2021 жылға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 75 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 7 сәуірде № 4932 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген, 2020 жылы 2 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы аталған қаулының қосымшасына сәйкес, 2021 жылға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға бюджет қаражатының көлемі бекітілсін.
2. Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 113 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4621 тіркелген, 2020 жылы 1 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян на 2021 год
Постановление акимата Жамбылской области от 30 марта 2021 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 апреля 2021 года № 4932
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209, опубликованное 2 апреля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян на 2021 год согласно приложению к указанному постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Жамбылской области от 26 мая 2020 года № 113 "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4621, опубликованное 1 июня 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Нығмашевқа жүктелсін.

3. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Б.Нигмашева.