Ақтау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамыздағы № 928 және Ақтау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 14 тамыздағы № 22/209 "Ақтау қаласының 12 шағын ауданында орналасқан шартты атауы "Фонтан" аталатын аумақты "Мемлекеттік рәсімдер алаңы" деп атау туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау калалық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 9/71 шешімі және Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 02-02/2214 бірлескен қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26215 болып тіркелді
Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамыздағы № 928 және Ақтау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 14 тамыздағы № 22/209 "Ақтау қаласының 12 шағын ауданында орналасқан шартты атауы "Фонтан" аталатын аумақты "Мемлекеттік рәсімдер алаңы" деп атау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-1-113 болып тіркелген) бірлескен қаулысы мен шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің кіріспесінде "Нұр Отан" партиясы" сөз тіркесі "Nur Otan" партиясы" сөз тіркесіне ауыстырылсын.
2. Ақтау қаласы әкімінің орынбасары және "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы бірлескен қаулы мен шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Закенов

О внесении изменения в совместное постановление акимата города Актау от 14 августа 2009 года № 928 и решение Актауского городского маслихата от 14 августа 2009 года № 22/209 "О наименовании территории под условным названием "Фонтан", расположенной в 12 микрорайоне города Актау, в "Площадь Государственных церемоний"
Совместное решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 9 декабря 2021 года № 9/71 и постановление акимата города Актау Мангистауской области от 10 декабря 2021 года № 02-02/2214. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26215
Акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата города Актау от 14 августа 2009 года № 928 и решение Актауского городского маслихата от 14 августа 2009 года № 22/209 "О наименовании территории под условным названием "Фонтан", расположенной в 12 микрорайоне города Актау, в "Площадь Государственных церемоний" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-113) следующее изменение:
в преамбуле указанного совместного постановления и решения словосочетания "Партия "Нұр Отан" заменить словосочетанием "Партия "Nur Otan".
2. Заместитель акима города Актау и государственное учреждение "Аппарат Актауского городского маслихата" обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов