Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 09 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 8431 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № 17 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 26.11.2021 № 17 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғаныс туралы" Заңына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссияның кезектен тыс шұғыл отырысының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 6 хаттамасының негізінде, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жоюдың басшысы болып Аршалы ауданы әкімінің орынбасары А.Ж. Амиржанов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары А.Ж. Амиржановқа жүктелсін.
4. Осы шешімнің әрекеті 2021 жылдың 14 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшінен енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Байманов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 16 апреля 2021 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 апреля 2021 года № 8431. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 26 ноября 2021 года № 17.
Сноска. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 26.11.2021 № 17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 14 апреля 2021 года № 6, аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Аршалынского района чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Аршалынского района Амиржанова А.Ж. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Аршалынского района Амиржанова А.Ж.
4. Действие настоящего решения распространяется на правоотношения, возникшие с 14 апреля 2021 года.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Байманов