2021 жылға арналған тыңайтқыштар тізбесі мен субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 88 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 9792 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 05.11.2021 № 502 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2021 жылға арналған тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) тізбесі мен субсидиялар нормалары;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2021 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 05.11.2021 № 502 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдіктің
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 88 қаулысына
1-қосымша
2021 жылға арналған тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) тізбесі мен субсидиялар нормалары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 05.11.2021 № 502 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әрекет етуші заттардың құрамы, %
Өлшем бірлігі
Субсидиялар нормасы, теңге/ тонна, литр, килограмм
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиакты селитра

Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2021 год
Постановление акимата Костанайской области от 24 февраля 2021 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2021 года № 9792. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок постановления в редакции на государственном языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата Костанайской области от 05.11.2021 № 502 (постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2021 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2021 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата Костанайской области от 05.11.2021 № 502 (постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 24 февраля 2021 года
№ 88
Перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2021 год
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 05.11.2021 № 502 (постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная

(17,5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
тонна
258 000
Growfert кешенді тыңайтқыш марка: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N -10, P - 46
тонна
62 500
N -12, P - 52
Аммофос,
жоғары және бірінші сорт
N-10, P-46
N-10, P-46 маркалы аммофос
N - 10, P - 46
10-46 маркалы аммофос
N - 10, P - 46
N-12,P-52 маркалы аммофос
N -12, P - 52
Аммофос 12:52 маркалы
N - 12, P - 52
12-52 маркалы аммофос
N - 12, P - 52
Аммофоc 12:52,
SiB маркалы
(модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N - 12, P - 52
Түйіршіктелген моноаммоний фосфаты
N-12, P-52
МАР 12:52түйіршіктелген моноаммоний фосфаты
N-12, P-52
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
10:46:0 маркалы тукоқоспалар (аммофос)
N-10, P-46
11
Аммофос, 12:39 маркалы
N-12, P-39
тонна
61 000
Аммофос, 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос, 10:39 маркалы
N-10, P-39
Аммофос, 10:36 маркалы
N-10, P-36
Аммофос, 10:33 маркалы
N-10, P-33
Калийлі тыңайтқыштар
12
Хлорлы калий
K-60
тонна
50 000
Электролиттік хлорлы калий
K2O-48
Хлорлы калий
K2O-60
Хлорлы калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Хлорлы калий
K2O-45
Техникалық хлорлы калий
K2O-60
Solumop маркалы калий хлориді
K2O-60, KCl-95,8
Growfert маркалы: 0-0-61 (KCl) кешенді тыңайтқыш
K2O-61%
13
Калий сульфаты
K2O-50
тонна
150 000
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-52%, SO4-53%
Күкіртқышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3- 45
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Тазартылған күкіртқышқылды калий минералды тыңайтқыш (калий сульфаты)
K2O-53, S-18
Калий сульфаты
K2O-53, S-18
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) (I сорт, II сорт)
K2O-53, S-18
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Тыңайтқыш SOP 0.0.51 (47)

(17,5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
тонна
258 000
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N -10, P - 46
тонна
62 500
N -12, P - 52
Аммофос, высший и первый сорт
N-10, P-46
Аммофос марки N-10, P-46
N - 10, P - 46
Аммофос марка 10-46
N - 10, P - 46
Аммофос марки N-12, P-52
N -12, P - 52
Аммофос марки 12:52
N - 12, P - 52
Аммофос марка 12-52
N - 12, P - 52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N - 12, P - 52
Моноаммонийфосфат гранулированный
N-12, P-52
Моноаммонийфосфат гранулированный МАР 12:52
N-12, P-52
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукосмесь марки: 10:46:0 (аммофос)
N-10, P-46
11
Аммофос, марки 12:39
N-12, P-39
тонна
61 000
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос, марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос, марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
12
Калий хлористый
K-60
тонна
50 000
Калий хлористый электролитный
K2O-48
Калий хлористый
K2O-60
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Калий хлористый
K2O-45
Калий хлористый технический
K2O-60
Хлорид калия марки Solumop
K2O-60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
13
Сульфат калия
K2O-50
тонна
150 000
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфаткалия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
сульфат калия
K2O-53, S-18
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2O-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Удобрение SOP 0.0.51 (47)

К:51+47SO3
Күрделі тыңайтқыштар
14
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
Р-27%, К-4%
тонна
25 750
15
Күкірті бар карбамид агрохимикаты С 12 маркалы
N-33, S-12
тонна
83 800
Күкірті бар карбамид агрохимикаты
С 7,5 маркалы
N-35, S-7
Күкірті бар карбамид агрохимикаты С 4 маркалы
N-40, S-4
16
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ) 11-37 маркалы
N-11, Р-37
тонна
65 000
Сұйық кешенді тыңайтқыш (СКТ)
N-11, Р-37
17
ЖСУ ФСМ кешенді тыңайтқыш
N-5,49, Р2О5-13,14, К2О-1,25, SO3-3,75
тонна
76 785,72
18
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
тонна
54 000
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы азотты-фосфорлы калийлі тыңайтқыш -
Азотты-фосфорлы-калийлі -нитроаммофоска тыңайтқыш (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK - тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлі нитроаммофоска азофоска тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлі нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска)
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлі -нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
(NPK- тыңайтқыш) 16:16:16 маркалы
N 16 P 16 K 16
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK
16:16:16+BCMZ маркалы
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 8, P-24, K-24
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
NPK-1 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26

К:51+47SO3
Сложные удобрения
14
Фосфорно-калийные удобрения
Р-27%, К-4%
тонна
25 750
15
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
83 800
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
16
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
65 000
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
17
Комплексное удобрение ЖСУ ФСМ
N-5,49, Р2О5-13,14, К2О-1,25, SO3-3,75
тонна
76 785,72
18
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
54 000
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 15 P 15 K 15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение)
N 15 P 15 K 15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное- нитроаммофоска (азофоска)
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 16 P 16 K 16
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26

Диаммофоска 10-26-26, NPK-1 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK - тыңайтқыш)
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска) 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі – тыңайтқыш- нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - диаммофоска10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N 10 P 20 K 20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш,
13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK-1 маркалы (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
8-20-30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
5:14:14 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш)
N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотты-фосфорлы-калийлі – тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотты-фосфорлы-калийлі – тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
6:14:14 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш)
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-13, P-13, K-24
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
20:20:10 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK - тыңайтқыш)
N 20 P 20 K 10
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 20 P 20 K 10
NPK 20-10-10 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N 20 P 20 K 10
NPK 24-6-12 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-24, P-6, K-12
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK тукоқоспалары)
N 16 P 16 K 16
N 13 P 19 K 19
N 20 P 14 K 20
NPK(S) 8-20-30 (2) маркалы күкірт құрамды азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK-1 (диаммофоска), NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK 20:10:10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш -нитроаммофоска (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-12
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш -нитроаммофоска (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-12
19
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. 23:13:8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді тыңайтқыш
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4

Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - диаммофоска
10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 5:14:14
N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 6:14:14
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марка 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 20:20:10
N 20 P 20 K 10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 20 P 20 K 10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10
N 20 P 20 K 10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N 16 P 16 K 16
N 13 P 19 K 19
N 20 P 14 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPK-1 (диаммофоска), NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-15, P-15, K-15, S-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-16, P-16, K-16, S-12
19
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4

10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 8:24:24 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді тыңайтқыш
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 17:0,1:28 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді тыңайтқыш
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
20
NP+S=20:20+14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
тонна
69 196,5
NP+S=20:20+14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20:14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш, 20:20+BCMZ маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
20:20 (13,5) маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-13,5
20:20:12 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
20:20:10 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-10
20:20:8 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-8
17:22:14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-17, P-22, S-14
16:20 (14) азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
NP+S=16:20+12маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос агрохимикаты
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
15:25(12) маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
14:34 (13,5) маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-15, P-25, S-12
Азот-фосфор-калий-күкірт құрамды тыңайтқыш(NPКS-тыңайтқыш)
N-14, P-34, S-13,5
21
Азот-фосфор-калий-күкірт құрамды тыңайтқыш (NPКS -тыңайтқыш)

удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
20
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
69 196,5
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20 (13,5)
N-20, P-20, S-13,5
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:12
N-20, P-20, S-12
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:10
N-20, P-20, S-10
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:8
N-20, P-20, S-8
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 17:22:14
N-17, P-22, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 16:20(14)
N-16, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 15:25(12)
N-15, P-25, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 14:34(13,5)
N-14, P-34, S-13,5
21
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)

Р2О5-н.м. 13,1%, К2О- 7,0%, дейін, SО3- 7,0% дейін, СаО-н.м. 13,3%, MgО-н.м. 0,4%
тонна
35 144,5
25
Фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш (РS-тыңайтқыш)
Р2О5-н.м. 11,0%,SO 3-10,0% дейін, СаО-н.м. 13,5%, MgO-н.м. 0,45%)
тонна
29 065,0
26
Моноаммонийфосфат арнайы суда еритін, А маркалы
N-12, P2О5-61
тонна
160 000
Моноаммонийфосфат (MAP)
Моноаммонийфосфат суда еритін кристалды, А маркалы
N – 12, P - 61
Моноаммонийфосфат арнайы суда еритін тазартылған кристалды, А ,Б маркалы
N – 12, P - 61
Моноаммонийфосфат суда еритін кристалды, А, Б маркалы
N-12 P-60; N-12 P-61
Моноаммонийфосфат суда еритін кристалды, Б маркалы
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат тазартылған
N-12%, P2O5-61%
Growfert кешенді тыңайтқыш марка: 12-61-0 (MAP)
N - 12%, P2O5 -61%
27
Диаммонийфосфат тыңайтатын
N-18, P-46
тонна
84 000
28
Калий монофосфаты агрохимикаты
P 52 K 34
тонна
357 143
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O5-52, K20-34
Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Yara Tera Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
Монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
МКР тыңайтқыш
P2O5-52, K20-34
Haifa калий монофосфаты
P2O5-52, K20-34
Кешенді тыңайтқыш Growfert маркалы: 0-52-34 (MKP)
P2O5 -52%, K20 – 34%
29
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС А,Б,В маркалы
N-6, P-16, Са-11
тонна
70 000
Микротыңайтқыштар
30
Микроэлемент құрамды қоректік ерітінділер "Микробиотыңайтқыш" МЭРС"
фитобіріктіру Fe-2,5, фитобіріктіру Mo-2,0, фитобіріктіру Cu-1,0, фитобіріктіру Zn-2,5, фитобіріктіру Mn-1,0, фитобіріктіру Сo-0,5, фитобіріктіру B-0,5
литр
2 008,9
31
YaraLiva Calcinit (кальций нитраты) тыңайтқышы
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
75 000
YaraLivaТМ CALCINIT кальций нитраты
Кальций нитраты (кальцийлі селитра), А маркалы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальцийлі селитра), Б маркалы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальцийлі селитра), В маркалы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальцийлі селитра), Г маркалы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты (кальцийлі селитра) А маркалы
N-14,9; CaO-27
Кальций нитраты қойылтылған
CaO-32; N-17
Кальций нитраты қойылтылған (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Кальций нитраты сұйық
Са(NО3)2-51
Haifa кальцийлі селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Е маркалы түйіршектелген кальцийлі селитра, Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
Кешенді тыңайтқыш Growfert маркалы: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
"Г" маркалы түйіршектелген кальцийлі селитра
N-26,8%, CaO-31%
"Е" маркалы түйіршектелген кальцийлі селитра
N-15,5%, CaO-26,5%
32
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы

Р2О5-н.м. 13,1%, К2О-до 7,0%, SО3-до 7,0%, СаО-н.м. 13,3%, MgО-н.м. 0,4%
тонна
35 144,5
25
Фосфор- сера содержащее удобрение (РS-удобрение)
Р2О5-н.м. 11,0%,SO 3-до 10,0%, СаО-н.м. 13,5%, MgO-н.м. 0,45%)
тонна
29 065,0
26
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P2О5-61
тонна
160 000
Моноаммонийфосфат (MAP)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки А
N – 12, P - 61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки: А, Б
N – 12, P - 61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12 P-60; N-12 P-61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки Б
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O5-61%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N - 12%, P2O5 -61%
27
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-46
тонна
84 000
28
Агрохимикат монофосфат калия
P 52 K 34
тонна
357 143
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
Монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Удобрение МКР
P2O5-52, K20-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5 -52%, K20 – 34%
29
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС марки А, Б, В
N-6, P-16, Са-11
тонна
70 000
Микроудобрения
30
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
31
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
75 000
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
нитрат кальция (кальциевая селитра) марки А
N-14,9; CaO-27
нитрат кальция концентрированный
CaO-32; N-17
нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Селитра кальциевая гранулированная марки Е, Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-26,8%, CaO-31%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,5%
32
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18

N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
455 000
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
YaraTera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқышы
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
YaraTera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
33
Yara Vita Rexolin D12 тыңайтқышы, DTPA темір хелаты
Fe-11,6
килограмм
1400,0
Yara Tera Rexolin D12 тыңайтқышы, DTPA темір хелаты
Fe-11,6
ДТПА Fe маркалы түйіршектелген "Хелатэм" микротыңайтқышы
Fe-11
Yara Vita Rexolin Q40 тыңайтқышы, EDDHA темір хелаты
Fe-6
Yara Tera Rexolin Q40 тыңайтқышы, EDDHA темір хелаты
Fe-6
АМ ЕДДНА Fe 6%

N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
455 000
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалонкоричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
33
Удобрение Yara Vita Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм
1400,0
Удобрение Yara Tera Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
Микроудобрение "Хелатэм" марки ДТПА Fe гранулированный
Fe-11
Удобрение Yara Vita Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
Удобрение Yara Tera Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
АМ ЕДДНА Fe 6%

P2O5-15,3, Mo-15,3
литр
7235,0
50
YaraVita BORTRAC 150
N-4,7, B-11 + адьюванттар
литр
922,5
51
Yara Vita KOMBIPHOS тыңайтқышы
P205-29,7, K20-5,1, MgO-4,5, Mn-0,7, Zn-0,34 +адьюванттар
литр
1347,5
52
7-сулы күкірт қышқылды магний
MgO-16,4, S-12,9
тонна
70 000
7-сулы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-16,9, S-13,5
Магний сульфаты (Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Магний сульфаты (Yara Tera Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Күкірт қышқылды магний (магний сульфаты), А маркалы
MgO-29,7; S-23,5
Күкірт қышқылды магний (магний сульфаты) А маркалы (I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8; S-23,8
Күкірт қышқылды магний (магний сульфаты), Б маркалы
MgO-28,1; S-22,4
Күкірт қышқылды магний (магний сульфаты), В маркалы
MgO-16,9; S-13,5
Күкірт қышқылды магний (магний сульфаты), В маркалы
MgO-16,4; S-13,4
Магний сульфаты
MgO-16; S-13
Магний сульфаты агрохимикаты, марка: ұсақ кристалды Эпсомит, түйіршіктелген Эпсомит, ұсақ кристалды Кизерит, түйіршіктелген Кизерит
Mg-16,7; S-13,3
"Magnesium Sulphate" маркалы Growfert кешенді тыңайтқыш
МgО-16%, SО3-32%
53
Krista K Plus тыңайтқышы (калий нитраты)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
тонна
165 000
Yara Tera Krista K Plus тыңайтқышы (калий нитраты)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Калий азот қышқылды минералды тыңайтқыш (калий нитраты)
N-13,6, K2O -46
Азот қышқылды калий (калий нитраты)
N-13,6, K2O -46
Азот қышқылды калий (калий нитраты)
N-13,7%, K2O-46,3%
Калий нитраты (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Калийлі селитра Multi-K GG
N-13,5, K2O-46,2
СХ маркалы техникалық калийлі селитра
N-13,7, K2O -46,3
Growfert кешенді тыңайтқыш марка: 13-0-46 (NOP)
N-13%, K2O -46%
54
Krista MAG тыңайтқышы (магний нитраты)
N-3-11, NO3-11, MgO - 15
тонна
90000
Yara Tera Krista MAG тыңайтқышы (магний нитраты)

P2O5-15,3, Mo-15,3
литр
7235,0
50
YaraVita BORTRAC 150
N-4,7, B-11 + адьюванты
литр
922,5
51
Удобрение Yara Vita KOMBIPHOS
P205-29,7, K20-5,1, MgO-4,5, Mn-0,7, Zn-0,34 +адьюванты
литр
1347,5
52
Магний сернокислый 7-водный
MgO-16,4, S-12,9
тонна
70 000
Магний сернокислый 7-водный (сульфат магния)
MgO-16,9, S-13,5
Сульфат магния (Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Сульфат магния (Yara Tera Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Магний сернокислый (сульфат магния), марка А
MgO-29,7; S-23,5
Магний сернокислый (сульфат магния) марка А (I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8; S-23,8
Магний сернокислый (сульфат магния), марка Б
MgO-28,1; S-22,4
Магний сернокислый (сульфат магния), марка В
MgO-16,9; S-13,5
Магний сернокислый (сульфат магния), марка В
MgO-16,4; S-13,4
сульфат магния
MgO-16; S-13
Агрохимикат сульфат магния, марки: Эпсомит мелкокристаллический, Эпсомит гранулированный, Кизерит мелкокристаллический, Кизерит гранулированный
Mg-16,7; S-13,3
Комплексное удобрение Growfert марки "Magnesium Sulphate"
МgО-16%, SО3-32%
53
Удобрение Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
тонна
165 000
Удобрение Yara Tera Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Минеральное удобрение калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O -46
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O -46
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,7%, K2O-46,3%
Нитрат калия (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Калиевая селитра Multi-K GG
N-13,5, K2O-46,2
Селитра калиевая техническая марки СХ
N-13,7, K2O -46,3
Комплексное удобрение Growfert марки: 13-0-46 (NOP)
N-13%, K2O -46%
54
Удобрение Krista MAG (нитрат магния )
N-3-11, NO3-11, MgO - 15
тонна
90000
Удобрение Yara Tera Krista MAG (нитрат магния )

N-3-11, NO3-11, MgO - 15
Магний нитраты (магний селитрасы)
N-11,1; MgO - 15,5
6-сулы азот қышқылды магний (магнийлі селитра)
MgO - 15,5; N-11,1
Магний нитраты (магнийлі селитра)
N-11; Mg - 15
Growfert кешенді тыңайтқыш марка: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
55
BlackJak тыңайтқышы
Гумин қышқылдары 19-21, фульвоқышқылдар -3-5, ульмин қышқылы және гумин
литр
2587,5
56
Terra-Sorb foliar тыңайтқышы
Бос амин қышқылдары 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр

N-3-11, NO3-11, MgO - 15
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11,1; MgO - 15,5
Магний азотнокислый 6-водный (магниевая селитра)
MgO - 15,5; N-11,1
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11; Mg - 15
Комплексное удобрение Growfert марки: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
55
Удобрение BlackJak
Гуминовые кислоты 19-21, фульвокислоты-3-5,ульминовые кислоты и гумин
литр
2587,5
56
Удобрение Terra-Sorb foliar
свободные аминокислоты 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр

2300
57
Terra-Sorb complex тыңайтқышы
Бос амин қышқылдары 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
2875
58
Millerplex тыңайтқышы
N-3, P205-3, K20-3, теңіз балдырларының сығындысы
литр
4830
59
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванттар
литр
758
60
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқыш
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
230 000
61
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқыш
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
тонна
230 000
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқыш
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
62
"Старт" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылы – 5,5, полисахаридтер – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
литр
3 450
63
"Универсал" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылы – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375
64
"Рост" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылы – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, B – 0,1
65
"Зерновой" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылдары – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
66
"Масличный" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылы – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
67
"Свекла" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылы -6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
68
"Кукуруза" маркалы Биостим орган-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылы -6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
69
"Для кукурузы" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

2300
57
Удобрение Terra-Sorb complex
свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
2875
58
Удобрение Millerplex
N-3, P205-3, K20-3, экстракт морских водорослей
литр
4830
59
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванты
литр
758
60
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
230 000
61
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
тонна
230 000
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Старт"
аминокислоты – 5,5, полисахариды – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
литр
3 450
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375
64
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, B – 0,1
65
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
66
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
67
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
68
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"

N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 050
70
"Для масличных" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
71
"Для зерновых" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
72
"Для бобовых" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 050
70
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
71
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
72
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
73
"Для картофеля" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
74
"Для свеклы" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
75

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
73
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
74
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
75

Суда еритін NPK тыңайтқышы, 6:14:35+2MgO+МЭ маркалы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
383 929
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 12:8:31+ 2MgO+МЭмаркалы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 13:40:13+МЭ маркалы
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы 15:15:30+1,5 MgO+МЭ маркалы

Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
383 929
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 8:18:18+3MgO+МЭ маркалы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 20:20:20+МЭ маркалы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
76
Фертигрейн Старт (FERTIGRAIN START)
N-3%
литр
2 788,0
Фертигрейн Старт СоМо (FERTIGRAIN START СоМо)

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
76
Фертигрейн Старт (FERTIGRAIN START)
N-3%
литр
2 788,0
Фертигрейн Старт СоМо (FERTIGRAIN START СоМо)

N-13%; Р205-40%; K2O -13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
470,0
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, Р205-40, K2O -13, SO3-3, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,02
Мастер (MASTER) 15:5:30+2 тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%; K2O -30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,06
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, Р205-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,03
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, Р205-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,05
Мастер (MASTER) 3:37:37 тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, Р205-18, K2O-32, SO3-8, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, Р205-6, K2O-18, SO3-29, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,07
113
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
975,0
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, Р205-54, K2O-10, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы

N-13%; Р205-40%; K2O -13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
470,0
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, Р205-40, K2O -13, SO3-3, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,02
Удобрение Мастер (MASTER) 15:5:30+2
N-15%; Р205-5%; K2O -30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,06
УдобрениеМастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, Р205-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,03
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, Р205-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,05
Удобрение Мастер (MASTER) 3:37:37
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, Р205-18, K2O-32, SO3-8, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, Р205-6, K2O-18, SO3-29, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,07
113
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
975,0
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, Р205-54, K2O-10, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 15-5-30+2MgO маркалы
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 15-30-15 маркалы
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 16-8-24+2MgO маркалы
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 18-18-18+1MgO маркалы
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 20-10-20 маркалы

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексноеудобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 3-5-55 маркалы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 3-8-42 маркалы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
183
Growfert маркалы: 0-60-20 кешенді тыңайтқыш
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
574,5
184
Growfert кешенді тыңайтқышы, 0-40-40+Micro маркалы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
183
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
574,5
184
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro

2 125,0
227
WHITE LABEL BORON
B-9
литр
1 100,0
228
Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; амин қышқылдары-2,86%; органикалық қышқылдар –2,30%; моносахаридтер-0,00403%, фитогормондар-0,00046%
литр
1 050,0
229
Нановит Макро
N – 11,1 %; P2O5 – 4,03 %; K2O – 6,47 %; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; B – 0,02%; Fe- 0,02 %; Mn – 0,01%; Zn – 0,01%, амин қышқылдары – 3 %; органикалық қышқылдар – 0,7 %; полисахаридтер –0,00388%; фитогормондар – 0,00044 %
литр
835,0
230
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; амин қышқылдары-5,19 %; органикалық қышқылдар – 5,30%; моносахаридтер – 0,00379%; фитогормондар – 0,00043%; гуминді қышқылдар – 0,25 %, фульвоқышқылдар-0,045 %
литр
925,0
231
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; амин қышқылдары-1,5 %; моносахаридтер-0,00368%; фитогормондар-0,00042 %
литр
1 125,0
232
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; амин қышқылдары-1,39%; органикалық қышқылдар – 7,20 %; моносахаридтер – 0,00329%; фитогормондар-0,00038 %
литр
900,0
233
Нановит Моно Мыс
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; амин қышқылдары-2,68 %; органикалық қышқылдар-6,20%; моносахаридтер – 0,00397%; фитогормондар – 0,00045 %
литр
785,0
234
Нановит Моно Мырыш
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; амин қышқылдары-2,78 %; органикалық қышқылдар – 8,35%; моносахаридтер –0,00385%; фитогормондар-0,00044 %
литр
875,0
235
Нановит Кальцилі
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; амин қышқылдары-0,78 %; органикалық қышқылдар – 0,10%; моносахаридтер – 0,00347%; фитогормондар-0,0004 %
литр
875,0
236
Нановит Фосфорлы
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; амин қышқылдары-0,08 %; органикалық қышқылдар – 4,5%; моносахаридтер – 0,00365%; фитогор-мондар-0,00042 %
литр
1 325,0
237
Нановит Молибденді
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %л; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; амин қышқылдары-4,26 %; органикалық қышқылдар –16,5%; моносахаридтер-0,00417%; фитогормондар-0,00048 %
литр
1 250,0
238
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; амин қышқылдары-35,0 %; моносахаридтер-0,1%; фитогормондар-0,012 %
литр
2 100,0
239
НАНОВИТ ТЕРРА 3:18:18 маркалы
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,03 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр

2 125,0
227
WHITE LABEL BORON
B-9
литр
1 100,0
228
Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминокислоты – 2,86%; органические кислоты – 2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
литр
1 050,0
229
Нановит Макро
N – 11,1 %; P2O5 – 4,03 %; K2O – 6,47 %; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; B – 0,02 %; Fe- 0,02 %; Mn – 0,01 %; Zn – 0,01%, аминокислоты – 3 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
литр
835,0
230
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 5,19 %; органические кислоты – 5,30 %; моносахариды – 0,00379 %; фитогормоны – 0,00043 %; гуминовые кислоты – 0,25 %, фульвокислоты – 0,045 %
литр
925,0
231
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 125,0
232
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %
литр
900,0
233
Нановит Моно Медь
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминокислоты – 2,68 %; органические кисло-ты – 6,20 %; моносахариды – 0,00397 %; фитогормоны – 0,00045 %
литр
785,0
234
Нановит Моно Цинк
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминокислоты – 2,78 %; органические кислоты – 8,35 %; моносахариды – 0,00385%; фитогормоны – 0,00044 %
литр
875,0
235
Нановит Кальциевый
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты – 0,10 %; моносахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
литр
875,0
236
Нановит Фосфорный
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические ислоты – 4,5 %; моносахариды – 0,00365 %; фитогор-моны – 0,00042 %
литр
1 325,0
237
Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; моносахариды – 0,00417 %; фитогор-моны – 0,00048 %
литр
1 250,0
238
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
литр
2 100,0
239
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N – 3,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,03 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр

850,0
НАНОВИТ ТЕРРА 5:20:5 маркалы
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,01 %; SO3 – 0,01 %; В – 0,02 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,01 %; Zn – 0,01 %;, Si–0,01 %; Co – 0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА 9:18:9 маркалы
N – 9,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
240
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы

850,0
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N – 5,0 %, Р2О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,01 %; SO3 – 0,01 %; В – 0,02 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,01 %; Zn – 0,01 %;, Si–0,01 %; Co – 0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
240
Удобрение "SunnyMix пшеница"

N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25г/л, амин қышқылдары-25г/л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары - 10г / л
литр
1 460,0
241
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05% B-10,2%
242
"SunnyMix Универсальный" тыңайтқышы
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар-25г/л, амин қышқылдары-25г/л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары - 10г / л
243
SunnyMix Zn тыңайтқышы
Zn-12,5%, N-16,4%, + амин қышқылдары-85г / л, өсімдіктің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары
244
SunnyMix күнбағыс тыңайтқышы
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органикалық қышқылдар-25г/л, амин қышқылдары - 25 г/л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары - 10г / л
245
SunnyMix бұршақты вегетация тыңайтқышы
N-5,51% P2O5-20,2% K2O-13,7% B-3,4% Zn-1,7 %S-6,8 % Mo-0,2% Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8% CaO-1,75% Fe-2,0% Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25г/л, амин қышқылдары-25г/л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары - 10г / л
246
SunnyMix астық тұқымдары тыңайтқышы
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85%, органикалық қышқылдар-25г/л, амин қышқылдары — 25 г/л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары — 10г / л
литр
1 650,0
247
Гумат Актив
гумин қышқылдары 12%, фульвоқышқылдар 2%, органикалық төмен молекулалы қышқылдар
литр
750,0
248
Rooter тыңайтқышы
Р2О5 -0,15, K2O-3
литр
3 410,0
Р2О5 -13, K2O-3, GA142-25
249
Leili 2000 Pro тыңайтқышы
жалпы N-9, P2O5-3, K2O-6, Fe-0,16, Mn-0,4, Zn-0,12, Cu-0,8
литр
3 064,0
250
Сиамино Про тыңайтқышы
K2O-3, CaO-7, Mg-4,7, Fe-7
литр
2 577,5
251
DOUBLE WIN тыңайтқышы
N-20, Р2О5-20, K2O-20, MgO-3, Fe-0,12, Mn-0,08, B-0,04, Zn-0,05, Cu-0,03, Mo-0,01
килограмм
1 050,0
252
GUMIFULL PRO тыңайтқышы
N-6, Р2О5 -2, K2O-8
килограмм
4 725,0
253
Master Green Ca тыңайтқышы
N-10, СаО-14
литр
3 042,5
254
Комплекс маркалы глицерол
глицерин-10, Na-1,4, Si-0,56, SO4-2,2, N-0,25, P-0,3, K-0,15, Mg-0,05, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,02, Zn-0,02, Rb-0,04
литр
823,5
255
Мырыш маркалы глицерол
глицерин-10, Na-2, Si-0,56, SO4-5, N-0,25, P-0,5, K-0,2, Mg-0,15, B-0,5 Cu-0,05, Mn-0,15, Zn-5, Rb-0,04
256
Калий маркалы глицерол
глицерин-10, Na-1,3, Si-0,56, SO4-2, N-0,25, P-0,65, K-3,5, Mg-0,04, B-0,05, Cu-0,15, Mn-0,75, Zn-0,25, Rb-0,04
257
Бор маркалы глицерол
глицерин-10, Na-0,8, Si-0,56, SO4-1,5, N-0,25, P-0,5, K-0,15, Mg-0,05, B-1,1, Cu-0,05, Mn-0,02, Zn-0,02, Rb-0,04
литр
1 067,5
258
WUXAL Boron pH
N-5, P2O5-13, B-7,7, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Zn-0,05, Mo-0,001
литр

N-4% Р2О5 -40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
литр
1 460,0
241
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
242
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33% Р2О5 -20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
243
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминокислоты -85г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений
244
Удобрение SunnyMix подсолнечник
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органические кислоты -25г/л, аминокислоты — 25 г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л
245
Удобрение SunnyMix бобовые вегетация
N-5,51% P2O5-20,2% K2O-13,7% B-3,4% Zn-1,7 %S-6,8 % Mo-0,2% Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8% CaO-1,75% Fe-2,0% Cu-7,6%,органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
246
Удобрение SunnyMix семена зерновых
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85% +органические кислоты -25г/л, аминокислоты — 25 г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л
литр
1 650,0
247
Гумат Актив
гуминовые кислоты 12%, фульвокислоты 2%, органические низкомолекулярные кислоты
литр
750,0
248
Удобрение Rooter
Р2О5 -0,15, K2O-3
литр
3 410,0
Р2О5 -13, K2O-3, GA142-25
249
Удобрение Leili 2000 Pro
общий N-9, Р2О5 -3, K2O-6, Fe-0,16, Mn-0,4, Zn-0,12, Cu-0,8
литр
3 064,0
250
Удобрение Сиамино Про
K2O-3, CaO-7, Mg-4,7, Fe-7
литр
2 577,5
251
Удобрение DOUBLE WIN
N-20, Р2О5-20, K2O-20, MgO-3, Fe-0,12, Mn-0,08, B-0,04, Zn-0,05, Cu-0,03, Mo-0,01
килограмм
1 050,0
252
Удобрение GUMIFULL PRO
N-6, Р2О5 -2, K2O-8
килограмм
4 725,0
253
удобрение Master Green Ca
N-10, СаО-14
литр
3 042,5
254
Глицерол марки Комплекс
глицерин-10, Na-1,4, Si-0,56, SO4-2,2, N-0,25, P-0,3, K-0,15, Mg-0,05, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,02, Zn-0,02, Rb-0,04
литр
823,5
255
Глицерол марки Цинк
глицерин-10, Na-2, Si-0,56, SO4-5, N-0,25, P-0,5, K-0,2, Mg-0,15, B-0,5 Cu-0,05, Mn-0,15, Zn-5, Rb-0,04
256
Глицерол марки Калий
глицерин-10, Na-1,3, Si-0,56, SO4-2, N-0,25, P-0,65, K-3,5, Mg-0,04, B-0,05, Cu-0,15, Mn-0,75, Zn-0,25, Rb-0,04
257
Глицерол марки Бор
глицерин-10, Na-0,8, Si-0,56, SO4-1,5, N-0,25, P-0,5, K-0,15, Mg-0,05, B-1,1, Cu-0,05, Mn-0,02, Zn-0,02, Rb-0,04
литр
1 067,5
258
WUXAL Boron pH
N-5, Р2О5-13, B-7,7, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Zn-0,05, Mo-0,001
литр

279
"HumiPro" органоминералды тыңайтқышы
Гумин қышқылы тұзының және минералды тыңайтқыштардың су қоспасы. NPK=0,08-0,05-0,8 органикалық заттар – 5,5% оларда гуматтар – 4,3%, фульваттар – 1,04%, кинетин, амин қышқылдары
литр
2 500,0
280
"VitaePro" органоминералды тыңайтқышы
Табиғи органикалық заттар мен минералды тыңайтқыштардың су қоспасы. NPK=0,1-0,05-0,6, органикалық заттар – 2,8% оларда цитокинин, ауксин элиситорлар, В1,В2,С, РР дәрумендері, амин қышқылдары
литр

279
Органоминеральное удобрение "HumiPro"
Водная смесь солей гуминовой кислоты и минеральных удобрений. NPK=0,08-0,05-0,8 органические вещества – 5,5% в них гуматы – 4,3%, фульваты – 1,04%, кинетин, аминокислоты
литр
2 500,0
280
Органоминеральное удобрение "VitaePro"
Водная смесь натурального органического вещества и минеральных удобрений. NPK=0,1-0,05-0,6, органические вещества – 2,8% в них цитокинин, ауксин элиситоры, витамины В1,В2,С, РР, аминокислоты
литр

5 000,0
281
Изабион
Амин қышқылдары және пептидтер - 62,5
литр
4 787,5
282
Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 15+00+20+8MgO+Te маркалы
N-15, K2O-20, MgO-8, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
821,5
Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 17+05+13+6MgO+Te (ES) маркалы
N-17, P2O5-5, K2O-13, MgO-6, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)

5 000,0
281
Изабион
аминокислоты и пептиды - 62,5
литр
4 787,5
282
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+00+20+8MgO+Te
N-15, K2O-20, MgO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
821,5
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+05+13+6MgO+Te (ES)
N-17, P2O5-5, K2O-13, MgO-6, трансэлементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)

N-19, P2O5-6, K2O-13
Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) тыңайтқышы 19+6+12 маркалы
N-19, P2O5-6, K2O-12
284
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 16+06+13+2+Te маркалы
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 297,5
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 16+06+12+2+Te маркалы
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 16+06+11+2+Te маркалы
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 15+06+12+2+Te маркалы
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 15+06+11+2+Te маркалы
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 14+05+11+2+Te маркалы
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 14+10+18+1,3+Te маркалы
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
285
Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 26+07+10+Te маркалы
N-26, P2O5-7, K2O-10, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
874,0
286
Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) тыңайтқышы 23+05+09+4MgO+Te маркалы
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,5
287
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 20+20+20+1MgO+Te маркалы
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 20+10+20+2MgO+Te маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 20+05+10+6MgO+Te маркалы
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 20+00+20+2MgO+Te маркалы
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)

N-19, P2O5-6, K2O-13
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+12
N-19, P2O5-6, K2O-12
284
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+13+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, трансэлементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 297,5
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+12+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, трансэлементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+11+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, трансэлементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+12+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, трансэлементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+11+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, трансэлементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+05+11+2+Te
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, трансэлементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+10+18+1,3+Te
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, трансэлементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
285
Удобрение Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+07+10+Te
N-26, P2O5-7, K2O-10, трансэлементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
874,0
286
Удобрение Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) марки 23+05+09+4MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,5
287
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+20+20+1MgO+Te
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+10+20+2MgO+Te
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+05+10+6MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+00+20+2MgO+Te
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)

Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 27+15+12+1MgO+Te маркалы
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 12+07+25+8CaO+2MgO+Te маркалы
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 10+52+10+1MgO+Te маркалы
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 18+06+26+3MgO+Te маркалы
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 17+10+17+12CaO+Te маркалы
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 10+10+30+6MgO+Te маркалы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 12+05+24+2MgO+Te маркалы
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 21+10+10+8CaO+Te маркалы
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 18+18+18+3MgO+Te маркалы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 10+10+30+3MgO+3CaO+Te маркалы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 07+12+36+3MgO+Te маркалы
N-7, P2O5-12, K2O-36, MgO-3, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 11+06+18+2MgO +Te маркалы
N-11, P2O5-6, K2O-18, MgO-2, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 14+08+14+3MgO+7CaO+Te маркалы
N-14, P2O5-8, K2O-14, MgO-3, CaO-7, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 4,5-11-36-5MgO-TE маркалы
N-4,5, P2O5-11, K2O-36, MgO-5, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)

Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+15+12+1MgO+Te
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+07+25+8CaO+2MgO+Te
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+52+10+1MgO+Te
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+06+26+3MgO+Te
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+10+17+12CaO+Te
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+6MgO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+24+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 21+10+10+8CaO+Te
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+18+18+3MgO+Te
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+3MgO+3CaO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 07+12+36+3MgO+Te
N-7, P2O5-12, K2O-36, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 11+06+18+2MgO +Te
N-11, P2O5-6, K2O-18, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+08+14+3MgO+7CaO+Te
N-14, P2O5-8, K2O-14, MgO-3, CaO-7, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 4,5-11-36-5MgO-TE
N-4,5, P2O5-11, K2O-36, MgO-5, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)

Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 20-10-15-2MgO-TE маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-15, MgO-2, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 18-09-29-TE маркалы
N-18, P2O5-9, K2O-29, трансэлементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
288
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, Р2О5 -12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
892,5
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, Р2О5 -45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, Р2О5 -20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
289
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, Р2О5-19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
401 786
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, Р2О5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, Р2О5 -40%, K2O-13%+ME
290
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, Р2О5-7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
481 000
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, Р2О5-8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, Р2О5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, Р2О5-6, K2O-19+3MgO+TЕ
291
Powerfol B SP
B-17
килограмм
11 150,0
292
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
16 120,0
293
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; амин қышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
литр
2 475,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, амин қышқылдары-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; амин қышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; амин қышқылдары-0,8; ауксиндер-0,41; ауксиндер-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; амин қышқылдары-5,1; цитокининдер-0,025; ауксиндер-8,8
294
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, Р2О5 -30, K2O-15
тонна
359 821,0
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, Р2О5 -19, K2O-19
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, Р2О5 -44, K2O-11
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, Р2О5 -30, K2O-15, 2MgO

Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20-10-15-2MgO-TE
N-20, P2O5-10, K2O-15, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18-09-29-TE
N-18, P2O5-9, K2O-29, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
288
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, Р2О5 -12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
892,5
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, Р2О5 -45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, Р2О5 -20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
289
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, Р2О5-19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
401 786
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, Р2О5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, Р2О5 -40%, K2O-13%+ME
290
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, Р2О5-7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
481 000
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, Р2О5-8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, Р2О5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, Р2О5-6, K2O-19+3MgO+TЕ
291
Powerfol B SP
B-17
килограмм
11 150,0
292
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
16 120,0
293
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; Р2О5-6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
литр
2 475,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминокислоты-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; Р2О5 -12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; Р2О5 -7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,41; ауксины-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; Р2О5 -7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминокислоты-5,1; цитокинины - 0,025, ауксины-8,8
294
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, Р2О5 -30, K2O-15
тонна
359 821,0
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, Р2О5 -19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, Р2О5 -44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, Р2О5 -30, K2O-15, 2MgO

Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, Р2О5 -19, K2O-19, 1MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, Р2О5-12, K2O-12, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, Р2О5-20, K2O-20
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, Р2О5 -21, K2O-21
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, Р2О5 -52, K2O-17
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, Р2О5 -7, K2O-23
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, Р2О5 -8, K2O-32
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-21, 2MgO
Суда еритін NPK Poly-Feed 6.0.1 тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-28, 2MgO
Суда еритін NPK Poly-Feed 6.0.1 тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, Р2О5 -5, K2O-40, 2MgO
Суда еритін NPK Poly-Feed 6.0.1 тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34

Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, Р2О5 -19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, Р2О5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, Р2О5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, Р2О5 -21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, Р2О5 -52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, Р2О5 -7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, Р2О5 -8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, Р2О5 -5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34

N-16, Р2О5 -8, K2O-34
Суда еритін NPK Poly-Feed 6.0.1 тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, Р2О5 -5, K2O-40
Еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 9.0.1. тотықтырғыш аммоний нитратымен
N-17, Р2О5 -10, K2O-27
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 10.0.1. Аммония нитратымен. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, Р2О5 -9, K2O-20
295
Biron. Түйіршіктелген тыңайтқыш. NPK формуласы 10-10-20
N-10, Р2О5 -10, K2O-20
тонна

N-16, Р2О5 -8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, Р2О5 -5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, Р2О5 -10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1. с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, Р2О5 -9, K2O-20
295
Biron. Гранулированное удобрение. NPK формула 10-10-20
N-10, Р2О5 -10, K2O-20
тонна

313
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-3; Р2О5 -11; K2О-35; MgO-4,0; S-9,0
тонна
225 000,0
N-18; Р2О5-18; K2О-18; MgO-2,0; S-1,5
N-15; Р2О5-5; K2О-30; MgO-1,7; S-1,3
N-13; Р2О5-41; K2О-13
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш марка 1-ден 16-ға дейін
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5, S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7, S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5, S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5, S-9,0
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-1,5, S-8,4
N-18, P2O5-18, K2O-18
N-12, P2O5-12, K2O-35, MgO-1, S-0,7
N-13, P2O5-41, K2O-13
N-17, P2O5-6, K2O-18, MgO-1,5, S-7
N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-3, S-9

313
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
N-3; Р2О5 -11; K2О-35; MgO-4,0; S-9,0
тонна
225 000,0
N-18; Р2О5-18; K2О-18; MgO-2,0; S-1,5
N-15; Р2О5-5; K2О-30; MgO-1,7; S-1,3
N-13; Р2О5-41; K2О-13
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5, S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7, S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5, S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5, S-9,0
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-1,5, S-8,4
N-18, P2O5-18, K2O-18
N-12, P2O5-12, K2O-35, MgO-1, S-0,7
N-13, P2O5-41, K2O-13
N-17, P2O5-6, K2O-18, MgO-1,5, S-7
N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-3, S-9

Muhtar 5.5.25+TE тыңайтқышы
O.M -10, H+F-5, N-5, P-5, K-25, B-0,02, Fe-0,02, Mn-0,02, Zn-0,02, ph-4-6
338
Muhtar P15+TE тыңайтқышы
O.M-10, H+F-5, P-15, B-0,1, Mn-0,2, Zn-1, Mo-0,01, A.Acid-1, ph-3-5
тонна
1 950 000,0
339
Muhtar Combi тыңайтқышы
O.M -10, H+F-5, N-10, MgO-3, Fe-1, B-0,5, Mo-0,01, A.Acid-1, ph-5-7
340
Muhtar Kal 9 +B тыңайтқышы
O.M -10, N-9, CaO-10, B-0,2, A.Acid-1, ph-4-6
тонна
1 982 500,0
341
Muhtar HUMIC 15 тыңайтқышы
O.M 20%, H+F 15%, K-0,3, ph-4-6
тонна
1 355 000,0
342
Muhtar ORG\L тыңайтқышы
O.M -30, C-10, N-1, K-1, ph-4-6
тонна
1 985 000,0
343
"Казуглегумус"тыңайтқышы
N-4,11, P-5, K - 10,4, Fe - 3,53, Si - 17,61, Na - 2,35, гуминді заттар-56
литр
325,0
344
"Борогум" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұзы-1,5
литр
887,1
345
"5: 6: 9" маркалы "БОГАТЫЙ" тыңайтқышы
N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-калий гуматтары, фитоспорин-М (титр 1 мл-ге 2X10 тірі жасушадан және спорадан кем емес)
литр
474,1
346
"Кешенді" маркалы "БОРОГУМ – М" тыңайтқышы
B - 4, S-0,17, Fe-0,05, Mn-0,02, Cu-0,2, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұзы-1,фитоспорин-М (титр кемінде 1, 5x10 КОЕ/мл)
литр
961,2
347
"Мо" маркалы "БОРОГУМ – М" тыңайтқышы
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұзы-2, фитоспорин-М (титр кемінде 5x10 КОЕ/мл)
литр
1 468,8
348
Тұқымдар маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,6, MgO-1,9, Cu-2,9, Zn-2,7, Fe-0,4, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 050,0
349
Профи маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы

Удобрение Muhtar 5.5.25+TE
O.M -10, H+F-5, N-5, P-5, K-25, B-0,02, Fe-0,02, Mn-0,02, Zn-0,02, ph-4-6
338
Удобрение Muhtar P15+TE
O.M-10, H+F-5, P-15, B-0,1, Mn-0,2, Zn-1, Mo-0,01, A.Acid-1, ph-3-5
тонна
1 950 000,0
339
Удобрение Muhtar Combi
O.M -10, H+F-5, N-10, MgO-3, Fe-1, B-0,5, Mo-0,01, A.Acid-1, ph-5-7
340
Удобрение Muhtar Kal 9 +B
O.M -10, N-9, CaO-10, B-0,2, A.Acid-1, ph-4-6
тонна
1 982 500,0
341
Удобрение Muhtar HUMIC 15
O.M 20%, H+F 15%, K-0,3, ph-4-6
тонна
1 355 000,0
342
Удобрение Muhtar ORG\L
O.M -30, C-10, N-1, K-1, ph-4-6
тонна
1 985 000,0
343
Удобрение "Казуглегумус"
N - 4,11, P - 5, K - 10,4, Fe - 3,53, Si - 17,61, Na - 2,35, гуминовые вещества - 56
литр
325,0
344
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
литр
887,1
345
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2x10 живых клеток и спор на 1 мл)
литр
474,1
346
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Mn-0,02, Cu-0,2, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр не менее 1,5x10 КОЕ/мл)
литр
961,2
347
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2, фитоспорин-М (титр не менее 5x10 КОЕ/мл)
литр
1 468,8
348
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,6, MgO-1,9, Cu-2,9, Zn-2,7, Fe-0,4, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 050,0
349
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Профи

N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
975,0
350
Азот маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
351
Калий маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015

N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
975,0
350
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
351
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015

352
Бор маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, B-10
353
HYDROFERT 13.40.13 тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13
тонна
605 000,0
HYDROFERT 15.30.15 + 2MgO тыңайтқышы
N-15, P-30, K-15+2MgO
HYDROFERT тыңайтқышы 20.20.20
N-20, P-20, K-20
354
Green-GO 8.16.40 тыңайтқышы
N-8, P-16, K-40
тонна
600 000,0
Green-GO 6.48.18 тыңайтқышы
N-6, P-48, K-18
Green-GO 8.24.16 + 10 CaO тыңайтқышы
N-8, P-24, K-16+10CaO
355
ECOLINE Boron (Premium)-ЭколайнБор (Премиум) тыңайтқышы

352
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Бор
N-5, B-10
353
Удобрение HYDROFERT 13.40.13
N-13, P-40, K-13
тонна
605 000,0
Удобрение HYDROFERT 15.30.15 + 2MgO
N-15, P-30, K-15+2MgO
Удобрение HYDROFERT 20.20.20
N-20, P-20, K-20
354
Удобрение GREEN-GO 8.16.40
N-8, P-16, K-40
тонна
600 000,0
Удобрение GREEN-GO 6.48.18
N-6, P-48, K-18
Удобрение GREEN-GO 8.24.16 + 10 CaO
N-8, P-24, K-16+10CaO
355
Удобрение ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙНБор (Премиум)

N жалпы - 10, о.і. органикалық - 1,5, B бороэтаноломин-12, агентімен Мо-1, гумин қышқылдары (гуматтар) - 4, гидроксикарбон қышқылдары-4, амин қышқылдары-4
литр
1 953,6
377
Топырақ құнарлылығын қалпына келтіру үшін Reasil ® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық с. в. - 1,5, Р2О5 с. в. - 1,5, К2О с. в. - 1,5, жалпы органикалық зат с. в. - 75-80, с. о. в. Жалпы гуминді сығынды (ЖГС) - 90-95, ЖГС - 54-56 табиғи гуминді қышқылдар, ЖГС - 40 табиғи гуминді қышқылдар (калий тұзы), ЖГС-4-6 табиғи фульвоқышқылдар
литр

N общий - 10, в т.ч. органический - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо с агентом - 1, гуминовые кислоты (гуматы) - 4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
литр
1 953,6
377
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический на с.в. - 1,5, Р2О5 на с.в. - 1,5, К2О на с.в. - 1,5, общее органическое вещество на с.в. - 75-80, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в - 90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) от ОГЭ - 40, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6
литр

616,0
455
Ви-Агро-Бетта сұйық микротыңайтқышы
В - 9,5-11,5%, N - 3,7-5,2%
литр
643,0
456
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Standard
CaCO3 - 60, CaO - 35, SiO2 - 12, MgO - 2, Fe - 1, Mn - 0,02
килограмм
3794,65
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Forte
CaCO3 - 60, CaO - 35, SiO2 - 12, MgO - 2, Fe - 1, Mn - 0,02
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Boron 05
CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, B - 5, MgO - 1,8, Fe - 1, Mn - 0,02
Lithovit Amino 25 - Tribodyn Foliar Fertilizer
CaCO3 - 50, CaO - 28,SiO2 - 9, N - 3 total nitrogen, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02

616,0
455
Микроудобрение жидкое Ви-Агро-Бетта
В - 9,5-11,5%, N - 3,7-5,2%
литр
643,0
456
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Standard
CaCO3 - 60, CaO - 35, SiO2 - 12, MgO - 2, Fe - 1, Mn - 0,02
килограмм
3794,65
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Forte
CaCO3 - 60, CaO - 35, SiO2 - 12, MgO - 2, Fe - 1, Mn - 0,02
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Boron 05
CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, B - 5, MgO - 1,8, Fe - 1, Mn - 0,02
Lithovit Amino 25 - Tribodyn Foliar Fertilizer
CaCO3 - 50, CaO - 28,SiO2 - 9, N - 3 total nitrogen, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 13.09.2021 № 430 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Р/с
Субсидиялауға арналған бюджеттік қаражат көлемі, мың теңге
1
Жергілікті бюджет
3 200 000,0
2
Республикалық бюджет
735 243,0
Барлығы
3 935 243,0

Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Костанайской области от 13.09.2021 № 430 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Объемы бюджетных средств на субсидирование, тысяч тенге
1
Местный бюджет
3 200 000,0
2
Республиканский бюджет
735 243,0
Итого
3 935 243,0