Маңғыстау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 8 қарашадағы № 637 қаулысы. Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25157 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Маңғыстау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Маңғыстау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т. Кушмаганбетов
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 8 қарашадағы № 637
қаулысына қосымша
Маңғыстау ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 шілдедегі № 241 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3121 болып тіркелген).
2. "Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 шілдедегі № 241 "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 маусымдағы № 126 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4233 болып тіркелген).
3. "Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 шілдедегі № 241 "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 318 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4509 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауского района
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 8 ноября 2021 года № 637. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25157
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауского района по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Т. Кушмаганбетов
Приложение к постановлению
от 8 ноября 2021 года № 637
акимата Мангистауского района
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауского района
1. Постановление акимата Мангистауского района от 20 июля 2016 года № 241 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3121).
2. Постановление акимата Мангистауского района от 9 июня 2020 года № 126 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Мангистауского района от 20 июля 2016 года № 241 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4233).
3. Постановление акимата Мангистауского района от 30 апреля 2021 года № 318 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауского района от 20 июля 2016 года № 241 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4509).