Ақсу ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Алматы облысы Ақсу ауданды әкімдігінің 2021 жылғы 11 қазандағы № 505 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 15 қазанда № 24783 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияла - Жетісу облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 11.09.2023 № 309 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Ақсу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Аксуского района
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 11 октября 2021 года № 505. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2021 года № 24783.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Аксуского района области Жетісу от 11.09.2023 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат Аксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақсу ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияла - Жетісу облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 11.09.2023 № 309 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу ауданы әкімінің орынбасары С. А. Кусмолдинге жүктелсін.

1. Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Аксуского района.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Аксуского района области Жетісу от 11.09.2023 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кусмолдина С.А.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу ауданының әкімі Е. Базарханов
2021 жылғы 11 қазандағы № 505 қаулысына қосымша
Ақсу ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, (жыл)
1
Қапал ауылы, Аль- Фараби және М.Алыбаев көшелерінің қиылысында (оң жағында "Алатау" дүкені орналасқан)
90
"Алатау" кафесі
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
2
Матай ауылы, Кисабек көшесі, "Матай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі әкімшілік ғимаратының оң жағында

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аксуского района Е. Базарханов
Приложение к постановлению от 11 октября 2021 года № 505
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Аксуского района
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежашая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности, (лет)
1
Село Капал, на пересечении улиц Аль-Фараби и М. Алыбаева (с правой стороны расположен магазин "Алатау"
90
Кафе "Алатау"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
2
Село Матай, улица Кисабек, с правой стороны административного здания государственного учреждения "Аппарат акима Матайского сельского округа"