Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2021 жылғы 9 тамыздағы № 257 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 тамызда № 23955 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі (бұдан әрі – Тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай тасымалдау және өңдеу департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейін алпыс күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
Н. Ногаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігі
Ұлттық статистика бюросы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
2021 жылғы 9 тамыздағы
№ 257 Бұйрықпен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Бекітуге арналған мәліметтерді қамтитын өндіріс паспортының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 171 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10616 болып тіркелген):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 16-бабының 3-тармағы 2) тармақшасына және "Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген өндірістік паспорттың, оны бекіту туралы ақпараты бар нысаны осы Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтары тізбесіне қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 9 августа 2021 года № 257. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2021 года № 23955
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения (далее – Перечень).
2. Департаменту транспортировки и переработки нефти Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
Н. Ногаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 9 августа 2021 года № 257
Перечень некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения
1. В приказе Министра энергетики Республики Казахстан от 3 марта 2015 года № 171 "Об утверждении формы паспорта производства, включающей сведения для его утверждения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10616):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" ПРИКАЗЫВАЮ:";
форму паспорта производства, включающую сведения для его утверждения, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Перечню некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения.

2. "Мұнай беру графигін қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 17 мамырдағы № 191 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17072 болып тіркелген):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 130-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мұнай беру графигін қалыптастыру қағидаларында:
1 және 2-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Мұнай беру графигін қалыптастыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 130-бабының 1-тармағына сәйкес әзірленді және мұнай беру графигін қалыптастыру тәртібін айқындайды.
2. Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) графиктен үзінділер – көмірсутектер саласындағы уәкілетті орган мұнай тасымалдаушы ұйымдарға, мұнай өңдеу зауыттарына және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне (бұдан әрі – Комитет) ай сайын қағаз және (немесе) электрондық жеткізгіште жіберетін толық ақпарат;
2) "Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды бірыңғай мемлекеттік басқару жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі – жер қойнауын пайдалану саласындағы ақпаратты жинауға, сақтауға, талдауға және өңдеуге арналған көмірсутектер саласындағы уәкілетті органның жер қойнауын пайдалануды бірыңғай мемлекеттік басқару жүйесі;
3) мұнай беру – мұнайды жөнелтушіден қабылдау пунктінен бастап алушыға тапсыру пунктіне дейін оны магистральдық құбыр бойынша қабылдау, тапсыру, айдау, мұнайды басқа магистральдық құбырларға қотару, құю, беру, басқа көлік түріне ауыстырып тиеу, сақтау, араластыру процесі;
4) мұнай өнімдерін өндіруші – меншік құқығында және (немесе) өзге де заңды негіздерде мұнай өңдеу зауыты бар және өндіріс паспортына сәйкес мұнай өнімдерін өндіруді, сондай-ақ өндірілген меншікті мұнай өнімдерін өткізуді және (немесе) алыс-беріс шикізатын қайта өңдеу өнімі болып табылатын мұнай өнімдерін беруді жүзеге асыратын заңды тұлға;
5) мұнай тасымалдаушы ұйым – мұнайды беру жөніндегі қызметтерді көрсететін магистральдық құбырдың және (немесе) басқа көлік түрінің меншік иесі.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Графиктерді қалыптастыру үшін жер қойнауын пайдаланушылар көмірсутектер саласындағы уәкілетті органға (бұдан әрі – уәкілетті орган) есепті айдың алдындағы айдың бесіне дейін ай сайын осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша мұнай беру өтінімін (бұдан әрі – өтінім) электронды түрде "Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды бірыңғай мемлекеттік басқару жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі арқылы ұсынады".";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

2. В приказе Министра энергетики Республики Казахстан от 17 мая 2018 года № 191 "Об утверждении Правил формирования графика поставки нефти" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17072):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 130 Кодекса Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах формирования графика поставки нефти, утвержденных указанным приказом:
пункты 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила формирования графика поставки нефти (далее - Правила) разработаны в соответствии с пунктом 1 статьи 130 Кодекса Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" и определяют порядок формирования графика поставок нефти.
2. В Правилах применяются следующие понятия:
1) выписки из графика – подробная информация на бумажном и (или) электронном носителях, которая ежемесячно направляется уполномоченным органом в области углеводородов нефтетранспортным организациям, нефтеперерабатывающим заводам и в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Комитет);
2) интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан" – единая государственная система управления недропользованием уполномоченного органа в области углеводородов, предназначенная для сбора, хранения, анализа и обработки информации в сфере недропользования;
3) поставка нефти – процесс приема, сдачи, перекачки нефти по магистральному трубопроводу от пункта ее приема от отправителя до пункта сдачи получателю, слива, налива, передачи нефти в другие магистральные трубопроводы, перевалки на другой вид транспорта, хранения, смешения;
4) производитель нефтепродуктов – юридическое лицо, имеющее на праве собственности и (или) иных законных основаниях нефтеперерабатывающий завод и осуществляющее производство нефтепродуктов в соответствии с паспортом производства, а также реализацию произведенных собственных нефтепродуктов и (или) передачу нефтепродуктов, являющихся продуктом переработки давальческого сырья;
5) нефтетранспортная организация – собственник магистрального трубопровода и (или) другого вида транспорта, оказывающий услуги по поставке нефти.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Для формирования графиков недропользователи ежемесячно до пятого числа месяца предшествующего отчетному месяцу представляют в уполномоченный орган в области углеводородов (далее – уполномоченный орган) заявку на поставку нефти по форме, согласно приложению к настоящим Правилам (далее – заявка) в электронном виде посредством интегрированной информационной системы "Единой государственной системы управления недропользованием Республики Казахстан".";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Уәкілетті орган әрбір жер қойнауын пайдаланушы үшін мұнай өнімдерін өндірушіге шикі мұнай жеткізу көлемін айқындайды.
Көлемді айқындау кезінде уәкілетті орган "Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес бекітілетін мұнай және (немесе) қайта өңдеу өнімдерін өңдеу және мұнай өнімдерін беру жоспарларын басшылыққа алады.".
3. "Мұнай өнімдерін беру жоспарын қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 201 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18757 болып тіркелген):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 21-7) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мұнай өнімдерін беру жоспарын қалыптастыру қағидаларында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұнай өнімдерін беру жоспарын қалыптастыру қағидалары";
1 және 2-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы мұнай өнімдерін беру жоспарын қалыптастыру қағидалары (бұдан әрі – Қағида) "Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы (бұдан әрі – Заң) 7-бабы 21-7) тармақшасына сәйкес әзірленді және Мұнай өнімдерін беру жоспарын қалыптастыру тәртібін анықтайды.
2. Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мұнай беруші – өздері өндірген, Қазақстан Республикасының салық заңнамасына сәйкес заттай нысанда төленетін салықтар ретінде Қазақстан Республикасы алған, импортталған немесе жер қойнауын пайдаланушыдан тікелей сатып алынған шикі мұнайды және (немесе) газ конденсатын мұнай өнімдерін өндірушіге, сондай-ақ Қазақстан Республикасынан тысқары жерлерде орналасқан мұнай өңдеу зауыттарына беретін жеке немесе заңды тұлға;
2) мұнай өнімдерін беру жоспары – Қазақстан Республикасында өндірілетін мұнай өнімдерін облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың ай сайынғы қажетсіну көлемі (бұдан әрі – Жоспар);
3) мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган – мұнай өнімдерін өндіруді мемлекеттік реттеу саласында басшылықты жүзеге асыратын орталық атқарушы орган (бұдан әрі – уәкілетті орган);
4) мұнай өнімдерін өндіруші – меншік құқығында және (немесе) өзге де заңды негіздерде мұнай өңдеу зауыты бар және өндіріс паспортына сәйкес мұнай өнімдерін өндіруді, сондай-ақ өндірілген меншікті мұнай өнімдерін өткізуді және (немесе) алыс-беріс шикізатын қайта өңдеу өнімі болып табылатын мұнай өнімдерін беруді жүзеге асыратын заңды тұлға;

"8. Уполномоченный орган определяет объем поставки сырой нефти производителю нефтепродуктов для каждого недропользователя.
При определении объема уполномоченный орган руководствуется планами переработки нефти и (или) продуктов переработки и поставок нефтепродуктов, утверждаемыми в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов.".
3. В приказе Министра энергетики Республики Казахстан от 30 мая 2019 года № 201 "Об утверждении Правил формирования плана поставок нефтепродуктов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18757):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 21-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах формирования Плана поставок нефтепродуктов, утвержденных указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила формирования плана поставок нефтепродуктов";
пункты 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила формирования плана поставок нефтепродуктов (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 21-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" (далее – Закон) и определяют порядок формирования Плана поставок нефтепродуктов.
2. В Правилах применяются следующие основные понятия:
1) поставщик нефти – физическое или юридическое лицо, поставляющее производителю нефтепродуктов, а также нефтеперерабатывающим заводам, расположенным за пределами Республики Казахстан, самостоятельно добытые, полученные Республикой Казахстан в качестве налогов, уплачиваемых в натуральной форме в соответствии с налоговым законодательством Республики Казахстан, импортированные или приобретенные непосредственно у недропользователя сырую нефть и (или) газовый конденсат на условиях, установленных Законом;
2) план поставок нефтепродуктов – объем ежемесячных потребностей областей, городов республиканского значения и столицы в нефтепродуктах, производимых в Республике Казахстан (далее – План);
3) уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов – центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство в области государственного регулирования производства нефтепродуктов (далее – уполномоченный орган);
4) производитель нефтепродуктов – юридическое лицо, имеющее на праве собственности и (или) иных законных основаниях нефтеперерабатывающий завод и осуществляющее производство нефтепродуктов в соответствии с паспортом производства, а также реализацию произведенных собственных нефтепродуктов и (или) передачу нефтепродуктов, являющихся продуктом переработки давальческого сырья;

5) мұнай өнімдерінің айналымы саласындағы уәкілетті орган – мұнай өнімдерінің айналымын мемлекеттік реттеу саласында басшылықты жүзеге асыратын орталық атқарушы орган.
Осы Қағидаларда қолданылатын өзге ұғымдар мен терминдер Заңға сәйкес қолданылады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Мұнай өнімдерін өндірушіден ағымдағы айға мұнай өнімдерін өндіру көлемі туралы түзетілген деректерді және мұнай берушіден мұнай өнімдерін беруге түзетілген өтінімді алған кезде уәкілетті орган оларды қабылдаған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде Жоспарға өзгерістер енгізеді.
Мұнай өнімдерін өндіру көлемі төмендеген жағдайда, Қазақстан Республикасы аумағынан тысқары жерлерге мұнай өнімдерін беруді қысқарту есебінен, қуаты аз мұнай өнімдерін өндірушілерді қоспағанда, қалған мұнай берушілер мен мұнай өнімдерін өндірушілердің Қазақстан Республикасының ішкі нарығына мұнай өнімдерін беру көлемінің пропорционалды өсуі жүргізіледі.".
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
өзгерістер енгізілетін
кейбір бұйрықтарының
тізбесіне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 3 наурыздағы
№ 171 бұйрығымен
бекітілген
Әкімшілік деректер жинауға
арналған нысан
Бекіту үшін мәліметтерді қамтитын өндіріс паспорты 20___ жылғы есепті кезең
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: www.gov.kz/memleket/entіtіes/energo
Индексі: № КМӨЗӨП-1 нысан
Мерзімділігі: үш жылда бір рет
Ұсынатындар: Қазақстан Республикасының мұнай өңдейтін зауыттары
Кімге ұсынады: Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнің 20 желтоқсаны
"Бекітемін"
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігінің
__________________
(лауазымы)
____________________________
(Лауазымды тұлғаның
(тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
____________________________
(күні, қолы)
ұйымның
атауы: __________________
Бизнес сәйкестендіру
нөмірі/жеке
сәйкестендіру
нөмірі: __________________
жылжымайтын объектінің
мекенжайы: _________________
заңды мекенжайы: __________
Телефон нөмірі: ____________
Факс: _________________
Электрондық поштасы: _______
____________________________
(ұйым басшысының тегі, аты,
әкесінің аты (болған жағдайда)
____________________________
(күні, қолы)
Қызметтің негізгі түрлері (мұнай өнімдерінің түрлері бойынша жазу)________________________________ Мұнай өңдеу бойынша жобалық қуаты (кәсіпорынды жаңғыртуды және қайта реконструкциялауды ескере отырып) ____________________ Мұнай өнімдерін өндірушінің мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтамасы _________ № ______ (күні) Мұнай өңдеу зауытын пайдалануға беру актісінің ________ № ______ (күні) Негізгі өндіріс бойынша ақпарат Өндірілетін мұнай өнімдерінің негізгі түрлері
1-кесте
№ р/с
Өндірілетін өнімнің және жартылай фабрикаттардың атауы*
Техникалық сипаттамалары
(стандартқа және техникалық регламенттерге сәйкестігі)
Ескертпе
1.
2.
3.
4.
Ескертпе:
Әр қондырғының өнімділігі және шығарылатын өнімнің түр-түрі шикізатпен жүктеуге және өңделетін мұнайдың түр-түріне байланысты көрсетіледі.
Жабдықтарды пайдалану регламенті
2-кесте
№ р/с
Мұнайды өңдеуге арналған қондырғының және жабдықтың атауы
Өндірістің технологиялық процесін сақтау үшін қолда бар жабдықты пайдаланудың сипаттамасы
1.
2.
3.
4.
Өндірісте қолданылатын резервуарлар
3-кесте
№ р/с
Өнімді және жартылай фабрикаттарды сақтауға арналған резервуарлық парктің атауы
Резервуарлардың саны (дана.)
Өлі қалдықтары бар резервуарлардың жалпы сыйымдылығы (тонна)
Тауарлық өнім бойынша резервуарлардың сыйымдылығы (тонна)
1.
2.
3.
4.
Ескертпе:

5) уполномоченный орган в области оборота нефтепродуктов – центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство в области государственного регулирования оборота нефтепродуктов.
Иные понятия и термины, используемые в настоящих Правилах, применяются в соответствии с Законом.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. При получении от производителя нефтепродуктов скорректированных данных об объемах производства нефтепродуктов на текущий месяц и от поставщика нефти скорректированной заявки на поставку нефтепродуктов, уполномоченный орган вносит изменения в План в течение трех рабочих дней со дня их приема.
В случае снижения объемов производства нефтепродуктов производится пропорциональное увеличение объемов поставки нефтепродуктов на внутренний рынок Республики Казахстан остальными поставщиками нефти и производителями нефтепродуктов, за исключением производителей нефтепродуктов малой мощности, за счет сокращения поставки нефтепродуктов за пределы территории Республики Казахстан.".
Приложение к Перечню
некоторых приказов
Министра энергетики
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Утвержден приказом
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 3 марта 2015 года № 171
Форма, предназначенная для
сбора административных данных
Паспорт производства, включающий сведения для его утверждения
Отчетный период 20___ год
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz/memleket/entities/energo
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в три года
Представляют: нефтеперерабатывающие заводы Республики Казахстан
Куда предоставляют: Министерство энергетики Республики Казахстан
Срок представления – 20 декабря отчетного периода
"Утверждаю"
________________________
(должность)
Министерства энергетики
Республики Казахстан
____________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии) должностного лица)
____________________________
(дата, подпись)
Наименование организации:
____________________________
Бизнес-идентификационный номер/
индивидуальный идентификационный номер:
____________________________
Адрес объекта недвижимости:
____________________________
Юридический адрес:
____________________________
Телефон номер:
____________________________
Факс: ______________________
Электронная почта:
____________________________
____________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
руководителя организации)
____________________________
(дата, подпись)
Основные виды деятельности (расписать по видам нефтепродуктов)
_____________________________________________________________
Проектная мощность по переработке нефти (с учетом модернизации и
реконструкции предприятия)
_______________________________________________________________
Справка о государственной регистрации (перерегистрации)
от _____________________ № _____ производителя нефтепродуктов
(дата)
Акт ввода в эксплуатацию нефтеперерабатывающего завода
от _____________ № _________ (дата)
Информация по основному производству
Производимые основные виды нефтепродуктов
Таблица 1
№ п/п
Наименование вырабатываемой продукции и полуфабрикатов*
Технические характеристики
(соответствие стандартам и техническим регламентам)
Примечание
1.
2.
3.
4.
Примечание:
Производительность каждой установки и ассортимент выпускаемой продукции указывается в зависимости от загрузки сырьем и ассортимента перерабатываемой нефти.
Регламент использования оборудования
Таблица 2
№ п/п
Наименование установки для переработки нефти и оборудования
Описание использования имеющегося оборудования для соблюдения технологического процесса производства
(Технические характеристики)
1.
2.
3.
4.
Резервуары, используемые на производстве
Таблица 3
№ п/п
Наименование резервуарного парка для хранения продукции и полуфабрикатов
Количество резервуаров (штук)
Общая вместимость резервуаров с мертвыми остатками (тонн)
Вместимость резервуаров по товарной продукции (тонн)
1.
2.
3.
4.
Примечание:

1, 2, 3-кестелер (зауыттың) кәсіпорынның жаңғыртылуына және реконструкциялануына қарай түзетіледі.
Жыл ішінде айлар бөлінісінде мұнай өңдеу және мұнай өнімдерін өндірудің жоспарлы көлемдері 20__ – 20__ жылдар (мың тонна)
4-кесте
Мұнай өнімінің атауы*
Айлар
Барлығы, жыл ішінде
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
1.
2.
3.
4.
Өндіріс паспорты келісуге үш данада нөмірленген және тігілген түрде ұсынылады.
* Өнеркәсіп өнімінің (тауарлар, қызмет) статистикалық жітеуішіне (ӨТСК) ВК – 002 ред. 4 (19.20.4 сәйкестендіру блогы) сәйкес келтірілді.
* Шикі мұнай сатып алуды және мұнай өңдеу зауыттарына жеткізуді зауыт иесі еркін нарықта өз бетімен камтамасыз етеді.
* Қазақстан Республикасынан мұнай өнімдерінің заңсыз экспорты анықталған жағдайда, уәкілетті орган өндіріс паспортын қайтаратын болады.

Таблицы 1, 2, 3 корректируются по мере реконструкции и модернизации предприятия (завода).
Минимальные объемы переработки нефти и производства нефтепродуктов в течение года в разрезе месяцев
20___ -20___ годы (тысяч тонн)
Таблица 4
Наименование нефтепродукта *
Месяцы
Всего за год
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
1.
2.
3.
4.
Паспорт производства представляется на согласование в трех экземплярах, пронумерованном и прошнурованном виде.
* Приведено в соответствие со Статистическим классификатором промышленной продукции (товаров, услуг) (СКПП) ВК-002 ред. 4 (блок идентификации 19.20.4).
* Приобретение и поставку сырой нефти на нефтеперерабатывающий завод обеспечивает владелец самостоятельно, на свободном рынке.
* При обнаружении незаконного экспорта нефтепродуктов из Республики Казахстан, паспорт производства будет отозван уполномоченным органом.