Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 464 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қыркүйекте № 24340 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3) Осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметті Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн аяқталғанда күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 464 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
1. "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру жобаларын қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 718 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12775 болып тіркелген).
2. "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру жобаларына сараптама ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 720 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12974 болып тіркелген).
3. "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру жобаларын қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 718 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15146 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра образования и науки Республики Казахстан
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 10 сентября 2021 года № 464. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2021 года № 24340
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы по перечню согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету науки Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
Приложение
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 10 сентября 2021 года № 464
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра образования и науки Республики Казахстан
1. Приказ исполняющего обязанности министра образования и науки Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №718 "Об утверждении Правил финансирования проектов коммерциализации результатов научной и научно-технической деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12775).
2. Приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года за №720 "Об утверждении Правил организации и проведения экспертизы проектов коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12974).
3. Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 185 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 718 "Об утверждении Правил финансирования проектов коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15146).

4. "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру жобаларына сараптама ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 720 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрініңт 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 190 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15154 болып тіркелген).
5. "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру жобаларын қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 718 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 30 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18241 болып тіркелген).

4. Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 апреля 2017 года № 190 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 720 "Об утверждении Правил организации и проведения экспертизы проектов коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15154).
5. Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 января 2019 года № 30 "О внесении изменения и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 718 "Об утверждении Правил финансирования проектов коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18241).