Бейнеу, Қарақия, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының және Ақтау қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 96 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 4512 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 01-43/149 және 2021 жылғы 18 наурыздағы № 01-43/210 ұсыныстарының негізінде Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспесі жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 03.12.2021 № 285 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Бейнеу, Қарақия, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының және Ақтау қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақ белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.С. Қалдығұл) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Ғ.М. Ниязовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 30 сәуірдегі
№ 96 қаулысына 1 қосымша
Бейнеу, Қарақия, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының және Ақтау қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, белгіленетін карантиндік аймақ

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территориях Бейнеуского, Каракиянского, Мунайлинского, Тупкараганского районов и города Актау
Постановление акимата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 мая 2021 года № 4512.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представлений от 24 февраля 2021 года № 01-43/149 и от 18 марта 2021 года № 01-43/210 государственного учреждения "Мангистауская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Мангистауской области от 03.12.2021 № 285 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территориях Бейнеуского, Каракиянского, Мунайлинского, Тупкараганского районов и города Актау согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области по перечню согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (Қалдыгул С.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Ниязова Г.М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
2021 жылғы 30 сәуірдегі № 96
Карантинная зона с введением карантинного режима на территориях Бейнеуского, Каракиянского, Мунайлинского, Тупкараганского районов и города Актау

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 03.12.2021 № 285 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ауданның (қаланың) атауы
Ауылдық округтер (ауыл) және елді мекендер атауы
Шаруашылық субъектілер, басқа да нысандар атауы, жер телімдерінің санаты
Карантиндік объектінің атауы
Зақымдалған алаң, гектар
Бейнеу ауданы
Ақжігіт
-
Acroptilon repens (D.C.)

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Мангистауской области от 03.12.2021 № 285 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование района (города)
Наименование сельских округов (села) и населенных пунктов
Наименование хозяйствущих субъектов, иных объектов, категория земельных участков
Наименование карантинного объекта
Пораженная площадь, гектар
Бейнеуский район
Акжигит
-
Acroptilon repens (D.C.)

0,1202
Карантиндік объектілер атауларының латын тілінен аудармасы:
Acroptilon repens (D.C.) – жатаған укекіре;
Cuscuta sp.sp – арам сояу;
Tuta absoluta – қызанақ күйесі;
Pseudococcus comstocki kuw – комсток сымыры.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
СОСК- сауда ойын-сауық кешені;
ШҚ - шаруа қожалығы;
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестік.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 30 сәуірдегі
№ 96 қаулысына 2 қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 306 "Ақтау қаласы ішінде карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3180 болып тіркелген).
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 80 "Маңғыстау облысының Түпқараған, Бейнеу, Мұнайлы және Қарақия аудандарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3356 болып тіркелген).
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 81 "Маңғыстау, Түпқараған аудандарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3357 болып тіркелген).

0,1202
Перевод наименований карантинных объектов с латинского языка:
Acroptilon repens (D.C.) – горчак ползучий;
Cuscuta sp.sp – повилика;
Tuta absoluta – томатная моль;
Pseudococcus comstocki kuw – червец комстока.
Расшифровка аббревиатур:
ТРК – торгово-развлекательный комплекс;
КХ – крестьянское хозяйство;
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью.
Приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 30 апреля 2021 года № 96
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 7 октября 2016 года № 306 "Об установлении карантинной зоны с ведением карантинного режима внутри города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3180).
2. Постановление акимата Мангистауской области от 19 апреля 2017 года № 80 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима в Тупкараганском, Бейнеуском, Мунайлинском и Каракиянском районах Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3356).
3. Постановление акимата Мангистауской области от 19 апреля 2017 года № 81 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима в Тупкараганском и Мангистауском районах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3357).