Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 53/01 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 19 ақпандағы № 16/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 24 ақпанда № 6203 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 106/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 06.12.2023 № 106/02 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 және 139-баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" №53/01 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5848 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқұқтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 26 мамырда, 2020 жылғы 30 мамырда № 27 (9973) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулының атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
қаулының 1-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қожықаев Қанат Шубайұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин
Жаңаарқа ауданы
әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Жанааркинского района от 21 мая 2020 года №53/01 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 19 февраля 2021 года № 16/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 февраля 2021 года № 6203. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района области Ұлытау от 6 декабря 2023 года № 106/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района области Ұлытау от 06.12.2023 № 106/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 18 и 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Републике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Жанааркинского района от 21 мая 2020 года №53/01 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5848, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 мая 2020 года, в газете "Жаңаарқа" от 30 мая 2020 года № 27 (9973)) внести следующие изменения:
наименование постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности";
1 пункт постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожукаева Каната Шубаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин
Приложение к постановлению
Акимата Жанааркинского
района