Шахтинск қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 5/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 ақпанда № 6180 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шахтинск қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2019 жылғы 25 қарашадағы № 48/01 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5534 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 28 қарашада жарияланған);
2) 2019 жылғы 25 қарашадағы № 48/02 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5537 тіркелген, 2019 жылғы 29 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары С.Б. Жаппаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі С. Аймаков

О признании утратившими силу постановлений акимата города Шахтинска
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 3 февраля 2021 года № 5/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2021 года № 6180
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Шахтинска:
1) от 25 ноября 2019 года № 48/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5534, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 ноября 2019 года);
2) от 25 ноября 2019 года № 48/02 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5537, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 ноября 2019 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жаппарова С. Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска С. Аймаков