Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 113 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 6855 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабының 31-тармағы 16) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің агроөнеркәсіптік кешен мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 3 сәуірдегі № 113
қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылатын қаулыларының тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі №242 "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4193 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 31 желтоқсандағы "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 апреля 2020 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 апреля 2020 года № 6855
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 16) пункта 31 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 3 апреля 2020 года № 113
Перечень постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата, подлежащих признанию утратившими силу
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 сентября 2015 года № 242 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4193, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 3 декабря 2015 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 31 декабря 2015 года).

2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы №277 "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4233 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 31 желтоқсандағы "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қарашадағы №318 "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4314 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 15 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 10 ақпандағы "Дидар", 2016 жылғы 9 ақпандағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
4. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы №337 "Орман шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4350 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 18 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 18 ақпандағы "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
5. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы №149 "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі №242 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4576 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 7 шілдедегі электрондық түрде, 2016 жылғы 12 шілдедегі "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
6. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 қыркүйектегі №245 "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы №277 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5229 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 17 қазандағы электрондық түрде, 2017 жылғы 17 қазандағы "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
7. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 ақпандағы №31 "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі №242 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5510 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 19 наурыздағы электрондық түрде, 2018 жылғы 5 сәуірдегі "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 октября 2015 года № 277 "Об утверждении регламента государственной услуги в области регулирования использования водного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4233, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 29 декабря 2015 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 31 декабря 2015 года).
3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 25 ноября 2015 года № 318 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4314, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 15 февраля 2016 года, в газетах "Дидар" от 10 февраля 2016 года, "Рудный Алтай" от 9 февраля 2016 года).
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 декабря 2015 года № 337 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области лесного хозяйства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4350, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 18 февраля 2016 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 18 февраля 2016 года).
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 мая 2016 года № 149 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 сентября 2015 года № 242 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4576, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 июля 2016 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 12 июля 2016 года).
6. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 сентября 2017 года № 245 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 октября 2015 года № 277 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5229, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 октября 2017 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 17 октября 2017 года).
7. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 февраля 2018 года № 31 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 сентября 2015 года № 242 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5510, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 марта 2018 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 5 апреля 2018 года).

8. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы №34 "Орман шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы №337 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5507 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 19 наурыздағы электрондық түрде, 2018 жылғы 5 сәуірдегі "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
9. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 25 қыркүйектегі №284 "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы №277 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5680 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 18 қазандағы электрондық түрде, 2018 жылғы 3 қарашадағы "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
10. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 мамырдағы №167 "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі №242 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5954 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 29 мамырдағы электрондық түрде, 2019 жылғы 8 маусымдағы "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
11. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 қазандағы №338 "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қарашадағы №318 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6194 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қазандағы электрондық түрде, 2019 жылғы 17 қазандағы "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

8. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 14 февраля 2018 года № 34 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 декабря 2015 года № 337 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области лесного хозяйства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5507, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 марта 2018 года в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 5 апреля 2018 года).
9. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 25 сентября 2018 года № 284 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 октября 2015 года № 277 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5680, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 октября 2018 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 3 ноября 2018 года).
10. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 17 мая 2019 года № 167 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 сентября 2015 года № 242 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5954, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 мая 2019 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 8 июня 2019 года).
11. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 октября 2019 года № 338 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 25 ноября 2015 года № 318 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6194, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 октября 2019 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 17 октября 2019 года).