Ақсу ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Алматы облысы Ақсу ауданды әкімдігінің 2021 жылғы 11 қазандағы № 505 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 15 қазанда № 24783 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияла - Жетісу облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 11.09.2023 № 309 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11148 болып тіркелген) сәйкес, Ақсу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспесіне өзгеріс енгізілді - Жетісу облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 28.02.2025 № 84 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақсу ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияла - Жетісу облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 11.09.2023 № 309 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Аксуского района
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 11 октября 2021 года № 505. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2021 года № 24783.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Аксуского района области Жетісу от 11.09.2023 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148)" акимат Аксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Аксуского района области Жетісу от 28.02.2025 № 84 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Аксуского района.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Аксуского района области Жетісу от 11.09.2023 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу ауданы әкімінің орынбасары С. А. Кусмолдинге жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу ауданының әкімі Е. Базарханов
2021 жылғы 11 қазандағы № 505 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жетісу облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 28.02.2025 № 84 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ақсу ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, (жыл)
1
Қапал ауылы, Аль- Фараби және М.Алыбаев көшелерінің қиылысында (оң жағында "Алатау" дүкені орналасқан)
90
"Алатау" дүкені
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
5
2
Қызылағаш ауылы,
Жібек жолы көшесі №2А,

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кусмолдина С.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аксуского района Е. Базарханов
Приложение к постановлению от 11 октября 2021 года № 505
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Аксуского района области Жетісу от 28.02.2025 № 84 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Аксуского района
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежашая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности (лет)
1
Село Капал, на пересечении улиц Аль-Фараби и М. Алыбаева (с правой стороны расположен магазин "Алатау"
90
Магазин "Алатау"
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
5
2
Село Кызылагаш,
улица Жібек жолы №2А