Сырдария ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 40 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 сәуірде № 8317 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 165 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 20.10.2022 № 165 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, 20-1-бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтері қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Сырдария ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 259 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6599 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сырдария аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Ибрагимұлы
Сырдария аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 сәуірдегі
№ 40 шешіміне қосымша
Сырдария ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтері
Атауы
Есептiк бiрлiк
Бағасы, теңгемен(ҚҚС бiрге)
1.
Тұрғын үйлерден қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау және әкету
айына 1 адамға

Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов в Сырдарьинском районе
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2021 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 апреля 2021 года № 8317. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 октября 2022 года № 165
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20.10.2022 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1, подпунктом 3) статьи 20-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6, пункту 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить согласно приложению тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов в Сырдарьинском районе.
2. Признать утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 259 "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов в Сырдарьинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6599, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 09 января 2019 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Сырдарьинского
районного маслихата
А. Ибрагимұлы
Секретарь Сырдарьинского
районного маслихата
Е. Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 28 апреля 2021 года № 40
Тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов в Сырдарьинском районе
Наименование
Расчетная единица
Цена, в тенге(с НДС)
1.
Сбор и вывоз твердых бытовых отходов жилых домов
на 1 человека в месяц