Арқалық қаласының Ашутасты ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 желтоқсанда № 25871 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысының Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің келесі:
2019 жылғы 27 маусымдағы № 3 "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8560 болып тіркелген);
2020 жылғы 23 қарашадағы № 4 "Әкімінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 3 "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9594 болып тіркелген) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ашутасты ауылдық округінің әкімі А. Турганов

О признании утратившими силу некоторых решений акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка
Решение акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 13 декабря 2021 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2021 года № 25871
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области:
от 27 июня 2019 года № 3 "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8560);
от 23 ноября 2020 года № 4 "О внесении изменений в решение акима от 27 июня 2019 года № 3 "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9594).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ашутастинского сельского округа А. Турганов