Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 136 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 7022 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 24 сәуірі № 136
қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 314 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4294 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 ақпанда, 2016 жылғы 1 ақпандағы "Дидар", 2016 жылғы 30 қаңтардағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 47 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 314 қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4925 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 11 сәуірде электрондық түрде, 2017 жылғы 13 сәуірдегі "Дидар", 2017 жылғы 13 сәуірдегі "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившим силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 апреля 2020 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 апреля 2020 года № 7022
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению здравоохранения Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам социальной сферы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 24 апреля 2020 года № 136
Перечень утративших силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 ноября 2015 года № 314 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4294, опубликованное информационно-правовая система "Әділет" 15 февраля 2016 года, в газетах "Дидар" от 1 февраля 2016 года, "Рудный Алтай" от 30 января 2016 года);
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 27 февраля 2017 года № 47 "О внесении дополнения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 ноября 2015 года № 314 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4925, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 апреля 2017 года, в газетах "Дидар" от 13 апреля 2017 год, "Рудный Алтай" от 13 апреля 2017 года);

3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 339 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 314 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5354 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 қаңтарда электрондық түрде, 2018 жылғы 11 қаңтардағы "Дидар", 2018 жылғы 11 қаңтардағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
4. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 229 "Медициналық және фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4172 болып тіркелген, "Әділет" құқықтық ақпараттық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада, 2015 жылғы 8 желтоқсандағы "Дидар", 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
5. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 тамыздағы № 251 "Медициналық және фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 229 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4672 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, "Әділет" құқықтық ақпараттық жүйесінде 2016 жылғы 28 қыркүйекте, 2016 жылғы 13 қазандағы "Дидар", 2016 жылғы 13 қазандағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
6. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 маусымдағы № 182 "Медициналық және фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 229 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5655 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 20 шілдеде электрондық түрде, 2018 жылғы 7 тамыздағы "Дидар", 2018 жылғы 7 тамыздағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
7. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 2 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі әлеуетті қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес келмейтінін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4400 болып тіркелген, "Әділет" құқықтық ақпараттық жүйесінде 2016 жылғы 29 ақпанда, 2016 жылғы 2 наурыздағы "Дидар", 2016 жылғы 1 наурыздағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 декабря 2017 года № 339 "О внесении изменений и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 ноября 2015 года № 314 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5354, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2018 года, в газетах "Дидар" от 11 января 2018 год, "Рудный Алтай" от 11 января 2018 года);
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 сентября 2015 года № 229 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере медицинской и фармацевтической деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4172, опубликованное Информационно-правовая система "Әділет" 16 ноября 2015 года, в газетах "Дидар" от 8 декабря 2015 года, "Рудный Алтай" от 9 декабря 2015 года);
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 9 августа 2016 года № 251 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 сентября 2015 года № 229 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере медицинской и фармацевтической деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4672, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 сентября 2016 года; информационно-правовой системе "Әділет" от 28 сентября 2016 года, в газетах "Дидар" от13 октября 2016 года, "Рудный Алтай" от 13 октября 2016 года);
6. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 июня 2018 № 182 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 сентября 2015 года № 229 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере медицинской и фармацевтической деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5655, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 июля 2018 года, в газетах "Дидар" от 7 августа 2018 года, "Рудный Алтай" от 7 августа 2018 года);
7. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 января 2016 года № 2 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4400, информационно-правовой системе Әділет от 29 февраля 2016 года, в газетах "Дидар" от 2 марта 2016 года, "Рудный Алтай" от 1 марта 2016 года);

8. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 308 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі әлеуетті қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес келмейтінін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4727 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 21 қарашада электрондық түрде, "Әділет" құқықтық ақпараттық жүйесінде 2016 жылғы 22 қарашада, 2016 жылғы 17 қарашадағы "Дидар", 2016 жылғы 17 қарашадағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
9. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 309 "Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4728 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 18 қарашада электрондық түрде, "Әділет" құқықтық ақпараттық жүйесінде 2016 жылғы 22 қарашада, 2016 жылғы 17 қарашадағы "Дидар", 2016 жылғы 17 қарашадағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
10. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 338 "Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 309 қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5359 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 қаңтарда электрондық түрде, 2018 жылғы 11 қаңтардағы "Дидар", 2018 жылғы 11 қаңтардағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
11. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 3 "Алдын ала міндетті медициналық қарап-тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5472 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 ақпанда электрондық түрде, 2018 жылғы 22 ақпандағы "Дидар", 2018 жылғы 22 ақпандағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

8. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 сентября 2016 года № 308 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 января 2016 года № 2 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4727, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 ноября 2016 года; информационно-правовой системе "Әділет" от 22 ноября 2016 года, в газетах "Дидар" от 17 ноября 2016 года, "Рудный Алтай" от 17 ноября 2016 года);
9. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 сентября 2016 года № 309 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4728, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 18 ноября 2016 года, информационно-правовой системе "Әділет" от 22 ноября 2016 года, в газетах "Дидар" от 17 ноября 2016 года, "Рудный Алтай" от 17 ноября 2016 года);
10. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 декабря 2017 года № 338 "О внесении дополнения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 сентября 2016 года № 309 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5359, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 5 января 2018 года, в газетах "Дидар" от 11 января 2018 года, "Рудный Алтай" от 11 января 2018 года);
11. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 9 января 2018 года № 3 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5472, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 8 февраля 2018 года, в газетах "Дидар" от 22 февраля 2018 года, "Рудный Алтай" от 22 февраля 2018 года).