Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 қазандағы № 111 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24912 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 қазандағы № 111 шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылатын Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қазандағы № 135 "Шалқар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5688 болып тіркелген) шешімі;
2) Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 "Шалқар ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5760 болып тіркелген) шешімі;
3) Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 мамырдағы № 335 "Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қазандағы № 135 "Шалқар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6137 болып тіркелген) шешімі;
4) Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы № 377 "Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 "Шалқар ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6429 болып тіркелген) шешімі;
5) Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 487 "Шалқар қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7184 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Шалкарского районного маслихата
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 20 октября 2021 года № 111. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24912
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шалкарского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 20 октября 2021 года № 111
Перечень некоторых решении Шалкарского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1) решение Шалкарского районного маслихата от 30 октября 2017 года № 135 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шалкар" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5688);
2) решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Шалкарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5760);
3) решение Шалкарского районного маслихата от 6 мая 2019 года № 335 "О внесении изменения в решение Шалкарского районного маслихата от 30 октября 2017 года № 135 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шалкар" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6137);
4) решение Шалкарского районного маслихата от 17 октября 2019 года № 377 "О внесении изменения в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Шалкарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6429);
5) решение Шалкарского районного маслихата от 15 июня 2020 года № 487 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шалкар" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7184).