2021-2023 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8067 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7989 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 075 793,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 667 507,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 066,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 630,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 357 590,2 мың теңге;
2) шығындар – 14 286 573,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86 246,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 122 514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 268,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 124 533,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -124 533,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 122 514,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 36 268,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 210 779,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 11-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 344 286,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:
Аккала ауылдық округі – 17 736,0 мың теңге,
Бастаушы ауылдық округі – 14 498,0 мың теңге,
Биғаш ауылдық округі – 19 277,0 мың теңге,
Көкпекті ауылдық округі – 38 787,0 мың теңге,
Көкжайық ауылдық округі – 23 654,0 мың теңге,

О Кокпектинском районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 8067
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7989), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Кокпектинский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 075 793,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 667 507,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 066,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 630,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 357 590,2 тысяч тенге;
2) затраты – 14 286 573,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 86 246,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 268,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 124 533,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -124 533,5 тысяч тенге:
поступление займов – 122 514,0 тысяч тенге;
погашение займов – 36 268,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 210 779,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2021 № 11-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 344 286,0 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аккала – 17 736,0 тысяч тенге,
Бастаушинский сельский округ – 14 498,0 тысяч тенге,
Бигашский сельский округ – 19 277,0 тысяч тенге,
Кокпектинский сельский округ – 38 787,0 тысяч тенге,
Кокжайыкский сельский округ – 23 654,0 тысяч тенге,

Құлынжон ауылдық округі – 17 957,0 мың теңге,
Қ.Аухадиев атындағы ауылдық округі – 22 258,0 мың теңге,
Мариногорка ауылдық округі – 19 046,0 мың теңге,
Миролюбовка ауылдық округі – 16 599,0 мың теңге,
Палатцы ауылдық округі – 16 578,0 мың теңге,
Самар ауылдық округі – 36 902,0 мың теңге,
Сарыбел ауылдық округі – 16 496,0 мың теңге,
Тассай ауылдық округі – 16 000,0 мың теңге,
Теректі ауылдық округі – 16 472,0 мың теңге,
Үлкенбөкен ауылдық округі – 18 755,0 мың теңге,
Үлгілімалшы ауылдық округі – 18 854,0 мың теңге,
Шұғылбай ауылдық округі – 14 417,0 мың теңге.
3. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 44/495-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7989 тіркелген) шешімімен белгіленген 2021 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып орындауға қабылдансын.
4. Алынып тасталды -Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 4-6/1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 12 900,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына арналған әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 23 090,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
7. 4 қосымшаға сәйкес 2021 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 69 438,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
8. 5 қосымшаға сәйкес 2021 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 324 301,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері ескерілсін.

Кулынжонский сельский округ – 17 957,0 тысяч тенге,
Сельский округ имени К.Аухадиева – 22 258,0 тысяч тенге,
Мариногорский сельский округ – 19 046,0 тысяч тенге,
Миролюбовский сельский округ – 16 599,0 тысяч тенге,
Палатцынский сельский округ – 16 578,0 тысяч тенге,
Самарский сельский округ – 36 902,0 тысяч тенге,
Сарыбельский сельский округ – 16 496,0 тысяч тенге,
Тассайский сельский округ – 16 000,0 тысяч тенге,
Теректинский сельский округ – 16 472,0 тысяч тенге,
Улкенбокенский сельский округ – 18 755,0 тысяч тенге,
Ульгулималшинский сельский округ – 18 854,0 тысяч тенге,
Шугылбайский сельский округ – 14 417,0 тысяч тенге.
3. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7989).
4. исключен - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 4-6/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 12 900,0 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 23 090,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
7. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 69 438,0 тысяч тенге согласно приложению 4.
8. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 324 301,0 тысяч тенге согласно приложению 5.

9. 6 қосымшаға сәйкес 2021 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 337 392,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
10. 7 қосымшаға сәйкес 2021 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 3 517 483,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері ескерілсін.
11. 8 қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

9. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 337 392,0 тысяч тенге согласно приложению 6.
10. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 3 517 483,0 тысяч тенге согласно приложению 7.
11. Утвердить согласно приложению 8 перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2021 год.

7 271,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 280,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
19 280,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
210 780,1
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
165 360,3
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 751,6
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 608,7
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
45 419,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 542,3
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14 954,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
912,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 011,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
76 366,0
1
Ауыл шаруашылығы
30 778,4
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
30 778,4
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 778,4
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
6
Жер қатынастары
24 774,4
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
24 774,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 725,9
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
7 048,5
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
20 813,2
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20 813,2
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 813,2
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 034,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 034,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22 034,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

7 271,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 280,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
19 280,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
210 780,1
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
165 360,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
155 751,6
010
Капитальные расходы государственного органа
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9 608,7
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
45 419,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
28 542,3
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14 954,0
006
Капитальные расходы государственного органа
912,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 011,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
76 366,0
1
Сельское хозяйство
30 778,4
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
30 778,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
30 778,4
006
Капитальные расходы государственного органа
0,0
6
Земельные отношения
24 774,4
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24 774,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17 725,9
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
7 048,5
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20 813,2
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20 813,2
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 813,2
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 034,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 034,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22 034,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 11-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға, соның ішінде:
10 349,0
-талап етілген кәсіптер бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді оқытуға

Сноска. Приложение 4 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2021 № 11-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
10 349,0
-на краткосрочное обучение рабочих кадров по востребованным профессиям

7 398,0
-көшіп-қонуға субсидиялар
761,0
-жастар тәжірибесіне
0,0
-қоныс аударушылар және қандастар үшін тұрғын үй жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидиялар
1 966,0
бірінші жұмыс орны
233,0
2
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4 807,5
3
Елді мекендерді жайластыруға, соның ішінде:
41 490,0
- ауылдық елді мекендерді аббантандыруға
0,0
-су тазарту блоктік-модульдік станцияларын орнатуға
41 490,0
4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, соның ішінде:
52 189,1
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
52 189,1
Барлығы
110 731,6
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55-2 шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 11-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға, соның ішінде жобаралар бойынша:
328 130,1
Көкпекті ауылындағы суалу ғимаратын қайта құру
30 667,2
Кұлынжон ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
34 053,6
Аққала ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
29 714,0
Үлкенбөкен ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
41 856,0
Преображенка ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
41 837,6
Миролюбовка ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
55 532,7
Мариногорка ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
36 200,6
Үлгілімалшы ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
34 956,6
2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
18 311,5
3
Төмегі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 000,0
Барлығы
328 130,1
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55-2 шешіміне 6 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 11-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға, соның ішінде:
85 666,0
-еңбекақыны ішінара субсидиялауға
3 660,0
-көшіп-қонуға субсидия ұсынуға
2 867,0
-жастар тәжірибесіне
5 688,0
-тұрғы-үйді жалға алу (жалдау) және коммуналдық шығындарын өтеуге
7 561,0
-жаңа бизнес идеяларын іске асыруға қоныс аударушыларға гранттар ұсынуға (200 АЕК)

7 398,0
-субсидии на переезд
761,0
-на молодежную практику
0,0
-субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
1 966,0
первое рабочее место
233,0
2
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4 807,5
3
На обустройство населенных пунктов, в том числе:
41 490,0
-благоустройство сельских населенных пунктов
0,0
-установка блочно-модульных станций очистки воды
41 490,0
Жилищно-коммунальное хозяйство, в том числе:
52 189,1
4
обеспечение жильем отдельных категорий граждан
52 189,1
Итого
110 731,6
Приложение 5
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 55-2
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2021 № 11-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, в том числе по проектам:
328 130,1
Реконструкция водозаборных сооружений в селе Кокпекты
30 667,2
Строительство водопроводных сетей в селе Кулынжон
34 053,6
Строительство водопроводных сетей в селе Аккала
29 714,0
Строительство водопроводных сетей в селе Улкенбокен
41 856,0
Строительство водопроводных сетей в селе Преображенка
41 837,6
Строительство водопроводных сетей в селе Миролюбовка
55 532,7
Строительство водопроводных сетей в селе Мариногорка
36 200,6
Строительство водопроводных сетей в селе Ульгулималшы
34 956,6
2
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" на освещение улиц с. Кокпекты
18 311,5
3
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5 000,0
Итого
328 130,1
Приложение 6
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 55-2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2021 № 11-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек", в том числе:
85 666,0
- на частичное субсидирование заработной платы
3 660,0
- на предоставление субсидий на переезд
2 867,0
- на молодежную практику
5 688,0
- на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат
7 561,0
- гранты переселенцам на реализацию новых бизнес идей (200 МРП)

29 170,0
- қоғамдық жұмыстарға
36 720,0
2
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға, соның ішінде:
8 867,0
-мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
5 710,0
-техникалық көмекші (өтемдеуші) құралдар Тізбесін кеңейтуге
3 157,0
3
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсетуге, соның ішінде:
163 987,0
-атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
124 487,0
-балаларға кепілді әлеуметтік пакет
39 500
4
Әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарындағы жұмысшылардың еңбекақысына үстеме ақы белгілеуге
68 724,0
5
Мемлекеттік мәдениет ұйымдары және мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі қызметкерлеріне мәдениет ұйымдарында және мұраған мекемелерінде ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық ақыларына үстеме ақы белгілеуге
35 219,0
Барлығы
362 463,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55-2 шешіміне 7 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 11-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға, соның ішінде жобалар бойынша
3 833 179,0
Самар ауылындағы су құбырлары желісін қайта құру
500 000,0
Самар ауылындағы суалу ғимаратын қайта құру
0,0
Көкжайык ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
555 981,0
Кұлынжон ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
263 212,0
Аққала ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
278 170,0
Үлкенбөкен ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
349 764,0
Преображенка ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
366 438,0
Миролюбовка ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
485 085,0
Мариногорка ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
310 206,0
Үлгілімалшы ауылында су құбырлары желісінің құрылысы
294 609,0
Тассай ауылында тазарту құрылыстарының және кәріз желілерінің құрылысы
0,0
2
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
162 262,0
3
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
137 647,0
4
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
84 805,0
5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
45 000,0
Барлығы
3 833 179,0
Көкпекті аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55-2 шешіміне
8 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі

29 170,0
- общественные работы
36 720,0
2
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
8 867,0
- на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 710,0
- на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3 157,0
3
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
163 987,0
- на выплату адресной социальной помощи
124 487,0
- на гарантированный социальный пакет детям
39 500,0
4
На установление доплат к заработной плате работников в государственных организациях социальной защиты
68 724,0
5
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
35 219,0
Итого
362 463,0
Приложение 7
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 55-2
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2021 № 11-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, в том числе по проектам:
3 833 179,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Самарское
500 000,0
Реконструкция водозаборных сооружений в селе Самарское
0,0
Строительство водопроводных сетей в селе Кокжайык
555 981,0
Строительство водопроводных сетей в селе Кулынжон
263 212,0
Строительство водопроводных сетей в селе Аккала
278 170,0
Строительство водопроводных сетей в селе Улкенбокен
349 764,0
Строительство водопроводных сетей в селе Преображенка
366 438,0
Строительство водопроводных сетей в селе Миролюбовка
485 085,0
Строительство водопроводных сетей в селе Мариногорка
310 206,0
Строительство водопроводных сетей в селе Ульгулималшы
294 609,0
Строительство очистных сооружений и канализационных сетей в селе Тассай
0,0
2
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
162 262,0
3
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
137 647,0
4
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
84 805,0
5
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
45 000,0
Итого
3 833 179,0
Приложение 8
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 55-2
Перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2021 год

107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2
Қаржылық қызмет
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару,  жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды  реттеу
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
028
Коммуналдық меншікке мүлік сатып алу
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер

107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2
Финансовая деятельность
452
Отдел финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
018
Капитальные расходы государственного органа
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5
Планирование и статистическая деятельность
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
004
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие государственные услуги общего характера
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
013
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
003
Капитальные расходы государственного органа
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
02
Оборона
1
Военные нужды
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2
Әлеуметтiк көмек
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
010
Государственная адресная социальная помощь
2
Социальная помощь
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
004
Программа занятости
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
007
Оказание жилищной помощи
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3
Елді-мекендерді көркейту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
018
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық)  деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала)  құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
3
Ақпараттық кеңiстiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі

058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3
Благоустройство населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
004
Капитальные расходы государственного органа
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
3
Информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
006
Функционирование районных (городских) библиотек
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
010
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)

062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
14
Борышқа  қызмет көрсету
1
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
1
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
007
Бюджеттік алып коюлар
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
038
Субвенциялар
053
Өткен қаржы жылында республикалық бюджеттен бөлінген, Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерін қайтару
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
9
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
Қарыздар түсімі
7
Қарыздар түсімдері
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
Қарыздарды өтеу
16
Қарыздарды өтеу
1
Қарыздарды өтеу

062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14
Обслуживание долга
1
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
1
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
007
Бюджетные изъятия
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
038
Субвенции
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Поступления от продажи финансовых активов государства
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
Поступление займов
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Погашение займов
16
Погашение займов
1
Погашение займов

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның  жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Көкпекті аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55-2 шешіміне 9 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6472 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

452
Отдел финансов района (города областного значения)
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
Приложение 9
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 55-2
Перечень утративших силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата
1. Решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6472, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года).

2. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 45-6/1 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6840 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 46-19/1 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6949 болып тіркелген, 2020 жылғы 29 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
4. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 47-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7069 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
5. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 48-5/1 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7347 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
6. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 50-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7560 болып тіркелген, 2020 жылғы 24 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
7. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қазандағы № 52-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7749 болып тіркелген, 2020 жылғы 4 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

2. Решение Кокпектинского районного маслихата от 31 марта 2020 года № 45-6/1 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6840, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 апреля 2020 года).
3. Решение Кокпектинского районного маслихата от 17 апреля 2020 года № 46-19/1 "О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6949, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 апреля 2020 года).
4. Решение Кокпектинского районного маслихата от 30 апреля 2020 года № 47-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7069, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 мая 2020 года).
5. Решение Кокпектинского районного маслихата от 3 июля 2020 года № 48-5/1 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7347, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 июля 2020 года).
6. Решение Кокпектинского районного маслихата от 9 сентября 2020 года № 50-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7560, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 сентября 2020 года).
7. Решение Кокпектинского районного маслихата от 26 октября 2020 года № 52-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7749, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 ноября 2020 года).

8. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 53-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7937 болып тіркелген, 2020 жылғы 9 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

8. Решение Кокпектинского районного маслихата от 3 декабря 2020 года № 53-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7937, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 декабря 2020 года).