Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 19 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 наурызда № 8084 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
С. Жоламанов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 19 шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылатын Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі № 210 "Жер салығының базалық мөлшерлемесін арттыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-140 тіркелген, 2010 жылғы 8 қыркүйекте "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 85 "Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі № 210 "Жер салығының базалық ставкасын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5320 тіркелген, 2017 жылғы 30 наурызда "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 201 "Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі № 210 "Жер салығының базалық мөлшерлемесін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-190 тіркелген, 2018 жылғы 19 сәуірде "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Шалкарского районного маслихата
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 5 марта 2021 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 марта 2021 года № 8084
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шалкарского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
С. Жоламанов
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 5 марта 2021 года № 19
Перечень некоторых решении Шалкарского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. Решение маслихата Шалкарского района от 20 июля 2010 года № 210 "Жер салығының базалық мөлшерлемесін арттыру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-140, опубликованное 8 сентября 2010 года в газете "Шалқар");
2. Решение маслихата Шалкарского района от 17 февраля 2017 года № 85 "О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 20 июля 2010 года № 210 "Жер салығының базалық ставкасын белгілеу туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5320, опубликованное 30 марта 2017 года в газете "Шалқар");
3. Решение маслихата Шалкарского района от 27 марта 2018 года № 201 "О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 20 июля 2010 года № 210 "Жер салығының базалық базалық мөлшерлемесін белгілеу туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-190, опубликованное 19апреля 2018 года в газете "Шалқар").