2020 жылға ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған субсидиялар нормативін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 25 мамырдағы № 168 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 мамырда № 7129 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7-бабы 2-тармағының 12-6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 10087 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларының 11-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған субсидиялар нормативі осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулылары күші жойылды деп танылсын.
3. Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 25 мамыры № 168
қаулыға 1 қосымша
2020 жылға ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған субсидиялар нормативі
р/с №
Ауылшаруашылық өнімінің атауы
Тереңдете өңделетін өнімдердің атауы
Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің бірлігіне субсидиялар нормативі, теңге/л және теңге/кг
1
Сүт
Сары май
30
2
Сүт
Ірімшік
11
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 25 мамыры № 168
қаулыға 2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігің күшін жоюға жататын қаулыларының тізбесі

Об утверждении норматива субсидий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки на 2020 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 25 мая 2020 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 мая 2020 года № 7129
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 12-6) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 11 Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615 "Об утверждении Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10087), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норматив субсидий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Управлению сельского хозяйства области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение 1 к постановлению
акимата Восточно-Казахстанской области
от 25 мая 2020 года № 168
Норматив субсидий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки на 2020 год
№ п/п
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Норматив субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции, тенге/л и тенге/кг
1
Молоко
Сливочное масло
30
2
Молоко
Сыр твердый
11
Приложение 2 к постановлению
акимата Восточно-Казахстанской области
от 25 мая 2020 года № 168
Перечень постановлений Восточно-Казахстанской областного акимата, подлежащих признанию утратившими силу

1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 80 "Ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған субсидиялар нормативін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4491 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 3 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 13 мамырда "Дидар", 2016 жылғы 12 мамырда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 78 "Кепілдендірілген сатып алу бағасы мен сатып алу бағасы белгіленетін сатып алынатын ауылшаруашылық өнімі субсидияларының нормативін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 80 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4977 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2017 жылғы 4 мамырда "Дидар" және"Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 170 "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 80 "Кепілдендірілген сатып алу бағасы мен сатып алу бағасы белгіленетін сатып алынатын ауылшаруашылық өнімі субсидияларының нормативін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5961 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2019 жылғы 6 маусымда "Дидар" және "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысы.

1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 марта 2016 года № 80 "Об утверждении норматива субсидий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокий переработки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4491, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2016 года, информационно-правовой системе "Әділет" 3 мая 2016 года, газетах "Дидар" от 13 мая 2015 года, "Рудный Алтай" от 12 мая 2016 года).
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 марта 2017 года № 78 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 марта 2016 года № 80 "Об утверждении норматива субсидий закупаемой сельскохозяйственной продукции, по которой устанавливаются гарантированная закупочная цена и закупочная цена" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4977, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 мая 2017 года, газетах "Дидар" и "Рудный Алтай" от 4 мая 2017 года).
3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 мая 2019 года № 170 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 марта 2016 года № 80 "Об утверждении норматива субсидий закупаемой сельскохозяйственной продукции, по которой устанавливаются гарантированная закупочная цена и закупочная цена" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5961, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 мая 2019 года, газетах "Дидар" и "Рудный Алтай" от 6 июня 2019 года).