Бөрлі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 5-5 "Жеке тұрғын үй қорындағы және жалға берілген тұрғын үйлердегі тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының шығыстары жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтар санатын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 53-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 6368 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі №5-5 "Жеке тұрғын үй қорындағы және жалға берілген тұрғын үйлердегі тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының шығыстары жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтар санатын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7-3-133 тіркелген, 2012 жылғы 30 тамыздағы "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Жеке тұрғын үй қорындағы және жалға берiлетін үйлердегі тұрғынжайды пайдаланғаны үшiн төлемақы төлеу жөніндегі шығыстар жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтар санатын айқындау туралы";
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Жеке тұрғын үй қорындағы және жалға берiлетін үйлердегі тұрғынжайды пайдаланғаны үшiн төлемақы төлеу жөніндегі шығыстар жергілікті бюджетке жүктелетін келесі азаматтар санаты айқындалсын:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері;
мемлекеттік қызметшілер;
бюджеттiк ұйымдардың қызметкерлерi.".
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
төраға А. Агаев
Мәслихат хатшысы А. Куликешев

О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 19 июля 2012 года № 5-5 "Об определении категории граждан, расходы которых по арендной плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде и арендных домах возлагаются на местный бюджет"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 сентября 2020 года № 53-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 сентября 2020 года № 6368
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 19 июля 2012 года №5-5 "Об определении категории граждан, расходы которых по арендной плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде и арендных домах возлагаются на местный бюджет" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7-3-133, опубликованное 30 августа 2012 года в газете "Бөрлі жаршысы – Бурлинские вести") следующее изменение:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об определении категории граждан, расходы которых по плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде и арендных домах, возлагаются на местный бюджет";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить следующую категорию граждан, расходы которых по плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде и арендных домах, возлагаются на местный бюджет:
участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
государственные служащие;
работники бюджетных организаций.".
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
председатель сессии А. Агаев
Секретарь маслихата А. Куликешев