Сәтбаев қаласының әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 10/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 ақпанда № 6179 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарының негізінде Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Төлендинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А. Идрисов
Сәтбаев қаласы
әкімдігінің
2021 жылғы 4
ақпандағы
№ 10/01
қаулысына қосымша
Сәтбаев қаласының әкімдігінің кейбір күші жойылған каулыларының тізбесі
1. Сәтбаев қаласының әкімдігінің "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 07 ақпандағы № 06/28 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4163 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде 2017 жылғы 24 наурызда, "Шарайна" газетінде 2017 жылғы 31 наурыздағы № 12 (2253) жарияланған) қаулысы.
2. Сәтбаев қаласының әкімдігінің "Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 06/28 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 29 мамырдағы № 32/03 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5374 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде 2019 жылғы 14 маусымда, "Шарайна" газетінде 2019 жылғы 7 маусымдағы № 22 (2367) жарияланған) қаулысы.
3. Сәтбаев қаласының әкімдігінің "Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 06/28 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 24/01 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5807 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде 2020 жылғы 28 сәуірде жарияланған, "Шарайна" газетінде 2020 жылғы 1 мамырдағы № 17 (2414) жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 4 февраля 2021 года № 10/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2021 года № 6179
На основании Законов Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Сатпаев согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Толендину А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким города Сатпаев А. Идрисов
Приложение к
постановлению
Акимата города Сатпаев
от 4 февраля 2021 года
№ 10/01
Перечень некоторых постановлений акимата города Сатпаев утративших силу
1. Постановление акимата города Сатпаев "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" от 07 февраля 2017 года № 06/28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4163, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 марта 2017 года, в газете "Шарайна" от 31 марта 2017 года за № 12 (2253)).
2. Постановление акимата города Сатпаев "О внесении изменения в постановление акимата города Сатпаев от 7 февраля 2017 года № 06/28 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" от 29 мая 2019 года № 32/03 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5374, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 июня 2019 года, в газете "Шарайна" от 7 июня 2019 года за № 22 (2367)).
3. Постановление акимата города Сатпаев "О внесении изменения в постановление акимата города Сатпаев от 7 февраля 2017 года № 06/28 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" от 24 апреля 2020 года № 24/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5807, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2020 года, в газете "Шарайна" от 1 мая 2020 года за № 17 (2414)).