"Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кентінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы" бірлескен Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 шілдедегі № 152 қаулысына және Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 120 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 48 бірлескен қаулысы және Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 17 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 наурызда № 8164 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қазалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кентінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы" бірлескен Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 шілдедегі № 152 қаулысына және Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 120 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5937 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 31 тамызда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бірлескен қаулы мен шешімнің 1-тармағындағы "19201,0 гектар" деген сөздер "19210,0 гектар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы К. Назымбеков
Қазалы аудандық мәслихатының кезектi ІІ сессиясының төрағасы Ж. КОЛАНОВА
Қазалы ауданындық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП

О внесении изменения в совместное постановление акимата Казалинского района от 27 июля 2017 года № 152 и решение Казалинского районного маслихата от 27 июля 2017 года № 120 "Об изменении границы (черты) поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области"
Совместные постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 24 февраля 2021 года № 48 и решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 февраля 2021 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 марта 2021 года № 8164
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Казалинского района от 27 июля 2017 года № 152 и решение Казалинского районного маслихата от 27 июля 2017 года № 120 "Об изменении границы (черты) поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5937, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 31 августа 2017 года) следующее изменение:
в пункте 1 указанного совместного постановления и решения слова "19201,0 гектар" заменить словами "19210,0 гектар".
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района К. Назымбеков
Председатель очередной ІІ сессий Казалинского районного маслихата Ж. КОЛАНОВА
Председатель маслихата Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП