Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № а-1/26 "Степногорск қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № А-12/664 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 қаңтарда № 26408 болып тіркелді
Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Степногорск қаласы әкімдігінің "Степногорск қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифтері туралы" 2015 жылғы 21 қаңтардағы № а-1/26 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4651 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қала маңындағы қатынаста жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі бір километр үшін 10 (он) теңге мөлшерінде бекітілсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі А.Каиржанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қалалық мәслихаты

О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 21 января 2015 года № а-1/26 "О тарифах на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Степногорске"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № А-12/664. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2022 года № 26408
Акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска "О тарифах на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Степногорске" от 21 января 2015 года № а-1/26 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4651) следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в пригородном сообщении в размере 10 (десять) тенге за один километр.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Степногорска.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Степногорска А.Каиржанов
"СОГЛАСОВАНО"
Степногорский городской маслихат