Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 13 қазандағы № 7/58 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24922 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Закенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 13 қазандағы
№ 7/58
шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылған Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/335 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2921 болып тіркелген).
2. "Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/335 "Ақтау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/380 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3028 болып тіркелген).
3. "Ақтау қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/335 "Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 29/314 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4098 болып тіркелген).
4. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 қазандағы № 10/116 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3453 болып тіркелген).
5. "Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 3 қазандағы № 10/116 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қақидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 22/246 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3803 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Актауского городского маслихата
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13 октября 2021 года № 7/58. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24922
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актауского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение к решению
Актауского городского маслихата
от 13 октября 2021 года
№ 7/58
Перечень некоторых решений Актауского городского маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актау" от 11 декабря 2015 года №35/335 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 2921).
2. Решение "О внесении изменений в решение от 11 декабря 2015 года №35/335 "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз коммунальных отходов по городу Актау" от 11 марта 2016 года № 38/380 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 3028).
3. Решение "О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 11 декабря 2015 года №35/335 "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Актау" от 12 декабря 2019 года № 29/314 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 4098).
4. Решение "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 3 октября 2017 года № 10/116 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 3453).
5. Решение "О внесении изменений в решение городского маслихата от 3 октября 2017 года № 10/116 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 18 января 2019 года № 22/246 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 3803).