы;
3) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 4 көшеге - Әлия Молдағұлова атауы;
4) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 8 көшеге - Қожа Ахмет Йассауи атауы;
5) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 12 көшеге- Мәншүк Мәметова атауы;
6) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 18 көшеге- Рақымжан Қошқарбаев атауы;
7) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 20 көшеге – Сәкен Сейфуллин атауы;
8) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 22 көшеге - Дінмұхамед Қонаев атауы;
9) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 23 көшеге - Бауыржан Момышұлы атауы;.
10) Жамбыл ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге - Қаныш Сәтпаев атауы;
11) Жамбыл ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшеге- Талғат Бигелдинов атауы;
12) Жамбыл ауылындағы Жаңа құрылыс № 4 көшеге – Ілияс Жансүгіров атауы;
13) Жамбыл ауылындағы Жаңа құрылыс № 8 көшеге – Шәкәрім Құдайбердіұлы атауы;
14) Жамбыл ауылындағы Жаңа құрылыс № 9 көшеге – Ахмет Байтұрсынұлы атауы;
15) Ә.Оспанов ауылындағы Жаңа құрылыс № 3 көшеге – Шәкен Айманов атауы.
Ескерту. 1-тармаққа орыс тілінде өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Жетісай ауданы Қазыбек би ауылдық округі әкімінің 31.03.2021 № 49 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "Қазыбек би ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Казыбек би Жетысайского района Туркестанской области от 3 февраля 2020 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 февраля 2020 года № 5397
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14-1 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 26 декабря 2019 года аким сельского округа Казыбек би РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Казыбек би следующие наименования:
1) Улице Жана курылыс № 2 в селе Абиболла - наименование Ибрай Алтынсарин;
2) Улице Жана курылыс № 1 в селе Казыбек би - наименование Беимбет Майлин;
3) Улице Жана курылыс № 4 в селе Казыбек би - наименование Алия Молдагулова;
4) Улице Жана курылыс № 8 в селе Казыбек би - наименование Ходжа Ахмет Яссауи;
5) Улице Жана курылыс № 12 в селе Казыбек би - наименование Маншук Маметова;
6) Улице Жана курылыс № 18 в селе Казыбек би - наименование Рақымжан Қошқарбаев;
7) Улице Жана курылыс № 20 в селе Казыбек би - наименование Сәкен Сейфуллин;
8) Улице Жана курылыс № 18 в селе Казыбек би - наименование Динмухамед Кунаев;
9) Улице Жана курылыс № 22 в селе Казыбек би - наименование Бауыржан Момышулы;
10) Улице Жана курылыс № 23 в селе Казыбек би - наименование Каныш Сатпаев;
11) Улице Жана курылыс № 2 в селе Жамбыл - наименование Талгат Бигельдинов;
12) Улице Жана курылыс № 4 в селе Жамбыл - наименование Ильяс Жансугуров;
13) Улице Жана курылыс № 8 в селе Жамбыл - наименование Шакарим Кудайбердиев;
14) Улице Жана курылыс № 9 в селе Жамбыл - наименование Ахмет Байтурсынов;
15) Улице Жана курылыс № 3 в селе Алкен Оспанов - наименование Шакен Айманов.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима сельского округа Казыбек би Жетысайского района Туркестанской области от 31.03.2021 № 49 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Казыбек би" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазыбек би ауылдық округі әкімі Д. Уразов

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Казыбек би Д. Уразов